Skocz do zawartości

beGM - Komunikaty ligi beGM


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat 19:

---------------------------

Rozpoczęło się głosowanie na playoffs na przejście do drugiej rundy playoffs. Jest ono podpięte więc szukać u góry.

Głosowanie trwa do jutra, 15 Czerwiec ( Wtorek ), do godziny 23:59, a później temat zamykam. 

Nie muszę przypominać, że głosownie jest obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 20:

---------------------------

Biorę na siebie ryzykiem wypi****lenia mnie z rady.

Przedłużam głosowanie do 1:00 w nocy. Za mało czasu jako rada daliśmy na glosowanie. Korzystamy z zapisu o możliwości edycji terminów. @BMF, @MarcusCamby macie jeszcze 54 minuty, @Tecu popraw ten jeden.

Tak - to jest samowolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 22:

---------------------------

W naszym pliku/arkuszu została dodana nowa zakładka o skrócie NTC ( No Trade Clause ). Będą tam wpisywani gracze którzy posiadają taki zapis w kontraktach. Wprowadziliśmy nową zabawkę ( NTC ), a FA w sumie już nie długo więc zakładka się przyda.

Powodu nie trzeba wpisywać samemu, a wybrać go z listy rozwijanej.

-----------------------------------------------

@karpik proszę Cię o sprawdzenie z listy rozwijanej czy czegoś nie pominąłem, oraz czy okresy przez jaki obowiązuje NTC są poprawne. Odpowiedź daj mi na PM. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 23:

---------------------------

Otwieram temat z Wymianami. Drużyny które już nie grają, zakończyły sezon, czyli 22 teamy mogą dokonywać zmian. 

UWAGA: Wymiany umów nie mają już wpływu na wynik finansowy. Wpływ mają tylko cash transactions. działają hardcapy itp.

---------------------------

Nowy sezon zaczyna się ( chyba, nie jestem pewien ) po drafcie u nas. Jeśli chcecie zrobić wymianę na przyszły sezon musicie poczekać.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 24:

---------------------------

Kalendarz II rundy playoffs:

  • 21 VI - 27 VI - opisy i dyskusje II rundy playoffs
  • 28 VI - 1 VII  do godz. 23.59 i 59sek.- głosowanie II rundy playoffs

Jednocześnie informujemy, ze Rada zastrzega sobie prawo skorygowania terminów II rundy playoffs dostosowując ją do kalendarza i przebiegu rl Finałów Konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 25:

---------------------------

Rada rozszerza system kar o punkt 12 od nowego sezonu który w skrajnym przypadku skończyć się może usunięciem GMa ze stanowiska:

  • 12 punktów karnych: wprowadzenie zarządu komisarycznego do zarządzania drużyną wybranego przez Radę ( niekoniecznie będzie się składał tylko z Radnych ) i czasowe zawieszenie, bądź nawet stałe usunięcie danego GMa z zarządzania drużyną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komunikat 27:

---------------------------

  1. Otworzyłem temat do podejmowania decyzji w sprawie graczy z Team Option i UNG - szczegóły w samym temacie.
  2. Zaktualizowałem zakładkę FA 2021 o graczy którzy podpisywali kontrakty między trymestrami. Mam nadzieję, że ułatwi Wam to planowanie offseason.
  3. Dodałem kilka nazwisk do listy Player Option graczy którzy podpisywali kontrakty pomiędzy trymestrami. Nie podejmujemy jeszcze decyzji, ale można przejrzeć i się już zastanawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 29:

---------------------------

Kalendarz na draft 2021 ( szczegóły w temacie draftowym ) :

Picki 1-6: 20 Lipca
Picki 7-12: : 21 Lipca
Picki 13-18: 22 Lipca
Picki 19-24: 23 Lipca
Picki 25-30: 24 Lipca
Picki 31-36: 25 Lipca
Picki 37-42: 26 Lipca
Picki 43-48: 27 Lipca
Picki 49-54: 28 Lipca
Picki 55-60: 29 Lipca

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 31:

---------------------------

W związku z ostatnimi wydarzeniami Rada od nowego sezonu wprowadza nowy obowiązek dla każdego GMa. Dzisiaj miał się pojawić szczegółowy punkt w regulaminie, ale wypadło mi coś nieoczekiwanego przez co dopiero wróciłem do domu. Nie mnie pragnę Wam przedstawić zarys jak to będzie wyglądać. Zmiany i tak wchodzą od nowego sezonu więc Rada ma jeszcze prawie miesiąc na doprecyzowanie szczegółów:

----------------------

 

Tytuł: obowiązki GMa względem swojego arkusza, składu i picków:

  1. Każdy GM ma obowiązek dbać o swój arkusz. Proponowane jest robienie sobie prinscreenów. Wszelkie niezgodności, np. brak jakiegoś picku po transferze zgłasza Radzie do uzupełnienia
  2. Zostanie stworzony zupełnie nowy arkusz, w którym to każdy GM będzie miał obowiązek wpierw sprawdzić swój arkusz, czy mu się zgadza wszystko pod kątem wymian, czyli po okienkach transferowych, a później odnotować to w tymże arkuszu. Za brak spełnienia tego obowiązku nie będzie kar, ale powstanie ryzyko powtórki ze słynnym już pickiem #57 z 2021.
  3. GM będzie miał na to 72 godziny od zamknięcia okienka transferowego. Późnie jego komórki zostaną zablokowane i nie będzie miał możliwości edycji. 
  4. Żartownisie - czyli osoby uzupełniające za innych wbrew ich intencji: proszę się liczyć z tym, że mam podgląd do historii edycji komórek i jeśli coś takiego się wydarzy osobiście postaram się od odpowiednią karę. 
  5. Jeśli GM sprawdzi swój arkusz i odnotuje, że jest wszystko zgodne po transferach jakie przeprowadził, po czym na przykład dwa razy przehandluje ten sam pick, lub będzie handlował czymś czego nie ma otrzyma punkt karny oraz karę wymierzoną przez Radę stosowną do przewinienia. Kary mogą być od symbolicznych, typu zabranie 2nd roundera czy 1 mln cash, aż do zakazu transferów w najbliższym okienku transferowym.
  6. Jeśli drużynę przejmie nowy GM, wszystkie punkty karne zostaną skasowane, GM nie poniesie konsekwencji, ale będzie musiała nastąpić rekompensata dla klubu pokrzywdzonego. 

Powyższe punkty regulaminu mają na celu przerzucenie odpowiedzialności, a rzekł bym wręcz nauczenie Was choć częściowej odpowiedzialności za WASZE WŁASNE drużyny i co macie na stanie jako GMów którzy je prowadzą. Koniec patrzenia tylko na Radę w tym względzie - my mamy naprawdę sporo obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 32:

---------------------------

  1. Dodano do regulaminu nowy punkt 14 związany z Komunikatem o numerze 31.
  2. Do jutra drużyny uczestniczące w Conference Finals mają czas na przedstawienie opisów. 

---------------------------

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 33:

---------------------------

Gorąca prośba od Rady ( nie przykaz bo czasu zgodnie z CBA macie jeszcze sporo ) : jeśli macie już podjętą decyzję co do swoich graczy z QO/TO/UNG, lub już wiecie kto powinien podjąć PO, a kto nie - oddajcie głos. Im szybciej to zamkniemy, tym Rada będzie musiała robić mniej rzeczy "na wariata" jak się zacznie Free Agency. 

Tematy o których mowa po lewej stronie tytułu oznaczone są zieloną gwiazdką - może w ten sposób będzie Wam je łatwiej znaleźć. Proszę również zwrócić uwagę, że decyzje odnośnie Player Option rozłożone są na dwa tematy przez moje niedopatrzenie. 

Z góry dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 34:

---------------------------

Uzupełniłem zakładkę w naszym arkuszu 'FA 2021' o graczy których QO już nie zostało podjęte, TO odrzucone, lub byli tylko na jednorocznym kontrakcie two-way ( z wężyka - nie własny 2nd rounder ). Szczególnie kilku z tej ostatniej grupy może załapać się na normalny kontrakt więc mam nadzieję, że co nie co ułatwiłem Wam planowanie FA.

Sukcesywnie będę uzupełniał tą zakładkę kiedy będą pojawiały się kolejne rezygnacje z TO/UNG/QO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 35:

---------------------------

Panowie - wiem, że zgodnie z CBA macie jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji w sprawie graczy z Player Option, ale brakuje nam tylko Waszych 5 głosów. @Regis, @BMF, @LeweBiodroSmoka, @Lucas, @eMeS. Rada będzie niezmiernie wdzięczna jeśli to zrobicie sprawnie. Chcemy po prostu zamknąć ten temat przed draftem, FA i dziesiątkami innych spraw które będziemy mieli na głowie. Dla przypomnienia dodam, że są dwa tematy do głosowania PO. Drugi nazywa się tak samo, acz jest tylko dodatek "głosowanie dodatkowe". Naprawdę nam pomożecie jak się sprężycie.

Dodatkowo @Tecu masz przy niektórych nazwiskach nadal TAK/NIE. Jak już zadecydujesz - oznacz mnie proszę.

-----------------------------

Drugi temat to głosowanie na rozstrzygnięcie Conference Finals: głosów nie oddali jeszcze: @LeweBiodroSmoka, @eMeS, @Regis i @BMF. Panowie - to Wam zajmie 30 sekund, a Rada chce już zaplanować kalendarz Finału.

W imieniu swoim i Radyz z góry dziękujemy za sprawne oddanie głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 36:

---------------------------

Panowie, poniżej istotna informacja dla Was bo raz częściej widzę w PM pomysły na stretch provision.

Zgodnie z punktem CBA nr 64 może robić waive and stretch tylko 31 Sierpnia tego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 37:

---------------------------

Jeśli pod Twoim transferem widzisz takie coś:

lIcKXmp.jpg

Oznacza to dwie rzeczy:

  1. Twój transfer został wprowadzony do arkusza.
  2. Masz obowiązek sprawdzić jego poprawność. 
Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat
  • january odpiął/ęła ten temat
  • january przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.