Skocz do zawartości

Pierwszy Puchar dla Polski


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,że polską koszykówką to tu się niewielu rajcuje i FIBA Europe Cup to też nie jakiś prestiż ale Stal gra w finale i może nawet jest faworytem. Pierwszy puchar dla Polskiego klubu to byłoby coś

Wygrana była dość pewna .... Polsat Sport może nawet te 15 tys luda bedzie oglądać na finał z Seldenem Jr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ely3 napisał:

Wiem ,że polską koszykówką to tu się niewielu rajcuje i FIBA Europe Cup to też nie jakiś prestiż ale Stal gra w finale i może nawet jest faworytem. Pierwszy puchar dla Polskiego klubu to byłoby coś

Wygrana była dość pewna .... Polsat Sport może nawet te 15 tys luda bedzie oglądać na finał z Seldenem Jr

czyli jutro finał polsat zapoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psycha im siadła . Pudłują czyste pozycje. Potem robią jakieś dziwne akcje. 7 minut 4 kwarty plus minuta 3 kwarty a oni zdobyli 2 pkt

6 minut temu, Koelner napisał:

Nerwówka 

faworytem to nie 

Praktycznie wcale nie oglądam europejskich pucharów ale czy zazwyczaj jest pozwalana na tyle kontaktowej gry. PRzecież przed chwila Andersona dostał w ręce przy zbiórce . Wyrwali mu i poszła na tójkę do Leviego. W NBA byłoby o wiele więcej gwizdków. Ale nie wiem czy to norma czy po prostu sędziowie tu uznali ,że finał to gra się na ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

 

Praktycznie wcale nie oglądam europejskich pucharów ale czy zazwyczaj jest pozwalana na tyle kontaktowej gry. PRzecież przed chwila Andersona dostał w ręce przy zbiórce . Wyrwali mu i poszła na tójkę do Leviego. W NBA byłoby o wiele więcej gwizdków. Ale nie wiem czy to norma czy po prostu sędziowie tu uznali ,że finał to gra się na ostro

Norma , chociaż na wyższym poziomie euroligowym mniej tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0/10 za 3 w 4 kwarcie. Połowę punktów robi Sobin ...Stal psychicznie się spaliła jak nie trafiła pierwszych 3 rzutów. Na początku 4 kwartty mieli mnósto czystych pozycji .Ba raz Florence przejął piłkę i szli 5 na 3 i zamiast podawać pod kosz to odpalił trójkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.