Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

@jakubo1313 Mój 13 jest w Doodle'ach, bo nie mogłem edytować, dlatego też napisałem tutaj (teraz już mi się udało edytować i wszystko jest po bożemu). 17 grudnia jest drugą datą, jaka odpada z powodu kolejnego draftu na Sznurowadle. Pozostałe dni, które zaznaczyłem, są aktualne i już aktualne pozostaną. 

Edytowane przez GRB
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Mamy w tym momencie mały impas w negocjacjach.
Wróćcie raz jeszcze do formularza i przeanalizujcie czy coś możecie zmienić  - dodać termin i przede wszystkim uaktualnić, bo czas nam ucieka i nie mamy ustalonego terminu.
Rozumiem , że mamy pozajmowany czas, ale kilka osób zaznaczyło dosłownie po 4-5 terminów draftu (terminów nie dni).

Jeżeli macie propozycje to jak mogę spróbować dołożyć do tego formularza jeszcze inne opcje, w tym może okazać się, że na przykład odpowiedni jest termin od rana? Dajcie znać.
 

Witek

Edytowane przez jakubo1313
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szuwar - wysłałem prośbę do innych komiszy trzecich lig z pytaniem o miejsce, ale może być problem po 13 grudzień jest tez terminem zadeklarowanym w innych ligach - jedna ma 14 grudnia - czekam na odpowiedź czy maja komplet - przy pasującym terminie dla praktycznie wszystkich  transfer do innej równoległej ligi jest chyba jedynym wyjściem

Witek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szuwar - 15 grudnia draft w III Atlantic
Ponieważ czas dość nagli to muszę wyznaczyć termin odpowiedzi do jutra do 20 (piatek ,11 grudnia)  oni muszą też zamknąć skład, ale im szybciej tym lepiej 😉
Do jutro do 20 czekam na informację czy jeszcze ktoś będzie wyrażał sprzeciw wobec daty draftu - niedziela 13 grudzień 22:00, bo muszę zamknąć skład i "aktywowac ligę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sorry, panowie, ale skoro macie w dupie moje informacje, że mam inny draft w niedzielę, to ja mam w dupie udział w tej lidze. Dałem znać dużo wcześniej przecież. Kompletna amatorka

I nie rozumiem, dlaczego wiedząc o moich zastrzeżeniach od ponad tygodnia, komisarz nie wykonał nawet pół kroku w kierunku wyjaśnienia sytuacji. Zero kontaktu na priv, zero info w wątku ligi, a tu nagle dostaję maila, że mam dwa drafty jednocześnie. Noż kurde, tak się nie robi. A dyskusja jest nawet nie o mnie, tylko o Szuwarze. Jaja jakieś. 

4 grudnia napisałem, że nie mogę. 9 dni to było za mało? I nagle draft potwierdzany na dzień przed jego datą. Nie fair. 

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GRB napisał:

No to sorry, panowie, ale skoro macie w dupie moje informacje, że mam inny draft w niedzielę, to ja mam w dupie udział w tej lidze. Dałem znać dużo wcześniej przecież. Kompletna amatorka

I nie rozumiem, dlaczego wiedząc o moich zastrzeżeniach od ponad tygodnia, komisarz nie wykonał nawet pół kroku w kierunku wyjaśnienia sytuacji. Zero kontaktu na priv, zero info w wątku ligi, a tu nagle dostaję maila, że mam dwa drafty jednocześnie. Noż kurde, tak się nie robi. A dyskusja jest nawet nie o mnie, tylko o Szuwarze. Jaja jakieś. 

4 grudnia napisałem, że nie mogę. 9 dni to było za mało? I nagle draft potwierdzany na dzień przed jego datą. Nie fair. 

Stary, rozumiem, że dajesz znać że nie możesz i generalnie "w dupie masz" i nie zaglądasz - wysłałem prośbę o sprawdzenie doodly i jej zaktualizowanie, pisałem o możliwości przeniesienia się do równoległej ligi - zero reakcji, i po niemal tygodniu zaglądasz na forum i masz pretensje - to Cię zacytuję "Noż kurde, tak się nie robi".
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wybaczcie że się nie odzywałem. Byłem zawalony robotą. Może cos mi się uda z komórki policytować. Absolutnie nie mam od nikogo pretensji. Mogłem odezwac się wczesniej. Niezależnie od tego jak przebiegnie (czy się uda) mi draft, na pewno będę aktywnie grał. Także Niedziela 13 od 22. Mam nadzieję że do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.