Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Byron z szacunkiem do swojego klubu, nie piszę ex bo tutaj to jakoś nie wypada 🙂 + Gooden chyba mecz życia, jeszcze raz @kolader nie ma za co 😋 a no i @Braveheart22 się wstrzelił z tymi Suns, na razie wygląda to legit 

 

ps dziś się dowiedziałem że Scott w realu też końcówkę kariery miał w indy, zbieg okoliczności 🤔😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Dawaj wieczorna bo Blazers pierwszy raz od kiedy pamietam maja szanse mieć ponad 50% winow!

 

48 minut temu, SlaKB napisał:

Niestety nie dam rady dziś wieczorem , jutro wieczorem jest szansa :P

Złamałeś Qcinowi serce, teraz już d. Z tym 50%+ 😄🤪

Ps simka to tylko wieczorem powinna być, już profanacji ASG nie będę wspominał 😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 79 (na pierwszym miejscu goscie)

Knicks 110 - Sonics 121
play-by-play

Nuggets 88 - Celtics 113
play-by-play

Hornets 85 - Jazz 120
play-by-play

Heat 125 - Cavaliers 107
play-by-play

Rockets 104 - Grizzlies 108
play-by-play

Lakers 91 - Mavericks 121
play-by-play

Suns 119 - Trailblazers 108
play-by-play

76ers 102 - Timberwolves 74
play-by-play

Wizards 123 - Pistons 111
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Nikola Pekovic (Wizards) - 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elwariato napisał:

a no i @Braveheart22 się wstrzelił z tymi Suns, na razie wygląda to legit 

W sumie to sam jestem miło zaskoczony. Po ASG bilans 13-3. Może terminarz nie był jakiś trudny i do większości meczów przystępowałem jako faworyt, ale przy takim natłoku meczów wpadki potrafią się zdarzyć, a jednak się nie zdarzają (jedynie pogrom od mocnych Timberwolves można uznać za takową, ale tu bardziej wysokość porażki boli, a nie sama porażka, bo rywal był wtedy zdecydowanie wyżej notowany). No i zwycięstwa nad Magic, Pistons, Pacers czy Timberwolves (którzy są niewygodnym rywalem, bo już dwa ostre pogromy od nich dostałem) to już naprawdę coś fajnego. Duet CP3-Wade śmiga aż miło. Ofensywa stopniowo się poprawia. Najlepszy bilans domowy w całej Lidze. Los Suns mają moc :)

Konkurenci też zaczęli dostrzegać postęp Suns:

W dniu 11.03.2021 o 10:35, Ice23 napisał:

W Suns fajnie te wymiany wyszły i juz niestety sa na drugim miejscu na Zachodzie.....

 

W dniu 11.03.2021 o 10:41, Pablo81 napisał:

Cztery litery. K A U N.

Kaun to człowiek Wariata. Ode mnie tylko dostał szansę i jakoś udaje mu się ją wykorzystywać (to już mój drugi udany wynalazek po Franku Williamsie). Kręci linijkę jak legit center, drużyna wygrywa. Ostatnio nawet w clutch zablokował Bakera. Btw, to w ogóle była dziwna końcówka. +2 dla mnie, Baker zbiera pod swoim koszem i robi kroki (lol), chwilę później dostaje czapę od Kauna. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka 11:30

Dzień 80 (na pierwszym miejscu goscie)

Nuggets 91 - Warriors 98
play-by-play

Grizzlies 93 - Heat 90
play-by-play

Pistons 119 - Cavaliers 108
play-by-play

Jazz 93 - Pacers 106
play-by-play

Raptors 92 - Knicks 89
play-by-play

Spurs 110 - Sonics 90
play-by-play

Hornets 108 - Mavericks 126
play-by-play

Trailblazers 101 - Kings 94
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jason Richardson (Warriors) - 7
    Daniel Gibson (Knicks) - 27


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

ahahah @ignazz sprawdź se kto został graczem miesiąca

dobry mindfuck xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.