Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam panowie ? Zadowoleni? Wyszedł z tego mega pandemiczny, trochę losowy ale mega ciekawy sezon mysle, dawno nie grałem w tak zaciętej lidze a to co się dzieje w kategorii fg to jest po prostu poezja, praktycznie codziennie tasowanie się w czołówce stawki tam jest.

Nie wiem jak to zrobiłem ale wychodzi mo ze po całym sezonie na ostatnim miejscu jestem w tej chwili ósmy ale tracę tylko 8pkt do awansu (a na średnich chyba 5) i nadal mam jakieś marne szanse na awans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
28 minut temu, barcalover napisał:

U nas 4 drużyny walczą o 3 miejsce i sytuacja jest taka:

image.png.839c6003b4a7e7baac32587d9bdf4420.png

No u nas podobnie. Dwa pierwsze miejsca są przesadzone i o trzecie walczy aż 7 zespołów. Miedzy trzecim a dziewiątym miejscem w tej chwili 6 pkt różnicy. A w każdej praktycznie kategorii gdzieś jest jakiś ścisk. Masakra. 
 

ja osobiście zyskałem trochę ze na finiszu przegonilem troszkę olewusow, ale z drugiej strony każdy w jakiejś kategorii zyskał dzięki olewusowi. 

mi brakuje do awansu 4 pkt na dzień dzisiejszy ale mam dwa punkty praktycznie pewne, bo mam do zagrania więcej meczy. wiec brakuje mi w tym momencie dwóch punktów ROTO, a dosłownie kilku przechwytów, lub bloków, lub 0,1procenta w FG%. Mam szczerze mówiąc niezły dylemat w które kategorie mam iść i kogo wystawić. Ale niech awansuje najlepszy. Powodzenia. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Na 3 dni do końca 8 drużyn jest w grze o awans.. @wiLQ mielismy jedną ciekawą ligę conajmniej w tym roku.... :) szkoda tylko, ze nikt nie chce się udzielać na forum. 

Spadkowy trend z dyskusjami na forum sie utrzymal i tyle...

Ale aktywnosc w lidze jest duzo wazniejsza niz na forum, wiec cieszy taka zazarta walka do konca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 bloki do odrobienia w 3 mecze, ewidentnie na FA najlepszy był Biyombo... wiec go biore i jestem happy. Ale jeszcze mnie trener Hornets postanowił strollować na sam koniec sezonu, albo doznał jakiegoś urazu bo zagrał chłop w tym meczu 3 sekundy.... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 10:22, barcalover napisał:

U nas 4 drużyny walczą o 3 miejsce i sytuacja jest taka:

image.png.839c6003b4a7e7baac32587d9bdf4420.png

U mnie to cud, że walczę do końca :)

Najpierw wypadł Jama Murray, potem Shai, następnie Mitchell, a na koniec Zion. Końcówkę ciągnęła na waiversach typu Olynyk czy Wright.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha chciałem być sprytniejsze od sprytnych i poszukać sobie wynalazków na FA

zależało mi przede wszystkim na FG%, stratach (bo malutko brakowało do awansu w tych kategoriach), 3pts (bo muszę utrzymać przewagę) i w jakimś tam mniejszym stopniu na FT% (przewaga niby bezpieczna, no ale przysłowiowy Drummond mógłby to zepsuć)

3 dni temu pod tym kątem upolowałem McDermotta i Poole'a - i super efekt

teraz znalazłem jakiegoś orła - Aarona Nesmitha, ostatnie 9/10 meczów FG% > 50, osobistych praktycznie nie pudłuje (bo mało rzuca i jak rzuca to trafia), coś tam za trzy dorzuci i praktycznie bez strat - NO SKARB

Aaron Nesmith dziś póki co 1/6 fg, 0 trójek, 1 strata 

chyba znalazłem swojego nowego ulubieńca w NBA! xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, julekstep napisał:

haha chciałem być sprytniejsze od sprytnych i poszukać sobie wynalazków na FA

zależało mi przede wszystkim na FG%, stratach (bo malutko brakowało do awansu w tych kategoriach), 3pts (bo muszę utrzymać przewagę) i w jakimś tam mniejszym stopniu na FT% (przewaga niby bezpieczna, no ale przysłowiowy Drummond mógłby to zepsuć)

3 dni temu pod tym kątem upolowałem McDermotta i Poole'a - i super efekt

teraz znalazłem jakiegoś orła - Aarona Nesmitha, ostatnie 9/10 meczów FG% > 50, osobistych praktycznie nie pudłuje (bo mało rzuca i jak rzuca to trafia), coś tam za trzy dorzuci i praktycznie bez strat - NO SKARB

Aaron Nesmith dziś póki co 1/6 fg, 0 trójek, 1 strata 

chyba znalazłem swojego nowego ulubieńca w NBA! xD

 

Heh typowo ja mam to samo od dwóch dni. Jakbym grał tym co miałem to bym chyba mial Awans, zamiast tego Justin holiday dziś 2/9 fg i 0stl 0blk a tych kategori potrzebuje, a wczoraj wspomniany już biyombo wszedł na 3 sekundy sobie. Niepotrzebnie kombinowałem, D’Angelo wczoraj dwa bloki zrobił a zdjąłem go godzinę przed meczem chyba... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

dzięki chłopaki!

fajnie posłuchać że inni też mają c***owo ❤️ 

jo, ale zaraz chyba następnego dnia wystawiłem dwa wafelki Poola i jakiegoś Muldera ( chyba typek z X files ) i Ci mi nastukali trójek aż miło.

Jak Wam w końcu poszło?

Ten kolo z popem w nazwie przeszedł?

Banowałbym za takie nazwy zespołów

 

Swoją drogą Jutek, kojarzysz nasz ATF tu na forum?

Ty wziąłeś Joka, ja Currego.

Jeden i drugi zdecydowanie mega steale ( Curry powinien iść 2 za LeBucem, Jok zas moze top4 nawet? )

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

jo, ale zaraz chyba następnego dnia wystawiłem dwa wafelki Poola i jakiegoś Muldera ( chyba typek z X files ) i Ci mi nastukali trójek aż miło.

Jak Wam w końcu poszło?

Ten kolo z popem w nazwie przeszedł?

Banowałbym za takie nazwy zespołów

 

Swoją drogą Jutek, kojarzysz nasz ATF tu na forum?

Ty wziąłeś Joka, ja Currego.

Jeden i drugi zdecydowanie mega steale ( Curry powinien iść 2 za LeBucem, Jok zas moze top4 nawet? )

Psim swędem udało się wskoczyć na 3 miejsce (ale tak dosłownie na styk - o 2 straty i 5 trójek, jednocześnie mając tie-breakera z drużyna która skończyła z taką samą ilością punktów - dwie kolejne, które miały punkt mniej już by miały tie-breakera ze mną).

Generalnie cały sezon dołowałem - po beznadziejnym drafcie gdzie najpierw wylicytowałem Kembe o którym nie wiedziałem że ma kontuzję potem Joka (wiadomka, super) a potem podbijałem Simmonsa żeby za tanio nie poszedł..i został u mnie, więc poszedłem w jakąś dziwną wariację na temat tanku FT (ciekawe czy te 5/6 ekip którym oferowałem na samym początku Joka bo mi nie pasował do taktyki pluło sobie potem w brodę że nie wzięło go na promocji ❤️). Sezon uratował mi jeden z graczy, który zaoferował mi Bookera za Simmonsa (w momencie kiedy Booker był jeszcze zagubiony a Simmons grał w miaaaaarę przyzwoicie...po trejdzie to się odwróciło mocno).

Czyli tak jak w rilu Jok to pociągnął mimo kiepskiej ekipy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

Psim swędem udało się wskoczyć na 3 miejsce (ale tak dosłownie na styk - o 2 straty i 5 trójek, jednocześnie mając tie-breakera z drużyna która skończyła z taką samą ilością punktów - dwie kolejne, które miały punkt mniej już by miały tie-breakera ze mną).

Generalnie cały sezon dołowałem - po beznadziejnym drafcie gdzie najpierw wylicytowałem Kembe o którym nie wiedziałem że ma kontuzję potem Joka (wiadomka, super) a potem podbijałem Simmonsa żeby za tanio nie poszedł..i został u mnie, więc poszedłem w jakąś dziwną wariację na temat tanku FT (ciekawe czy te 5/6 ekip którym oferowałem na samym początku Joka bo mi nie pasował do taktyki pluło sobie potem w brodę że nie wzięło go na promocji ❤️). Sezon uratował mi jeden z graczy, który zaoferował mi Bookera za Simmonsa (w momencie kiedy Booker był jeszcze zagubiony a Simmons grał w miaaaaarę przyzwoicie...po trejdzie to się odwróciło mocno).

Czyli tak jak w rilu Jok to pociągnął mimo kiepskiej ekipy :) 

Nie dziękuj;) Żeby było śmieszniej, to zamiana Bookera nie wyszła mi tak bokiem, jak odrzucenie od Ciebie oferty za Jokica na początku sezonu! Shit happens! Gratulacje dla zwycięzców, dzięki za walkę wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, b2b napisał:

Nie dziękuj;) Żeby było śmieszniej, to zamiana Bookera nie wyszła mi tak bokiem, jak odrzucenie od Ciebie oferty za Jokica na początku sezonu! Shit happens! Gratulacje dla zwycięzców, dzięki za walkę wszystkim!

Mogles już nikogo nie wystawiać a nie samych centrów, damion Jones i jego przechwyt zabrał mi awans ;(( 

 

gratulacje dla awansujących było ciekawie przynajmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mogles już nikogo nie wystawiać a nie samych centrów, damion Jones i jego przechwyt zabrał mi awans ;(( 

 

gratulacje dla awansujących było ciekawie przynajmniej. 

Po pierwsze, to była kwestia ambicjonalna, nie chciałem być ostatni, a najłatwiej o punkty było w skuteczności. Po drugie, gra się do końca, nic mnie tak nie wkurza jak niewykorzystywanie slotów. Po trzecie, nadal brakowałoby Ci pół punktu do awansu (który zresztą zostawiłeś na benchu) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, b2b napisał:

Po pierwsze, to była kwestia ambicjonalna, nie chciałem być ostatni, a najłatwiej o punkty było w skuteczności. Po drugie, gra się do końca, nic mnie tak nie wkurza jak niewykorzystywanie slotów. Po trzecie, nadal brakowałoby Ci pół punktu do awansu (który zresztą zostawiłeś na benchu) ;) 

Ja to wszystko wiem i pisałem to w żartach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie (zakładam, że panie z nami nie grały ... jak grały to przepraszam) za ten sezon. Moja ferajna tym razem mocno odpaliła. Na początku szło mega dobrze i grałem w zasadzie większością składu wiedząc, że w takim sezonie zaraz ktoś wyleci. Trochę byłem zaskoczony jak się okazało, że na średnich jestem w środku tabeli. Był pewien moment, że ekipa dostała zadyszki, Turner postanowił łapać kontuzje za kontuzją. To mnie zmusiło do skrócenia rotacji. Nie mam jednak co narzekać, bo w sumie żadna przesadnie długa kontuzja moich nie dopadła. Poza TO (pozdrowienia dla Trae Younga :D) wszystkie kategorie ułożyły się dość szczęśliwie. Druga ligo powracam! :)

Fajnie, że większość grała do końca i mega szacunek za to. Gratuluję awansującym i powodzenia wszystkim w nowym sezonie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.