Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 4 (na pierwszym miejscu goscie)

Pistons 126 - Grizzlies 130
play-by-play

Lakers 113 - Sonics 112
play-by-play

Bulls 100 - 76ers 119
play-by-play

Nuggets 104 - Spurs 117
play-by-play

Mavericks 89 - Pacers 102
play-by-play

Hawks 93 - Raptors 110
play-by-play

Kings 114 - Warriors 118
play-by-play

Rockets 98 - Trailblazers 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Andres Nocioni (Mavs) - 8
    Roger Mason (Pacers) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jak Richard Jefferson gral u mnie byl mega kasztanem, a teraz widze w excelu, ze zostal naprawde legit SFem.

Gość miał wyjebane campy.

Rok temu jak chciał składać trade request to nikt go za darmo nie chciał i był zapewne TOP3 najgorszych kontraktów w lidze.

Teraz legit starter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Seattle znowu fatalny start sezonu.. i jeszcze w d.. u siebie od Lakers którzy są bezpośrednim rywalem o playoffs.. 

Nie wiem jak inni, ale ja Sonics kompletnie w play - off nie widzę, jak robiłem jakąś simkę próbną to też zawsze byli po, myślę, że następne campy plus jakieś wzmocnienie i play off będą Twoje, ale teraz nadal czegoś brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matiwrona napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja Sonics kompletnie w play - off nie widzę, jak robiłem jakąś simkę próbną to też zawsze byli po, myślę, że następne campy plus jakieś wzmocnienie i play off będą Twoje, ale teraz nadal czegoś brakuje

Cały czas chyba mam jeszcze zbyt młody core i to pomimo dodania tego Blaylocka jako podstawowego pg. Obaczymy co się uda z tego teamu zrobić walcząc do końca. @Roger nie ma co liczyć że odpuszczę, będę osłabiał ten pick, który do niego pójdzie po sezonie jak bardzo się tylko da :P 

W tym sezonie jest mniej tankerów na starcie sezonu, ale w miarę jego rozwoju sytuacja pewnie się nieco zmieni. Roszad już nie planuję. Niespodziewanie nadarzyła się okazja odzyskania Dudleya, to  oddałem za niego fajnego Redda, ale jak chcę ogrywać DeRozana, to Redd nie miałby u mnie i tak w ogóle minut. Rotację mam teraz zawężoną do 10-11 graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chcę zobaczyć na co ich stać w tym składzie. W poprzednim sporo jednak rotowałem. Campy już w tym sezonie były dobre - szczególnie dla Lopeza i DeRozana, ale przed kolejnym liczę na ich poprawę + lepsze campy Millsapa. Zaczekam z 20 meczy i wtedy coś więcej i obiektywniej będzie można powiedzieć o grze moich Seattle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko! Mój Rodney McGruder jest u nas w drafcie dopiero w 2036 - a wtedy mam swoje picki :P 

Wcześniej i tak żadnej młodzieży z draftu nie potrzebuję, bo mam jej aż nadto ;) Niech się chłopaki ogrywają i stworzymy tu Dynastię godną Philadelphii!  A do tej pory niech rządzi Wielkie Orlando Magic! - prawdziwa potęga czy to w Simce, czy to w BeGM! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.