Skocz do zawartości

beGM - Komunikaty ligi beGM


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam taki temat, bo może się on okazać użyteczny i pomocny dla wielu. Pozbieram tu wszystkie niezbędne dla nas informacje, które w tym roku mocno zmieniły harmonogram a chyba wszystkiego ( no może poza mszami w kościołach ). Będę na bieżąco edytował pierwszego posta, zamiast dopisywać kolejne. Jeśli czegoś w poście nie ma, oznacza to, że nie zostało to jeszcze ustalone.

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,

wiele dat nam się poprzesuwało w tym roku w RL NBA więc i u nas. Jesteśmy po półmetku two-way. Nadal Wam nie podamy dokładnych dat co do przełomu T1 i T2 bo po prostu robimy sobie chwilę odpoczynku, a i tak wyliczone to zostało gdzieś na początek Lutego więc mamy czas.

Nie mniej jeśli ktoś planuje długofalowo, nawet najdrobniejsze ruchy - to poniżej macie daty do kiedy co można. Daty u nas będą tożsame z datami w RL NBA i są zaciągnięte z RL kalendarza. Mam nadzieję, że komuś się przyda:

  • 3 Marca - ostateczna data aby zaaplikować o DPE
  • 3 Marca - ostateczna data aby podpisać graczy na two-way. Oczywiście trzeba mieć na niego miejsce. Zwolnienie two-waychów nie niesie za sobą żadnych konsekwencji, oraz nie wpływa to na salary. Robimy to w temacie two-way. Jeśli ktoś ma prawa ( stashed ) do two-way - podpisuje go od razu. Jeśli ktoś nie ma praw do niego a składa mu ofertę, to gracz złoży podpis dopiero po 48h, czy że w tym czasie pojawi się inna oferta TW od innego klubu. Wtedy następuje szybkie głosowanie w formie ankiety. Jeśli pojawi się oferta 1y/min, to głosowania nie będzie i gracz podpisuje 1y/min bo jest to dla niego lepsza oferta
  • 9 Kwietnia - ostatni dzień, kiedy gracz może być zwolniony aby mógł zagrać w playoffach. Oczywiście graczy można zwalniać przed tą datą, ale jeśli chcecie mieć odjęte 20% od salary gracza zwolnionego, to sugeruję go zwolnić wcześniej aby drużyny którym pozostały wyjątki/mają DPE/cap space lub chcą spróbować za 1y/min - miały czas na podpisanie gracza
  • 19 Kwietnia - ostatni dzień kiedy można użyć DPE

 

To na ten moment tyle. Jak będę się coś dowiadywał - będę Was informował w miarę na bieżąco.

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld promuje ten temat
  • 2 miesiące temu...
18 godzin temu, Eld napisał:

Wstępne daty do zamknięcia T3 i regular season ( jeśli się nic w RL nie wykolei ) :

  • 16 Maja: ostatnie mecze w RS
  • 17 Maj - 23 Maj: opisy po T3
  • 24 Maj - 27 Maj: głosowanie na bilanse
  • od 28 Maja - play in 

Jak zwykle zastrzegamy sobie prawo do edycji dat. 

Przypomnienie do powyższego:

Głosowanie na bilanse po T3 będzie niejawne. Z racji aktywności na forum i już raczej pewnego 8 seedu głosy najprawdopodobniej będę zbierał ja ( acz to jeszcze w radzie będziemy ustalać ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejo,

w związku z ostatnią gównoburzą i ochłonięciu niektórych z nas ( w tym mnie ) kilka istotnych dla nas informacji. Zakładam ten temat aby zebrać rzeczy które się zmieniają, rzeczy które mogą być pożytecznymi informacjami, ale też rzeczy które pomogą usprawnić rozgrywkę.

Wszelkie dyskusje nie na temat będę z automatu usuwał. Nawet się nie pytać dlaczego. 

Więc jedziemy:

==============================================================

Komunikat 1:

------------------------

DAmOtfs.jpg

Po 100% zgodzie w Radzie nadal w niej pozostaję. 

 

==============================================================

Komunikat 2:

------------------------

Radny @Eld jest do dyspozycji wszystkich 28 GMów poza jednym i jest nim @człowiek...morza. Inwektywy na jakie pozwalał sobie w moją stronę nie spotkają się z odpowiedzią w takim samym tonie. Ma do dyspozycji czterech innych Radnych.

 

==============================================================

Komunikat 3:

-------------------------

Po rozmowie z @january zostało ustalone, iż system finansowy pozostanie pod jego pieczą oraz po sezonie dokona jego rozliczenia. Tym samym ryzyko, że ktoś będzie musiał na tym ślęczeć znikło. Jan. Dziękuję Ci. 

 

==============================================================

Komunikat 4:

-------------------------

@fluberowi kończy się kontrakt na Hornets jaki dostał od Marcusa dwa lata temu. Sam zamierzam zaoferować mu podobny, acz jeśli ktoś jest chętny w partycypowaniu w charytatywnym przedsięwzięciu ( Fluber przeznaczył środki na cel charytatywny ) każdy datek jest mile widziany. W tym celu proszę o kontakt ze mną na PM. Fluber jest za dobry i zbyt cenionym GMem abyśmy go puścili wolno.

 

==============================================================

Komunikat 5:

-------------------------

Powstanie specjalny temat złożony z Radnych i z wybranych 'mądrych głów' naszej gry. Jeśli ktoś się nie znajdzie w tym temacie proszę nie traktować tego personalnie. Ot po prostu chcemy zająć się najpilniejszymi rzeczami typu zmiana sposobu rozliczenia waiversów, nieścisłość punktów finansowych w regulaminie, być może dyskusja o TPE, albo sprawa z Miciem. Jeśli ktokolwiek ma jeszcze coś na myśli co urealni rozgrywkę - proszę śmiało pisać w tym temacie. Debilne pomysły wylądują szybciej w koszu niż zanim ktoś zdąży je przeczytać. 

 

==============================================================

Komunikat 6:

-------------------------

Głosowanie na bilanse zgodnie z ustaleniami będzie tajne. Każdy z Was dostanie ode mnie odpowiedni szablon. Po ujawnieniu szablonu każda drużyna dostanie dwa dni na przekonanie reszty do zmiany swojego bilansu. Każdorazowa zmiana bilansu wiązać się będzie z koniecznością oznaczenia mnie poprzez @Eld ze względów technicznych. Nie będzie innych wydarzeń temu towarzyszących, a data jest wciąż sprawą otwartą. Natomiast losowanie draftu pozostaje w starej formule.

 

==============================================================

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld odnośnie Twojego komunikatu dotyczącego mojego kontraktu to żeby za bardzo nie komplikować, najlepiej będzie jak osoby które chcą się dorzucić do charytatywnej zbiórki po prostu wrzuca w temacie screen z potwierdzeniem wpłaty. Jak zbierze się lacznie 200 złotych to zostaje;) 

Liczę szczególnie na @ignazz bo dla niego to jak splunąć:) 

Aktualnie startuje w biegu charytatywnym dla Jasia więc tym razem jako cel zbiórki wybieram właśnie ten:

https://www.siepomaga.pl/jas-dechnik

Z góry dzięki za każda wpłatę:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

@Eld odnośnie Twojego komunikatu dotyczącego mojego kontraktu to żeby za bardzo nie komplikować, najlepiej będzie jak osoby które chcą się dorzucić do charytatywnej zbiórki po prostu wrzuca w temacie screen z potwierdzeniem wpłaty. Jak zbierze się lacznie 200 złotych to zostaje;) 

Liczę szczególnie na @ignazz bo dla niego to jak splunąć:) 

Aktualnie startuje w biegu charytatywnym dla Jasia więc tym razem jako cel zbiórki wybieram właśnie ten:

https://www.siepomaga.pl/jas-dechnik

Z góry dzięki za każda wpłatę:) 

 

 

5 minut temu, ignazz napisał:

No to spluwam i zamykamy temat. 

@fluber poszedł przelew. Reszte na priva. 
 

witamy GM Hornets. 

Panowie.

Szacunek dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 15:37, Eld napisał:

Komunikat 1:

------------------------

DAmOtfs.jpg

Po 100% zgodzie w Radzie nadal w niej pozostaję. 

 

Problem rozwiązany. Rada to nadal kraina mlekiem i miodem płynąca. Co zresztą widać po spamie jaki Wam urządziłem 2 dni temu.

 

========================================================================================================

 

W dniu 3.05.2021 o 15:37, Eld napisał:

Komunikat 2:

------------------------

Radny @Eld jest do dyspozycji wszystkich 28 GMów poza jednym i jest nim @człowiek...morza. Inwektywy na jakie pozwalał sobie w moją stronę nie spotkają się z odpowiedzią w takim samym tonie. Ma do dyspozycji czterech innych Radnych.

 

W tej materii nic się nie zmieniło, nie zmienia i nie zmieni.

========================================================================================================

 

W dniu 3.05.2021 o 15:37, Eld napisał:

Komunikat 3:

-------------------------

Po rozmowie z @january zostało ustalone, iż system finansowy pozostanie pod jego pieczą oraz po sezonie dokona jego rozliczenia. Tym samym ryzyko, że ktoś będzie musiał na tym ślęczeć znikło. Jan. Dziękuję Ci. 

 

Odetchnęliśmy z ulgą tylko @january zrobił sobie urlop od beGM i siedzi z LeBronem na Bahamach, a co za tym idzie strasznie się obija, a na jednym temacie ma dwie rzeczy ro rozwiązania.

========================================================================================================

 

W dniu 3.05.2021 o 15:37, Eld napisał:

Komunikat 4:

-------------------------

@fluberowi kończy się kontrakt na Hornets jaki dostał od Marcusa dwa lata temu. Sam zamierzam zaoferować mu podobny, acz jeśli ktoś jest chętny w partycypowaniu w charytatywnym przedsięwzięciu ( Fluber przeznaczył środki na cel charytatywny ) każdy datek jest mile widziany. W tym celu proszę o kontakt ze mną na PM. Fluber jest za dobry i zbyt cenionym GMem abyśmy go puścili wolno.

Problem rozwiązany za co Wielki Szacunek dla @ignazz i  @Szulim. Fluber podpisał kontrakt na kolejne dwa lata poprzez wpłatę Ignazza której sam byłem światkiem. Panowie - dla owu z Was jeszcze raz HUGE RESPECT!

Nie wykluczone, że powyższy cel charytatywny w którym udział bierze Fluber połączymy z naszym wydarzeniem ujawnianiem bilansów w dniu 26 Maja od godziny 22:00Odpowiedzialnym za to czynię @Szulim. Skontaktuj się z Fluberem, niech Ci poda link do zbiórki i to zorganizuj, a my w datkach będziemy używać ksywek, nicków, pseudownimów mafii ciechocińskiej. Pamiętajcie, nie ważne ile - ważny by cokolwiek. A! I to można od podatku odliczyć!

========================================================================================================

 

W dniu 3.05.2021 o 15:37, Eld napisał:

Komunikat 5:

-------------------------

Powstanie specjalny temat złożony z Radnych i z wybranych 'mądrych głów' naszej gry. Jeśli ktoś się nie znajdzie w tym temacie proszę nie traktować tego personalnie. Ot po prostu chcemy zająć się najpilniejszymi rzeczami typu zmiana sposobu rozliczenia waiversów, nieścisłość punktów finansowych w regulaminie, być może dyskusja o TPE, albo sprawa z Miciem. Jeśli ktokolwiek ma jeszcze coś na myśli co urealni rozgrywkę - proszę śmiało pisać w tym temacie. Debilne pomysły wylądują szybciej w koszu niż zanim ktoś zdąży je przeczytać. 

Temat działa - dyskusje się toczą acz z lekkim oporem. Mamy jeszcze sporo czasu ale na pewno przed nowym RS spodziewajcie się jakiś usprawniających rozgrywkę zmian. 

========================================================================================================

 

W dniu 3.05.2021 o 15:37, Eld napisał:

Komunikat 6:

-------------------------

Głosowanie na bilanse zgodnie z ustaleniami będzie tajne. Każdy z Was dostanie ode mnie odpowiedni szablon. Po ujawnieniu szablonu każda drużyna dostanie dwa dni na przekonanie reszty do zmiany swojego bilansu. Każdorazowa zmiana bilansu wiązać się będzie z koniecznością oznaczenia mnie poprzez @Eld ze względów technicznych. Nie będzie innych wydarzeń temu towarzyszących, a data jest wciąż sprawą otwartą. Natomiast losowanie draftu pozostaje w starej formule.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 7:

--------------------------

Za 6 dni zaczynają się opisy. Drużyny już o nic nie walczące prosił bym Was o skorzystanie z okazji i naskrobanie kilku podstawowych słów. Raptem jeden, góra dwa mecze "Waszych liderów" nic nie zmieni o w ogólnym bilansie więc będziemy bardzo zobowiązani za wcześniejsze ich przygotowanie.

 

--- LIVE ---

 

27 Maja, Godzina 22:00

Z wynikami po RS ( szczegółowymi i końcowymi )

 

ZAPRASZAMY !!!

 

giphy.gif?cid=ecf05e47vi7ow1f9wpt0edeg1b

 

========================================================

 

Żeby nie było, że jest to tylko zabawa dla zabawy przy okazji zrobimy coś dobrego!

Jesteśmy GMami, krezusami, filantropami. Pokażmy na co nas stać!

 

https://www.siepomaga.pl/begm

========================================================

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 8:

--------------------------

Panowie,

moja odezwa do narodu w postaci przyśpieszenia opisów zrobiła na niektórych imponujące wrażenie na początku ale coś przystopowaliście. Tak tylko przypomnę jeszcze bez zbędnej paniki, że do końca opisów 3 dni z okładem, a pamiętajcie o dwóch rzeczach:

- w tym roku głosowanie jest utajnione, więc jak chcecie czekać na ostatnią chwilę, Wasza szydło brocha ale żeby później zdziwka nie było, że ktoś dał słaby bilans bo mu wrzuciliście opis w Niedzielę, a On mi głosy odesłał już w Poniedziałek. 

- oczywiście będą dwa dni na ewentualne przekonywania i korekty ale sami wiecie jak z tym jest

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 9:

----------------------------

Panowie,

dzisiaj ostatni dzień na wrzucanie opisów. Na razie więc więcej niż słabo bo na 30 opisów mamy 15, a dziś o godzinie 23:59 temat zamknie się automatycznie, Za brak opisu punkty karne, ale jeśli kogoś one nie bolą to niech sobie przypomni, że konsekwencje z powodu braku opisu mogą być o wiele gorsze ponieważ w tym trymestrze mamy utajnione głosowanie, a jego brak może mocno wpłynąć na Wasze wyniki czy to bijecie się o wynik, czy tankujecie.

Niestety nie udało nam się nadgonić choć by jednego dnia, ale szczerze dziękuję wszystkim GMom którzy wzięli sobie mój apel o szybsze pisanie do serca i zrobili to w pierwszy dzień.

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 10:

----------------------------

@BMF @MMM2121 @Qcin_69 / @mac @człowiek...morza @Pablo81 @ozzy110 @eMeS @Sylvinho. @Regis @LeweBiodroSmoka

 

Panowie,

nazwę rzecz po imieniu. Jeśli nie zagłosujecie to potraktuję to jako zwykłe robienie sobie ze mnie jaj. Siedziałem nad tymi arkuszami aby Wam to uprościć przeszło 5 godzin. Jak nie zagłosujecie potraktuję to jako zwykłe olewanie mnie, mojego czasu i zaangażowania. Inni też się tak mogą poczuć bo jak jest 2/3 głosów to wyniki są w 66% miarodajne.

Do 21:00 macie czas. Zostało Wam 8 godzin.

A za brak udziału w głosowaniu punkt karny - ale już na nowy system, a to będzie boleć!

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 11:

---------------------------

Rozpoczynam już wprowadzanie wyników do swojej ściągawki. Jeśli ktoś jeszcze na ostatnią chwilę chce zmienić komuś bilans, bardzo proszę o PM @Eld w temacie w którym dostaliście linka ode mnie. Jeśli ktoś mnie nie poinformuje - zostaje po staremu.

Czas na zmiany do 21:00. Później zamykam arkusze.

Dalej brakuje głosów pary @Qcin_69 / @mac, @człowiek...morza, @Sylvinho., @Regis, @LeweBiodroSmoka ( choć od niego dostałem info, że pamięta ).

Spółdzielnie rozumiem, że liczy i kalkuluje, ale jeśli ktoś ma JAKIKOLWIEK kontrakt z Regisem bardzo proszę o poinformowanie go, że zostały 2,5 godziny

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 13:

---------------------------

Rada zadecydowała, że na pierwszą rundę play-in nie robimy klasycznego glosowania skoro są tylko dwie możliwości i jeden mecz. Jest zwykła ankieta. 

Jeśli ktoś chce zmienić głos to piszę PM do mnie, oraz pisze to publicznie, że zmieniłem głos.

Głosy oczywiście są publiczne.

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przypiął/eła ten temat

Komunikat 15:

---------------------------

Ponieważ niektórzy z Was, czy to umyślnie, czy z rozpędu oddają głosy na ankiety kiedy jeszcze GMowie nie wstawili opisów informuję, że ankiety zostają usunięte.

Ich ponowne dodanie nastąpi po pełnych opisach zainteresowanych drużyn. Dodam jeszcze, że opisy funkcjonują tylko w play-in. W PO będzie stara formuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 16:

---------------------------

Zmodyfikowany kalendarz:

1. II runda play in:

  • 5 VI - 7 VI - opisy i dyskusje II rundy play in
  • 8 VI - 9 VI - głosowanie II rundy play in

2. I runda playoffs:

  • 10 VI - 13 VI - opisy i dyskusje I rundy playoffs
  • 14 VI - 15 VI - głosowanie I rundy playoffs

Jednocześnie informujemy, ze Rada zastrzega sobie prawo skorygowania terminów I rundy playoffs dostosowując ją do kalendarza i przebiegu rl II rundy playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 17:

---------------------------

Ankiety z par które nie są parami play-in, czyli grają już bezpośrednio w playy-offs zostają usunięte ponieważ głosowanie i tak odbędzie się w klasyczny sposób. Do tego są jeszcze dwa powody takiej decyzji:

  • względny finansowe - każdy win w parze = ekstra cash
  • ktoś mógł by się zasugerować wynikami ankiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat
  • january odpiął/ęła ten temat
  • january przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.