Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

1. Magic vs 8. Celtics 

Seria bez historii, @january zbudował fajny team, który przy dobrych campach może być groźny w przyszłym sezonie, ale teraz jest dla nich jeszcze za wcześnie i tutaj są chyba największe szanse na sweepa. Dla widowiska lepiej by było gdyby Wizz się dostali do PO kosztem Celtów. 

Typ: 4:1

2. Pistons vs 7. Sixers 

Sixers niby bez Bryanta byli dosyć słabi, ale ja się z nimi bardzo słabo matchupuje i w jednym mecz po kontuzji Kobe wygrałem ledwie dwoma punktami. Sixers mają dobrych/świetnych obrońców na Iversona/Jeffersona/Malone więc zapowiada się bardzo ciężka seria, ważne też żeby Jeffersona/Davis nie pozwolili zbyt mocno szaleć Shaqowi, który poza Kittlesem nie ma praktycznie żadnego wsparcia w ataku. 

Typ: 4:3 

3. Pacers vs 6. Hornets 

W typerku będąc jeszcze pijanym postawiłem 4:2 dla Pacers zapominając, że KJ się połamał.. w pełnych składach tak właśnie bym postawił, ale bez KJ faworytem dla mnie są Hornets. Szczególnie, że Pacers nie mają nikogo sensownego, żeby zastąpił Johnsona. Trochę szkoda, bo @elwariato swoimi dziwnymi wymianami ostatecznie zbudował fajny team na tu i teraz bez przyszłości więc to mógłbyc ostatni sezon gdzie Pacers mogli mocniej powalczyć.. Hornets w tym sezonie grają bez błysku i trochę nie mają obrońcy na rozgrywającego świetny sezon Brada Millera, ale Pierce i Gay powinno być w stanie ograniczyc duet dziadków - Reggiego i Scotta, dodatkowo Calderon nie będzie musiał bronić Johnsona co znacznie zwiększy jego wartość w tej serii.

Typ: 2:4 

4. Heat vs 5. Nets 

Fajne starcie Hill vs Roy którzy wcześniej byli wymienieni za siebie, w tym momencie Roy jest już na półce Hilla. Szkoda, że @ignazz ma co roku takiego pecha do kontuzji w PO bo niestety Hill młodszy już nie będzie i może skończyć karierę tak naprawdę nawet bez żadnego znaczacego runu w PO (chociaż w jego 2 lub 3 sezonie Nets byli w ECF, ale Hill był wtedy 3 opcją jedynie). Kluczowe mogą być mecze bez O'Neala, jeśli Heat mimo jego absencji utrzymają HCA to jest szansa, że wygrają tą serię. Pytanie jak Artest/Gill sobie poradzą z obroną Hilla, problemem Heat jest też po kontuzji Kidda brak obrońcy na Roya, chyba Hardaway będzie musiał się tym zająć.. Ogólnie przed Nets ciekawa przyszłość się szykuję jeśli uda się zatrzymać Lowrego. W typerku pijany postawiłem na Heat, ale teraz jak się przyjrzałem to jednak Nets tutaj wyrastają na faworyta ze względu na kontuzję w Heat.

Typ: 2:4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

1. Magic vs 8. Celtics

To powinna być prosta dla Magic seria. Ciekawy matchup na trójce, gdzie zmierzy się elita wśród SFów. Kluczem dla mnie będzie postawa Josha, który przeciwko Griffinowi (jeden z najgorszych defensywnie starterów na 4ce). Dodatkowo brak odpowiedzi na Martina. Westbrook swój match-up z Blakiem zapewne wygra ale pod koszem będzie na niego czekać trzygłowa hydra defensywna, więc łatwych punktów mieć nie będzie. Typ: 4-0

2. Pistons vs 7. 76ers

Szkoda tej kontuzji Bryanta bo byłaby bardzo ciekawa seria (chociaż gdyby nie ta kontuzja to 76ers miałoby wyższy seed). 76ers mają kim bronić graczy Pistons...ale sami nie mają w ogóle ognia. Sam Shaq z jeden mecz wyrwie, ale raczej nic więcej. Typ: 4-1

3. Pacers vs 6. Hornets

Szkoda tej kontuzji KJa bo Pacers mogli być czarnym koniem na wschodzie. Teraz trochę zabraknie (chociaż trzymam kciuki za dziadków Reggiego i Byrona!) i wygrają pewnie ci nudni i przewidywalni Hornets. Typ: 2-4

4. Heat vs 5. Nets

Heat byliby fawortytem....no ale kontuzje. Wbrew pozorom duet Hardaway i Allen to całkiem spoko obrońcy na Roya...ale z drugiej Artest to cichy bohater tegorocznego sukcesu Nets i powinien postawić twarde warunki Hillowi. Już tyle razy nie doceniłem w tym sezonie Nets, że tym razem już nie powtórzę tego błędu. Typ: 2-4

Zachód:

1. Grizzlies vs 8. Lakers

Tutaj najlepiej widać różnicę między wschodem a zachodem. O ile na wschodzie matchup 1szej i 8ej ekipy wydaje się totalnie jednostronny o tyle na zachodzie to wg mnie jest najciekawsze zestawienie. Lakers są zawsze groźni, szczególnie teraz po dodaniu Mariona i przeciwko każdej innej ekipie z zachodu to ich wskazywałbym jako faworyta (niezależnie od HCA). Traf chciał że grają przeciwko Grizzlies, którzy w końcu muszą odpalić i wyglądali szalenie mocno w ostatnim czasie. To już chyba ten rok w którym wygrają zachód!. Typ: 4-3

2. Suns vs 7. Kings

Niesamowici Suns vs Dyzmy Simbasketu. W tym roku jednak przygoda w PO Randomów z Kalifornii powinna zakończyć się zdecydowanie szybciej. Jeden mecz pewnie urwie Hamilton który jest najlepszym pure shooterem w grze, ale na więcej bym nie liczył. Typ: 4-1

3. Spurs vs 6. Timberwolves

Timberwolves to drugie - obok Nets - najbardziej pozytywne zaskoczenie RS. O ile jednak gracze z New Jersey potrafili mnie do siebie przekonać o tyle Minnesocie ciągle nie potrafię zaufać (nawet mimo tego że kahr to jeden z najbardziej utytułowanych GMów w lidze). Ze dwa mecze w jakiś dziwny sposób wyciągną, ale nic ponadto. Typ: 4-2

4. Mavericks vs 5. Nuggets

Ta seria miałaby sens gdyby Nuggets się nie połamali. W tym momencie wygląda to na formalność ze strony Mavericks. Jeśli w PO jesteś zmuszony grać grube minuty Chrisem Quinnem to wiedz że coś się dzieje. Typ: 4-0

 

jbc to w typerze głosowałem tak jak SlaKB - po pijaku, więc mogą być rozjazdy między dwoma zestawieniami (i pewnie tam więcej trafię xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajki poleciały za chęci, ale Pacers po raz kolejny wyjaśnia was niedowiarki, i to nawet bez kja 😛 plus nie pierdzielta ze po pijaku, widac ch. wieta co to znaczy pić 😁 po pijaku to typowanie w simce byloby ostatnią  rzecza jaka przyszła by wam do głowy

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Hornets to najbardziej fun to watch zespół w lidze.

Tym bardziej szkoda ze tak krótko przyjdzie nam ich podziwiać😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 122 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Grizzlies vs Lakers (#8) 
Bilans serii: 0 - 1
Lakers 112 - Grizzlies 83
play-by-play

(#4) Mavericks vs Nuggets (#5) 
Bilans serii: 0 - 1
Nuggets 103 - Mavericks 89
play-by-play

(#2) Suns vs Kings (#7) 
Bilans serii: 1 - 0
Kings 110 - Suns 129
play-by-play

(#3) Spurs vs Timberwolves (#6) 
Bilans serii: 1 - 0
Timberwolves 82 - Spurs 113
play-by-play

(#1) Magic vs Celtics (#8) 
Bilans serii: 0 - 1
Celtics 100 - Magic 88
play-by-play

(#4) Heat vs Nets (#5) 
Bilans serii: 1 - 0
Nets 107 - Heat 108
play-by-play

(#2) Pistons vs 76ers (#7) 
Bilans serii: 1 - 0
76ers 71 - Pistons 113
play-by-play

(#3) Pacers vs Hornets (#6) 
Bilans serii: 0 - 1
Hornets 99 - Pacers 97
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matiwrona napisał:

Nets...W łeb minimalnie ale w łeb brak doświadczenia w play off..

Quarter: 4 Time Remaining: 0:15 Heat 106, Nets 107

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Heat ball:

 

Rasheed Wallace passes the ball to Grant Hill (Top of the key).

The Nets attempt to trap him.

Grant Hill passes the ball to Kenny Anderson (Top of the key).

The Nets attempt to trap him.

Kenny Anderson drives to the left wing.

Kenny Anderson shoots from the left wing.

It's Good.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Quarter: 4 Time Remaining: 0:01 Heat 108, Nets 107

Kenny uratował dupę Hillowi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

 

1. Magic vs 8. Celtics

To powinna być prosta dla Magic seria. Ciekawy matchup na trójce, gdzie zmierzy się elita wśród SFów. Kluczem dla mnie będzie postawa Josha, który przeciwko Griffinowi (jeden z najgorszych defensywnie starterów na 4ce). Dodatkowo brak odpowiedzi na Martina. Westbrook swój match-up z Blakiem zapewne wygra ale pod koszem będzie na niego czekać trzygłowa hydra defensywna, więc łatwych punktów mieć nie będzie. Typ: 4-0

 

 

22 minuty temu, julekstep napisał:

 

(#1) Magic vs Celtics (#8) 
Bilans serii: 0 - 1
Celtics 100 - Magic 88
play-by-play


 

Fajny ten simbasket. Taki przewidywalny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.