Skocz do zawartości

Hall of Fame - klasa [2032]


julekstep

Hall of Fame - klasa [2032]  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto powinien zostać HoFem?

    • Alonzo Mourning
    • Arvydas Sabonis
    • Byron Scott
    • Clyde Drexler
    • David Robinson
    • Derek Harper
    • Derek Smith
    • Kevin Johnson
    • Reggie Miller
    • Scottie Pippen


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Alonzo napisał:

Wiem, że to nieetyczne, ale czy można głosować na swoich? - chodzi mi o Sabonisa.

można - każdy GM ma 3 głosy i tyle :P 

ej no ale z tym że Mourning prześciga Drexlera (dla mnie to był jedyny no-brainer w stawce) to już trochę przesadzacie :P 

lol - nawet tu gracze Wielkich Blazers sobie nie radzą xD (to chyba magia GMa, bo Pippen tutaj obiektywnie jest w top-5/6 przecież a głosów 0 xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Haha :D A gdzie Gary Payton? Może po pierwszej rundzie zmienisz zdanie :D

miałem go jako 10tego po czym kapnąłem się że jest jeszcze mega niedoceniony (i zapomniany nie tylko przeze mnie jak widać) Scott

 

więc generalnie jest pierwszym Honorable Mention ;)

jak ktoś przez przypadek oddał 1 głos a chciał więcej ( @geniuz?) to tutaj prośba o dopisanie reszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Drexler nie dostał się przypadkiem w ostatnim głosowaniu do HOF?

Ja tu widzę trzy no-brainery w tej sytuacji:

Drexler, Mouring i Kevin Johnson.

nie dostał się, był 8 w głosowaniu

Drexler to tu jedyny no-brainer

nie wiem ocb z tą podjarką Mourningiem 

1 minutę temu, eMeS napisał:

A Derek Harper? Mnie nie było jak on był w prime, ale osiągnięcia ma mega

2 ASG, kilka all-D teams, 1 mistrzowstwo z PO's MVP (gdzie ci Nuggets mieli bardzo wyrównane s5 wtedy, więc to MVP to bardziej z zasady że simka promuje rozgrywajków)

 

wychodzi na to że jego największe osiągnięcie to gra w Magic!

no i dla mnie KJ był zawsze ciut lepszy (a to grajki o identycznym profilu) i tylko to mistrzostwo (w napakowanych Nuggets) przemawia za Derekiem

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie wiem ocb z tą podjarką Mourningiem 

Nuggets byli najlepszym teamem czasu dominacji Sixers i nawet jako jedyni potrafili zdobyć mistrzostwo podczas ich panowania.

A Mouring to ich legenda :)

Kevin Johnson głosowałem już w poprzednim, gdzie było więcej znamienitych nazwisk. Aczkolwiek @eMeS ma racje. Harper to też bardzo mocna kandydatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

Mourning to popłuczyny po Shaqu i Webberze :P 

Zo to jest złota legenda Nuggets i legenda ligi :) historyczny top 5 defensywy na swojej pozycji.

11 godzin temu, eMeS napisał:

A Derek Harper? Mnie nie było jak on był w prime, ale osiągnięcia ma mega

Harper jest mega niedoceniany, MVP finałów dla niego nie było wcale przypadkowe, rozegrał kilka mega sezonów na super skuteczności, nie monopolizował posiadań, do tego asysty + przechwyty, true PG.

11 godzin temu, julekstep napisał:

serio nikt nie docenia Scotta, który po tym sezonie wskoczy na 7 miejsce all-time na liście strzelców a do tego jest chyba największą legendą Knicks?

To świetny zawodnik, ale przy takiej konkurencji jest mu ciężko. Knikcs słabo radzili sobie w PO, 2 runda to był chyba max? Może za rok.

Mnie dziwi dużo głosów na Robinsona, bo on pomimo świetnych pierwszych lat i super skilla na wejściu do ligi, bardzo szybko zaczął się zwijać, 27-28 lat był już post prime, osiągnięć drużynowych żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRob to jedna z dziwniejszych karier, podczas rookie contract był na poziomie Hakeema, dołączył do Celtics którzy mieli masę potencjału i wydawało się, że możemy przez długie lata oglądać pojedynki Hakeema vs DRob, ale od czasu dołączenia do Celtics Robinson przestał się rozwijać, a za chwilę zaczął się zwijać i został jedynie bardzo dobrym obrońcą, a nie jednym z najlepszych graczy ligi. Zapowiadał się naprawdę na kozaka, ale nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.