Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wyglada obecnie salary Nets, ale domyslam sie, ze moga dawac tylko minimalne kontrakty. 

 

Jesli to prawda (wykup Drumma, choc watpie)to Drummond czy inny lepszy center niz minimum (a przy calej niecheci do Drummonda, to nawet za MLE w dzisiejszych czasach, to bylby spoko podpis), do podpisania za minimum to wcale nie znaczy, ze z automatu trafi do Nets, bo ... tam jest Harden.

 

Przypominam, ze Lakers tez maja minimum i akurat mogliby byc zainteresowani i Drummond moglby tam liczyc nawet na wiecej minut niz Gasol pewnie. Do tego jeszcze Clippers, ktorzy tez mogliby chciec go wziac, a ze wszystkich tych ekip maja teoretycznie najwieksze mozliwosci, bo jeszcze BAE im zostal, a to zawsze wiecej kasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Allen nigdzie nie idzie, nie po to Cavs oddali pick, zeby go oddawac (zapewne maja jakas indykacje, ze bedzie chcial zostac)

2) Drummond nie pojdzie na waiversy napewno jeszcze teraz, Cavs beda szukac jakis albatrosow ktore sa conajmniej dwuletnie i beda sie krecic wokol salary Drumma (nie wiem, moze Barnes? Eric Gordon chce te 4 lata kontaktu w Houston/Houston chce?)

3) McGee to po wczoraj mam wrazenie 100% kandydat do jakiejs wymiany albo na zyletki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 03:55, nba2midnight napisał:

Co w sumie @ignazz potwierdza, ze wbrew powszechnemu wylewaniu pomyj na niego, jakas tam wartosc ma.

za polowe "piniendzy" i z polowa ego to moglby byc przynajmniej wartosciowy gosc, gdzies tam (nie wiem gdzie). mnie tylko zastanawia czy on utrzyma teraz w miare przyzwoite granie, czy w pewnym momencie wywali pompe i bedzie po Drummondzie na sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież Deadmon mógłby w Nets do s5 wskoczyć, a RHJ to też żaden wafel

W specyficznych warunkach RHJ może byłby ważnym elementem zespołu, wspomnianych Nets na przykład, ale w większości klubów jest zbędny. 

Dedmona może na wyrost przeze mnie zjechany (k****, on jeszcze nie skończył 32 lat, dałbym głowę że pod 40 podjeżdża), ale też nie bez powodu jest bez zatrudnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matek napisał:

W specyficznych warunkach RHJ może byłby ważnym elementem zespołu, wspomnianych Nets na przykład, ale w większości klubów jest zbędny. 

Dedmona może na wyrost przeze mnie zjechany (k****, on jeszcze nie skończył 32 lat, dałbym głowę że pod 40 podjeżdża), ale też nie bez powodu jest bez zatrudnienia. 

bo Juancho miał bdb tamtą końcówkę rs, teraz to się łatwo z niego śmiać

nie wiemy czy to powody sportowe zadecydowały, było pełno przypadków gdy wyrzucani gracze odbudowywali się błyskawicznie w innych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

RHJ poleciał z Soty , która miała Juancho jako PF..Skoro tam się przebił to jest waflem

Rok temu w Raptors wyglądał bardzo dobrze. Teraz miał fajne preseason w Wolves, że już zaczęto dmuchać balon, że RHJ będzie starterem w Wolves i łatał dziury po Townsie w defensywie.

Ja szczerze kompletnie nie rozumiem czemu jest bez klubu. Nie skreślałbym chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Rok temu w Raptors wyglądał bardzo dobrze. Teraz miał fajne preseason w Wolves, że już zaczęto dmuchać balon, że RHJ będzie starterem w Wolves i łatał dziury po Townsie w defensywie.

Ja szczerze kompletnie nie rozumiem czemu jest bez klubu. Nie skreślałbym chłopa.

Nie wyglądał dobrze w Raptors.. Nie ma rzutu. W obronie powiedzmy dawał radę ale jego atak i brak rzutu ogólnie sprawia ,ze Raptors którego straciło Ibakę i Gasola i tak woleli pozbyć się  RHJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ely3 napisał:

Nie wyglądał dobrze w Raptors.. Nie ma rzutu. W obronie powiedzmy dawał radę ale jego atak i brak rzutu ogólnie sprawia ,ze Raptors którego straciło Ibakę i Gasola i tak woleli pozbyć się  RHJ.

Dawał radę? Chyba był jednym z najlepszych obrońcą Raptors.

I nie pozbyć się, bo wg sources Lewenberga i Koreena to wybierali między Nim, a Boucherem. Postawili na drugiego, ale nie było to jednoznaczne.

Nie wiem czy też nie było tematu, że sam RHJ nie chciał większego kontraktu po dobrym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

W dzisiejszej NBA jak skrzydłowy nie posiada rzutu a zwłaszcza rzutu za 3 to praktycznie nie ma co szukać w NBA. OCzywiście jeśli ma coś elitarnego ( np Dort rok temu obronę albo Ben Simmons wszystko poza rzutem) to inna historia. RHJ nie utrzymał się ani w Raptors ani w Socie choć były to ekipy , które najbardziej w lidze potrzebowały wzmocnień pod koszem . RHJ raczej nie dostanie miejsca w tej lidze

Z listy powyzej to największe szanse mialby Korver ale on chyba już sam się czuje emerytem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jako ploty podaje. Ponoć Lakers I Clippers chcieliby Beala.

 

Nie wiem jak, nie wiem za co bo obydwie ekipy pickow nie mają, a takiego George'a trejdowac nie można. Już prędzej Lakers za jakoś Schroederow, Kuzmow, KCP I Hortonow, ale to też nie wiem czy by dało radę I by ich solidnie wybebeszylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakie druzyny maja tego lato miejsce w salary by dac maxa (jakich rzekomo chca) collinsowi z atlanty i markanenowi ?

i zeby ci zawodnicy pasowaliby/mieli sens w tych nowych druzynach ? bo takie chicago raczej nie wzieloby chyba collinsa skoro nie chca ( i slusznie) dac maxa finowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.