Skocz do zawartości

beGM - głosowanie NTC Chris Boucher


Eld

No trade clause  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chris Boucher zrzeka się no trade clause?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, karpik napisał:

Już wystarczająco dużo pokazał, że może mieć w dupie szantaże. To Minnesota na tym więcej straci, więc i tak będzie musiał grać.

Jeśli uważasz ze to Stud i będziesz się tego trzymał do końca sezonu to spoko :D możecie blokować, będę 3 picki do przodu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czyli jakbym dał mu 0 minut to byłoby ok w opisie? Boucher szedł na handel, znał swoją role. 

Jak szedł na handel jak sam tu pisałeś że jest nietykalny? :)

Boucher ma 24 minuty na mecz w faworycie do mistrzostwa więc czemu miałby chcieć rezygnować z niemal pewnego pierścienia?;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Powiem tak - wyjebane mam na to, nie będę postów marnował. Nie widzę dealu - głos na nie idzie ode mnie.

Ja w sumie też mam na to wyjebane. Nie będę kruszył kopii w nie swoim imieniu. 

Jak strony będą chcieć to deal pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jak szedł na handel jak sam tu pisałeś że jest nietykalny? :)

Boucher ma 24 minuty na mecz w faworycie do mistrzostwa więc czemu miałby chcieć rezygnować z niemal pewnego pierścienia?;) 

To czemu faworytowi do mistrzostwa nie dałeś najwyższego bilansu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Albo odchodzi albo idzie do Klubu Kokosa, gdzie dostanie więcej minut wg Twojego rozumowania?

Wolni agenci lubią to;) 

Teraz, Qcin_69 napisał:

To czemu faworytowi do mistrzostwa nie dałeś najwyższego bilansu?

Bo to sezon regularny a nie play-offs:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz:

Ogólnie planuje przesunięcie Kellego Oubre na ławkę, zatem nie wykluczam wtedy przesunięcia Gordona w przyszłości na trójkę i Bouchera w s5 na czwórkę -ale jeszcze nad tym dokładniej nie myślałem. Tak czy inaczej to u mnie z jego grą może spokojnie liczyć na dużą rolę w drużynie i regularne 25-30 min. nawet gdyby miałgrać z ławki. Prosiłbym o poważne podejście do tematu jak już mamy igrzyska - jestem GMem od ponad 2 sezonów i moje podejście do graczy i stabilizacji jest powszechnie znane. 

Powtarzam też - rozwiązuję pozyskując go problem ofensywy pod koszem. KAT - do tej pory w żelaznej formie - w wyniku swojej kontuzji ma ciągłe  problemy już 2 sezon niestety. Boucher to moje kluczowe wzmocnienie w tym sezonie i mam nadzieję, że na przyszłość także.

@january

ja nie mam problemu z wrzuceniem dealu, ale z punktu widzenia gracza on nie ma znaczenia. 

 

10 minut temu, Eld napisał:

 

Jak pójdzie do Jazz po zrzeczeniu się z NTC to później już nie ma nic do gadania bo NTC już nie ma. Tutaj dobrą wolą GMów było podanie zawodnikowi gdzie finalnie ma trafić.

Eld, ale on nie idzie do Jazz, tylko w wyniku porozumienia kilku klubów do moich Orlando. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@karpik czy I.Thomas pomazał wystarczająco dużo w Bostonie żeby po przejściu do Cavs dostać maksa?

Tak, ale się połamał. Jak chcecie Bouchera zakopać do końca sezonu, to pod względem zdrowia dla niego najbezpieczniejsza opcja :)

@Eld Boucher ma NTC przy każdym tradzie, w który jest zamieszany. Jak chcesz go wysłać do Jazz, to w ogóle życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Tak, ale się połamał. Jak chcecie Bouchera zakopać do końca sezonu, to pod względem zdrowia dla niego najbezpieczniejsza opcja :)

@Eld Boucher ma NTC przy każdym tradzie, w który jest zamieszany. Jak chcesz go wysłać do Jazz, to w ogóle życzę powodzenia :)

Przecież idzie nie do Jazz tylko do Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Alonzo napisał:

Jeszcze jedna rzecz:

moje podejście do graczy i stabilizacji jest powszechnie znane. 

no, ze nie mozna CI wierzyc na slowo xd

z reszą widac to juz po tym jak miotasz sie jaka rola przewidziana jest dla buchera. zaczelo sie na 20 mintach, teraz mowa o 30 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

no, ze nie mozna CI wierzyc na slowo xd

z reszą widac to juz po tym jak miotasz sie jaka rola przewidziana jest dla buchera. zaczelo sie na 20 mintach, teraz mowa o 30 xd

:) 

Źle się czuję w takiej roli w igrzyskach.

Dokładne minuty będą uzależnione od jego formy, ale w tym sezonie raczej o spore minuty u mnie nie musi się martwić. Pisząc o różnych minutach patrzę na to bardziej długofalowo.

Naturalnie uważam się za contendera jak zawsze zresztą i liczymy na walkę o najwyższe cele. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tzn jeżeli w opinii Twojej i Karpika jesteśmy faworytami do mistrzostwa w takim składzie (z czym się zgadzam) to proszę o odrzucenie NTC!

Ja się generalnie trochę zgrywam bo wydaje mi się że my zrezygnowalismy w ogóle z ntc dawno temu w tej grze jak jeszcze dirka do Cavs sciagalem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tecu napisał:

Ile razy pisałeś, że nie wymienisz a wymieniłeś 🙂

Fajna zabawa 😉

Oj tam oj tam 

11 minut temu, fluber napisał:

Ja się generalnie trochę zgrywam bo wydaje mi się że my zrezygnowalismy w ogóle z ntc dawno temu w tej grze jak jeszcze dirka do Cavs sciagalem:) 

Wolałem te wersje gdzie Boucher nie chce rezygnować z gry dla mistrza xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.