Skocz do zawartości

Klient poczty web


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo Panowie,

tak kazała, to tak piszę więc proszę się nie dopiepszać.

Moja druga połowa klnie na Thunderbirda. Narzeka, że jej przestał jej podpowiadać adresy i coś tam jeszcze. Mniejsza z tym. Chodzi o sprawne narzędzie, może być nawet płatne ale w granicach zdrowego rozsądku które będzie zawierało kalendarz, sprawne wyszukiwanie starych wiadomości, oznaczanie flagami itd. i inne narzędzia przydatne w biurze ( jest Księgową na swoim własnym garnuszku ). Ja jej mówię, że to wszystko mnie osobiście ogarnia Outlook 2007 ( lol. starszy se Eld znajdź ) no poza kalendarzem bo tu nadal A4 papierowy to must be u mnie. Niestety outlook nie wchodzi w grę "bo jej się zacina".

Tak więc aby Wam i mnie czasu nie marnować, nawet nie ma co próbować z podpowiadaniem jak dwa wyżej wymienione ustawić aby było ok, tylko fajnie by było znaleźć coś, co jest sprawdzone no najlepiej przez Znawców, a wiem, że tu kilku takich jest.

Domenę ma  na webd.pl co może być istotne.

Bóg zapłać i lajki za dobre rady rozdaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Sam Jej to powiedz :).

Nie no. Nie wchodzi w grę. 

Lepsze jest wrogiem dobrego.
Wydaje mi się, że problem leży gdzie indziej. Jeśli outlock zacina to więcej ramu i dysk ssd.
Uczenie się nowego programu + przenoszenie całej poczty (w sensie, maile, flagi/etykiety/katalogi) zajmie n czasu. A uaktualnienie może być o wiele szybsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirwir napisał:

Lepsze jest wrogiem dobrego.
Wydaje mi się, że problem leży gdzie indziej. Jeśli outlock zacina to więcej ramu i dysk ssd.
Uczenie się nowego programu + przenoszenie całej poczty (w sensie, maile, flagi/etykiety/katalogi) zajmie n czasu. A uaktualnienie może być o wiele szybsze. 

Uaktualniała ostatnio wszystko jak leci, a kompa to w zasadzie ma nowiutkiego ( kupiony jakoś na wiosnę 2020 ) z 16GB RAM i 512GB SSD.

Pewnie masz rację, że tutaj problem pewnie jest gdzie indziej. Stawiam na archiwizację maili, gdzie Outlook tworzy sobie jeden plik i on się po prostu mega rozrasta w trakcie pracy. Ja osobiście nie mam z tym problemów wywalić maile sprzed roku bo to dawno już nieaktualny szajs i ten plik "trzymać" w ryzach, ale Księgowa? No musi pewne rzeczy na mailu trzymać w razie jakiś problemów, czy kontroli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Uaktualniała ostatnio wszystko jak leci, a kompa to w zasadzie ma nowiutkiego ( kupiony jakoś na wiosnę 2020 ) z 16GB RAM i 512GB SSD.

Pewnie masz rację, że tutaj problem pewnie jest gdzie indziej. Stawiam na archiwizację maili, gdzie Outlook tworzy sobie jeden plik i on się po prostu mega rozrasta w trakcie pracy. Ja osobiście nie mam z tym problemów wywalić maile sprzed roku bo to dawno już nieaktualny szajs i ten plik "trzymać" w ryzach, ale Księgowa? No musi pewne rzeczy na mailu trzymać w razie jakiś problemów, czy kontroli. 

Skoro komp jest dobry. To rozważyłbym zrobienie archiwizacji (nie poprzez kosz tylko foldery). Bo sama zmiana klienta poczty może wcale nie rozwiązać problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Eld napisał:

Sam Jej to powiedz :).

🤣🤣🤣

16 godzin temu, Eld napisał:

No musi pewne rzeczy na mailu trzymać w razie jakiś problemów, czy kontroli

Archiwizacja w kliencie + co m-c jak wprowadzi dane klientów do programu księgowego - kopia zapasowa windows z kluczowymi plikami i nic nie trzeba trzymać w pliku .pst 

No i zawsze jest opcja chmury, ale to już kwestia wymogów firm które obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.