Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mikowal83 napisał:

No ceny mega niskie z tego co widze... Tez bym chcial taki draft 😉😏

Nie wiedzialem ze tutaj tylko 13 GMow ale wlasnie zawsze sie zastanawiam czy mniejsza ilosc GMow powinna wplywac bardziej na obnizenie czy podwyzszenie cen draftowych... 🤔 

Mniej ludzi ma kase, wiec o trzydziestego, czterdziestego, pięćdziesiątego w kolejce może się bic mniej osób później. Łatwo sobie wyobrazić w ten sposob: Wyobraź se Draft.  w którym z pośród 26top grajków trzynaście drużyn licytuje równo po dwóch graczy, a dwie drużyny kiszą kasę na przeciętniaków. W tym drafcie na 13 teamów, nie ma już tych dwóch menagerow co oszczędzali i nikt nie ma kasy :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ten Draft przedziwny. Wiem ze tylko 13 teamów, ale i tak ceny były komicznie niskie, aż żałowałem ze się wypompowali z kasy szybko. Ale podoba mi się mój trzon, i mysle ze będę w górnej połówce. 
 

Jak coś chętnie wymienię  jedynie któregoś z trójki lowry/graham/D’Angelo, na jakiegoś sf-a, ale o podobnym profilu statystycznym. 

Double that. Za gwiazdy ceny były umiarkowanie wysokie, zakładałem więc, że nie będzie przepompowania średniaków, ale też nie, że tak nisko to pójdzie. Nawet nie dało się kogokolwiek podbić, bo się go brało ;)  Finalnie więc wymaksowałem bloki i mam dwóch podobnych typów - Porzingisa i JJJ. Gdybym zostawił te 18 dolców, wyciągnąłbym jeszcze 2-3 średniaków nie dublujących się, ale źle nie jest, bo znalazłem value na koniec draftu. Po prostu niedosyt, że ten draft był aż tak nieprzewidywalny. No ale sezon będzie podobny, więc widocznie draft musiał się do tego dopasować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę @RonnieArtestics powróżę Wam z fusów. Brałem pod uwagę top10 (wg mnie) każdej ekipy, więc głębsze składy wypadną gorzej w moim zestawieniu.

Tier 1 - faworyci do awansu

  • Big Bada Boom - Pewny trzon z upsidem, który świetnie się uzupełnia niemal w każdej kategorii. Uzupełniania również dość ciekawe. Dla mnie to faworyt z Porzingisem i JJJ w zanadrzu. 
  • b2b - blado w asystach (chyba, że to punt?), ale poza tym sporo mocnych punktów, które ciągną tę ekipę do góry. Jeśli nie był robiony punt asyst, to rozważyłbym to i sprzedał asysty za steale. Jest potencjał na walkę o mistrzostwo, choć brakuje trochę jakiegoś gracza z top25, co może być kluczowe w trochę płytszej lidze, gdzie na FA sporo można zyskać.
  • PHX Basketball - mimo aż 3 słabych kategorii (reb, blk, fg) ekipa wypada dobrze na tle reszty. Bardzo dobra cena za Davisa, Mitchella, Brogdona, Murraya... świetny draft pod kątem value i chyba wystarczy kilka korekt oraz zdrowie, by powalczyć o mistrzostwo.

Tier 2 - wyrównana grupa pościgowa

  • Beton Bananen - Giannis, Tatum i Zion. Dookoła mieszanka doświadczenia z młodością. Widać spory potencjał i przy zdrowym Zionie jest spora szansa na walkę o awans.
  • Funk Volume - Mega uzupełnione wszystkie kategorie, albo świetnie przygotowany i wykonany plan, albo pachnie jakimś draft toolem, bo rowno jak od linijki mi wychodzi :P Personalnie również mi sie podoba, bo jest pewny lider - Butler, jest młodość gotowa, by zrobić postęp - Ayton, Collins, MRob i są bardzo solidne uzupełnienia - Lowry, Hield, Russell, Graham. Wg mnie ten skład ma największy potencjał z grupy pościgowej, by włączyć się w walkę o mistrza.
  • El chapo - Towns obudowany Kyriem, Wallem i paroma innymi, którzy świetnie pasują. Bardzo podobny i niemal tak samo wyrównany team, jak Ronniego, ale tutaj wg mnie mniej upside'u i za dużo na barkach Townsa (co ostatecznie może być winem, jeśli Towns będzie zdrowy).
  • Sinners - Oprócz Trae, ceny graczy świetne, Sinerowi udało się wyjąć sporo wartości. Są braki w stls i asystach, a nadrabianie ich może zjeść kilka punktów TO, więc ten team ma nieco niższy upside, ale skład jest na środek stawki jak najbardziej.

Tier 3 - w górę czy w dół?

  • Mazi_24 - Durant, Harden i Embiid. Jeśli to wypali, to pewnie totalnie zje moje projekcje. Brakuje trójek, ale w teorii da się je znaleźć w tak płytkiej lidze na FA, więc można walczyć o skok w górę.
  • Kubki - komisarz zatankował bloki, ale wypada przy tym blado w fg oraz (o dziwo) w ft, więc być może 1-2 większe korekty pozwolą powalczyć.

Tier 4 - dużo do zrobienia

  • LosAngelesAnwil - Kilka kategorii zapomnianych / przeoczonych i może być ciężko się wydostać ponad połówkę stawki.
  • HuWDu - punt FT, ale wyszedł słabo w blokach i 3, więc na razie dolna połowa stawki IMO.
  • Big Fundamental - Fundamental zapomniał o podstawach, czyli PTS :) Bez tego nie ma zazwyczaj trójek, a w tym przypadku również zbiórek. 

Tier 5 - czy leci z nami pilot?

  • Wolni i Nieudolni - Wyszło mi, że ta ekipa najmocniej odstaje od reszty. Słaby fit gwiazd, a w dodatku LBJ może sobie w RS folgować. Ryzykowny skład. O tyle ciekawie, że tymi gwiazdami można potradować i może wtedy uda się coś ciekawego zbudować. 

Można mnie jechać :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barcalover ogolnie nie było zadnego Draft toola, chciałem mieć w tym roku anthonyego davisa i resztę solidniakow w przedziale 10-30, ale nie zdążyłem podbic go i poszedłem w opcje rezerwowa jaka miałem w zanadrzu czyli Ayton + Butler + shotblocker czyli turner lub Mitchell. Collinsa miałem w planach tez do 45. Graham nie był w planach, po prostu chciałem podbić, ale nie zaluje za ta cenę, bo jesli przesadziłem z guardami ze słabym fg to ktorys zostanie opchnięty po prostu. Mam bardzo fajne top7 moim zdaniem, ale z końcówki draftu nie jestem za bardzo zadowolony, bo ze cztery razy z rzędu jak już nie miałem kasy, ktoś mi tylko o jednego dolara podbijał gościa, który pasował mi mega pod fit i go kradł. Na końcu np. szukałem steali i zamiast meltona albo kogoś prawie miałem divicenzo, poszedł za dwa dolce, mega dziwne ze nikt go nie chciał za trzy dolary, bo gość jest młody i bedzie starterem w bucks i ma im chyba coś do udowodnienia po tej nieudanej akcji z bogdanovicem. 
 

@barcalover wolni i nieudolny to był autopick

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mentor napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć gdzie się podział Devin Booker? Do kogo poszedł i za ile?

mój Ci on, za całe 42$

 

9 godzin temu, barcalover napisał:

Na prośbę @RonnieArtestics powróżę Wam z fusów. Brałem pod uwagę top10 (wg mnie) każdej ekipy, więc głębsze składy wypadną gorzej w moim zestawieniu.

b2b - blado w asystach (chyba, że to punt?), ale poza tym sporo mocnych punktów, które ciągną tę ekipę do góry. Jeśli nie był robiony punt asyst, to rozważyłbym to i sprzedał asysty za steale. Jest potencjał na walkę o mistrzostwo, choć brakuje trochę jakiegoś gracza z top25, co może być kluczowe w trochę płytszej lidze, gdzie na FA sporo można zyskać.

jak wyżej, jest Devin;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisz Generalny mi potwierdził, że ciągle pozostaje w regulaminie zapis, że niewydana kasa w drafcie zostaje dodana do kasy na "wolnych agentów".
Podsumowałem wasze wydatki, ale rzućcie okiem czy wszystkim się zgadza. 
 

Beton Bananen 200 0
Big Bada Boom 200 0
Big Fundamental 192 8
El chapo 197 3
Funk Volume 200 0
HuWDu 199 1
Kubki 168 32
LosAngelesAnwil 199 1
Mazi_24 Team 200 0
Wolni i Nieudolni 200 0
PHX Basketball 198 2
Sinners 200 0
b2b 192 8

 

W wolnej chwili zaktualizuję sumy 

pozdro WItek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 08:37, mac napisał:

Ustawcie ligę publiczną

A chcemy być podglądani? 😉
Podaję to demokratycznie pod dyskusję 😉

Kto za/przeciw  poproszę dajcie znać, kto się nie wypowie - uznaję ze się wstrzymał. 

Ja się od razu ... wstrzymam, bo absolutnie nie mam zdania na ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jakubo1313 napisał:

A chcemy być podglądani? 😉
Podaję to demokratycznie pod dyskusję 😉

Kto za/przeciw  poproszę dajcie znać, kto się nie wypowie - uznaję ze się wstrzymał. 

Ja się od razu ... wstrzymam, bo absolutnie nie mam zdania na ten temat

 

A podglądacie innych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, julekstep napisał:

nie wiem ocb ale rzucam tutaj w ludzi propsami trejdów gdzie druga strona wygrywa dany trejd na poziomie +/- 20 dolców (patrząc np na wyceny w 1szej lidze) a póki co tylko jedna osoba w ogóle wyszła z kontr-ofertą

dafuq

Nie wierza w te wyceny? 😉

Zreszta to chyba najbardziej efekt podraftowej euforii bo dopoki nie ma gier kazdy lubi swoich [i dlatego ich kupili!].

W dniu 17.12.2020 o 16:09, barcalover napisał:

Na prośbę @RonnieArtestics powróżę Wam z fusów.

Dzieki za to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.