Skocz do zawartości

East Division 20/21


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja mam swoje 5 min w tym sezonie moi Rangers 9:0 pokulali Flyers w świętego Patryka:) Zibanejad 6pkt, niezła noc i 7 goli w jednej tercji plus czyste konto Griegorieva, na którym już niektórzy zaczeli na forach Rangers wieszać psy...oby to była dobra prognoza na drugą połowę sezonu.

PS. Nie jestem foliarzem i jak bedzie okazja zaszczepie się ale mam już dość tej pandemi lockdownów i.....> meczy bez pełnych trybun. :(

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord NHL pobity. Od momentu braku remisow (od 2005/ 2006), Buffalo wyśrubowało serie do 15 porażek z rzedu. Masakra. Carolina i Islanders wymazani z tabel z niechlubnymi rekordami. 

Edit:

Co za niespodzianka. 16 porażka z rzędu.  Rekord bez wygranej nalezy do Winnipeg (30 meczów bez wygranej, 23 porażki i 7 remisow). Eichel, Ullmark wróćcie!!!!

P.S. Nie sądziłem, że będę tesknil tak bardzo za Ullmarkiem.

Edytowane przez Szabla
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troche, to jednak rekord, ktorym nie ma co sie chwalic. Staal uciekł do Canadiens, ciekawe kto jeszcze ucieknie.

Moi Rangers się obudzili ale dziś info, że Lemieux przechodzi do LA troche mnie wkurzyło, dla mnie ten gość miał ikre i charakter, której wielu brakuje w tym teamie. 

Za to Blues co raz gorzej i jeszcze Bobby zmarł...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Barzal dzisiaj rozjechał Capitals. 3 piękne bramki (trzeci hattrick w karierze) + 2 asysty przy bramkach Eberle. Fajnie się Wyspiarze odkuli po tych dwóch porażkach z Penguins.

 

Btw, ciekawy chłopak ten Oliver Wahlstrom. On zagrał kilka meczów w zeszłym sezonie, ale dopiero w tym jest oficjalnie debiutantem. Bdb warunki fizyczne, dobry strzał, dosyć fajnie sobie radzi w 3 linii obok świetnego Pageau. Czuję, że dobry grajek z niego wyrośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Palmieri i Travis Zajac w Islanders za 1st rounder '21 + 4th rounder '22. 50% pensji obu panów zostaje w New Jersey. Podoba mi się ten ruch Lamoriello. Zwiększa głębię o fajnych, doświadczonych graczy, a Palmieri do tego daje bardzo fajną wartość jako strzelec w powerplay. 

Niby były też mocne rozmowy na temat Halla, ale jednak opcja - sprowadzamy chłopaków z Devils - wygrała. 

Let's go Islanders! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 03:25, Braveheart22 napisał:

 

Let's go Islanders! :D

To co dziś kolejne derby Nowego Jorku dla Rangers;) ostatni mecz bardzo wyrównany mimo wygranej wyraźnej w golach moich Rangers jednak tam sypały się słupki i poprzeczki po strzałach Isles więc może być dziś różnie, fajnie Rangers odpalili, Blues chyba w końcu też (jeszcze niedawno Red wings zrobili niespodzianke z Tampą), Flyers jakis dramat grają ale dzięki temu może dla Rangers znajdzie się miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 03:25, Braveheart22 napisał:

Niby były też mocne rozmowy na temat Halla, ale jednak opcja - sprowadzamy chłopaków z Devils - wygrała. 

 

Hall wylądowal w Bruins razem z Curtisem Lazarem za 2 rundę draftu 21 i Andersa Bjorka.

Sabres oddali też obronce Montoura do Panter (szkoda, cos tam nawet punktowal), za 3 rundę draftu 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

To co dziś kolejne derby Nowego Jorku dla Rangers;) ostatni mecz bardzo wyrównany mimo wygranej wyraźnej w golach moich Rangers jednak tam sypały się słupki i poprzeczki po strzałach Isles więc może być dziś różnie, fajnie Rangers odpalili, Blues chyba w końcu też (jeszcze niedawno Red wings zrobili niespodzianke z Tampą), Flyers jakis dramat grają ale dzięki temu może dla Rangers znajdzie się miejsce. 

I jak tam Wujas? Let's go Islanders! :P. Palmieri się przywitał z publicznością na Long Island.

Btw, to byłaby niezwykle ciekawa seria w PO, takie derby NYC, oczywiście, jeśli Rangers by się stawili (a nie jak w zeszłym roku w rundzie wstępnej przeciwko Canes), ale raczej bez szans. na 90% (może nawet 95%) w PO zagra czwórka Capitals, Islanders, Penguins, Bruins.

21 minut temu, Szabla napisał:

Hall wylądowal w Bruins razem z Curtisem Lazarem za 2 rundę draftu 21 i Andersa Bjorka.

Sabres oddali też obronce Montoura do Panter (szkoda, cos tam nawet punktowal), za 3 rundę draftu 2021

No widziałem właśnie. No cóż, sprzedajemy co się da i znowu próbujemy inaczej budować...

Do Islanders jeszcze dołączył ubiegłoroczny mistrz z Tampą, Braydon Coburn, który w tym roku był w Ottawie. Jakaś 7 runda poszła do Ottawy, ale to raczej po prostu gość, który ma być w rezerwie jakby jakieś kontuzje się wydarzyły w obronie Wyspiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

I jak tam Wujas? Let's go Islanders! :P. Palmieri się przywitał z publicznością na Long Island.

Btw, to byłaby niezwykle ciekawa seria w PO, takie derby NYC, oczywiście, jeśli Rangers by się stawili (a nie jak w zeszłym roku w rundzie wstępnej przeciwko Canes), ale raczej bez szans. na 90% (może nawet 95%) w PO zagra czwórka Capitals, Islanders, Penguins, Bruins.

 

Dziś byliście lepsi, obejrzałem 1,5 tercji, fajny mecz wyrównany. Cieszy mnie Blackwell fajnie pracuje, to, że K'Andre Miller zaczyna się robić konkretnym grajkiem, szkoda, że Kreider nie potrafi utrzymać strzleckiej formy na dłużej niż dwa spotknia i ciągle mnie rozczarowuje, wczoraj też przynajmniej w pierwszej tercji słabo wypadł Panarin, tak jak zawsze spokój, płynność i laserowe podania na milimetry tak wczoraj grał roztrzepanie. No niestety nie widze ich jeszcze w PO w tym roku chociaż po takim łomocie jaki dostali Bruins wczoraj różnie może być.

Podobaja mi się ekipy z Nowego Jorku, zupełnie olewam jakieś waśnie wewnętrzne localsow i życze jak najlepiej Isles, bo Barzal, Beauvillier, Martin to są gracze, których z przyjemnością się ogląda, zresztą gol na 2:0 git, akurat Palmeriego zbytnio nie lubie, zresztą jak generalnie Devils...więc szkoda, że on strzelil;) brawa też dla kibiców bylo ich słychać przy okolo 15 tysiacach to fajny powiew normalnosci i skandowanie gdzie niestety nie wszystkie fanbasy sa skore do ruszenia japą.

A co do Halla...ehh dla mnie to overrated grajek, na ktorego jest niezrozumiały hype podobnie jak bylo z PK Subbanem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się pogoń Rangers za Bruinsami, chłopaki z Nowego Jorku wydają się odnaleźć formę, dwa shotouty Shestyego, hat trick Buchnievicha ale Boston nie odpuszcza Hall juz w pierwszym spotkaniu strzela brame. Ciężko to widze ale damy rade:)

Z ciekawostek z poza tej diwizji to historyczna chwila Marleau przebił Gordiego Howe w ilosci meczy, szacun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szable pod Granatem ;) to nie ta druzyna. Szkoda sezonu, szkoda, że Granato wczesniej nie dostal szansy, bo ich gra znacznie inaczej wygląda niz za Krugera. Nawet taki Tokarski broni jak nalezy.

Jeszcze tylko jakby Skinnera obudzil... Za te 8,5 mln rocznie, czy coś koło tego, to szkoda trzymać grajka kompletnie bez formy od 2ch czy 3ch sezonów. Potencjał ma, to wiadomo, tylko jak go wydobyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skinner to jest materiał na pracę doktorską.

Mówiąc w skrócie, to pierwsza sprawa to jego wstrząśnienia mózgu na początku kariery, kiedy jeszcze były inne przepisy dotyczące uwolnienia. Paru twardych facetów postanowiło nauczyć małolata szacunku dla starszych i kto wie, czy skutków tego nie widzimy do tej pory. Nie, nie chodzi mi o skutki w sensie fizycznym, ale choroba wie, czy jakaś blokada mentalna w głowie nie została.

Po drugie (mogę się mylić i może trochę to krzywdzące, ale nic nie poradzę) to patrząc na gościa od lat kilku mam niestety wrażenie, że widzę typa, który myśli, że jeżeli cały czas są dobrzy wujkowie, którzy dadzą pokosić szmal, to sorry, ale po kiego ja mam się wysilać? No naprawdę nie chce mi się wierzyć, żeby od tych kilku lat żaden trener nie potrafił do człowieka dotrzeć.

Szkoda, bo talent miał facet niesamowity, ale... No właśnie, chyba niestety MIAŁ. Z naciskiem na czas przeszły.

Cóż, zawsze mogło być gorzej. Mógł skończyć jak niejaki Siergiej Gurin 😉

Edytowane przez J. Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jest to medialny klub, ale...

Buffalo oddało dwójkę z głównych postaci.

Ristolainen przeszedl do Filadelfii za szwedzkiego D Roberta Hagga plus 14 nr draftu 2021 (już załatwione oczywisccie) oraz 2gą rundę w 2023.

No i, co mnie duzo bardziej boli, Reinhart przeszedl do Panthers za prospecta GK Devina Levi'ego i 1szą rundę draftu w 2022. No nie wiem, nie wiem... Średnio tą wymianę widzę...

Jeszcze Eichel pozostał w grze,  póki co... I oby Sabres dogadali się z kimś konkretnym . Bo czarno to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
5 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Oj moi Rangers w ten weekend to highlight reel bitches dla bramek Connora czy Tkachuka, niezłe budy im wpakowali i srogie klęski ten trip do Kanady:( ale nadal jestem dobrej myśli.

Nie ten temat :P Korzystaj z aktualnych żeby nie robić zamieszania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.04.2021 o 03:25, Braveheart22 napisał:

Let's go Islanders! :D

Coś cięzki start mają w tym roku chłopaki, co tam u was na wyspie? Nie mówie, że już sezon stracony bo za wcześnie i to dużo za wcześnie ale nie wygląda to ciekawie. Odpalą jestem pewien, za duży potenciał w grajkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.