Skocz do zawartości

Stanley Cup Playoffs 2020/21


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ely3 napisał:

Colorado raczej nie przejdzie Las Vegas. Widać ,że ci są po prostu lepsi w obronie...choc przyznam ,ze ze względu na mecz Jazz wpadałem tylko na fragmenty. To wyrównana seria ale Vegas są jednak mocniejsi i teraz maja mecz nr 6 u siebie. 3 z rzędu wygrane... A teraz odrobili 2-0 w 3 kwarcie... Marc Fleury jest niewiarygodny . Do dziś zachodze w głowę jak Vegas pozyskało takiego gracza w expansion draft. Znam historie ale i tak ......

A ja mimo wszystko wierzę w Avalanche. Wiem, że mają na swoich barkach ogromną presję zarówno ze strony organizacji jak i głęboko wierzących w ich sukces w tym sezonie kibiców ale czuję, że na G6 to się nie skończy i będziemy mieli siódmy decydujący mecz! :) 

Koniec, końców trzymam kciuki za Colorado!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polskignom napisał:

A on chyba jest faworytem do posady w Kraken, nie?

W plotkach wiadomo, jego nazwisko zawsze się pojawia, ale ciężko zgadywać co tam w głowie Rona Francisa siedzi i czemu tak długo czeka z ogłoszeniem pierwszego trenera Kraken 🤷‍♂️

Btw, kilka klubów ma wakaty na stanowisku HC. Sabres, Rangers (podobno oni chcą bardzo Gallanta), Coyotes, Blue Jackets, Kraken oczywiście. Brind'Amour jeszcze nie podpisał nowej umowy z Canes (może on do Kraken?). Ducharme na razie jest tylko tymczasowym trenerem Habs, choć po takim wyniku pewnie dostanie stały kontrakt. Po zakończeniu playoffs też przecież mogą się pojawić jakieś wakaty. Karuzela trenerska pełną gębą się zapowiada w najbliższym offseason. 

Ciekawe czy Tortorella dostanie gdzieś robotę :)

Co do Kraken to jeszcze czytałem, że Bruce Budreau wyrażał chęć pracy tam. W sumie kolejny gość, który przy tylu wakatach w lidze, powinien gdzieś pracę znaleźć. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy zakończenie w świetnym stylu serii przez Wyspiarzy. Okropne błędy w obronie Bostonu trzeba przyznać i zasłużenie "Święci" z Nowego Jorku (lol) meldują się w półfinale Pucharu Stanleya :D

Z czego zapamiętamy tę serię? No właśnie z tego stwierdzenia trenera Bostonu, że to bardziej New York Saints, a nie New York Islanders... 

Kibice na Long Island oczywiście nie pozostali dłużni:

No to niech będzie taki obrazek na pamiątkę:

:)

Dobra, historia zatacza koło i Islanders po roku znów spotykają Lightning na tym samym etapie playoffs. Zaczyna się gra o najwyższą stawkę. Trzeba poprawić trochę PK, bo Tampa przy swoim talencie z tego żyje i może być kłopot jak w kolejnej serii będą problemy z bronieniem osłabień. No i znaleźć sposób na Wasyla. Wiadomo kto jest faworytem, ale wierzę w Wyspiarzy :)

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 12:55, Raven2156 napisał:

A ja mimo wszystko wierzę w Avalanche. Wiem, że mają na swoich barkach ogromną presję zarówno ze strony organizacji jak i głęboko wierzących w ich sukces w tym sezonie kibiców ale czuję, że na G6 to się nie skończy i będziemy mieli siódmy decydujący mecz! :) 

Koniec, końców trzymam kciuki za Colorado!

Vega 6-3... Czyli mamy czwórkę . Montreal, Islanders, Tampa i Vega...

Faworyci są w teorii ewidentni ale ten Montreal vs Vegas to może być coś intrygującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vonBaron napisał:

Serce wierzyło ale rozum już nie... Niestety jeżeli AVS chcą wyjść poza drugą rundę muszą zmienić trenera.

Na temat Tampy też tak się mówiło... 

A generalnie obecna sytuacja Avalanche przypomina to co się działo z Lightning przez lata. 

ps. teraz jeszcze Nets też z 2-0 na 2-4? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2021 o 23:32, Wujek Wójcik napisał:

 

Vgs Min 4:2 (Fleury idzie po finał zachodu, jestem przekonany)

 

No to chociaż w jednym się nie myliłem na samym początku. Fleury i Vegas mega grają ale nie chciałbym ich wygranej, to by był cringe za duży, Canadiens też nie trawie, Tampa podpadła mi za przekręty z salary, a Islanders heh w szafie wiszą dwie bluzy Rangers...z tej całej ekipy pozostaje przy Nowym Jorku od dwóch sezonow zasługują na chociaż próbe w wielkim finale, a życzę im zwycięstwa. Mimo wszystko czuje grubbbą niespodziankę z zachodu, bo czy Vegas czy Momntreal z pucharem to będzie niespodzianka.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w teorii 2 serie ze zdecydowanymi faworytami, ale ale przez dziwaczny sezon, te ekipy ze sobą nie grały. Nie zdziwi mnie jak zarówno Vegas jak i TB mogą się nadziać. O ile TB jest w miare z Isles sprawdzona, o tyle Vegas chyba nie mieli w swojej dywizji drużyny o takich cechach jak Canadiens z PO. Generalnie spodziewam się 2 zadziwiających serii z rollercoasterem w trakcie a nie 2 sweepow. Zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cieniu Euro rozpoczął się pierwszy półfinał Pucharu Stanleya i świetnie to się z mojej perspektywy zaczęło. Bdb gra Islanders, świetny plan Trotza, świetne wykonanie tego planu przez chłopaków i zasłużone zwycięstwo na trudnym terenie w Tampie. Choć trochę nerwowo się zrobiło w końcówce jak Nelson dostał karę i Tampie udało się w 6 na 4 strzelić bramkę i potem trochę przycisnąć do końca. Btw, Wasyl wczoraj niezbyt się popisał, ale to nie mój problem. Wyspiarze coraz mocniej przekonują do siebie hokejowy świat. Czekam z niecierpliwością na g2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 20:30, polskignom napisał:

A on chyba jest faworytem do posady w Kraken, nie?

Noooo to chyba jednak nie:) Uff całe szczęście w końcu jakiś ruch moich Rangers, który jest sensowny. Jaram się!

A co do playoffs to taak grających Vegas widzę z pucharem oby nie. Go Isles! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Vegas odpadną z Canadiens to śmiało można zaryzykować, że gość, który niejednokrotnie trzymał ich w grze ich pogrążył tym błędem. MAF jest genialny ale ten błąd zostanie mu bardzo długo zapamiętany jak odpadną. Dzisiaj mam nadzieję, że Kucherov jeszcze wyśróbuje swoje piękne staty. Rozumiem podjarę McDavidem, Draisaitlem, Matthewsem czy MacKinnonem ale to Kucherov wygląda na najlepszego napastnika w lidze już drugie PO z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.