Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III North w sezonie 2020/21

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

asq_
GRB
Siner
julekstep
123
Szuwar
El-Maniaque
jakubo1313 [komisz]
Mazi_24
bartek
b2b
El chapo
LosAngelesAnwil
Knotai

W sumie 14 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi II.
Spadkow nie bedzie, ale prosba o gre do konca by nie psuc zabawy pozostalym.

Dodatkowo gdy ktos jeszcze potwierdzi udzial w drzewku moze dolaczyc tak by w sumie bylo 15 GMow.
Wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest jakubo1313 bo byl komisarzem we wczesniejszym sezonie i zgodzil sie pelnic ta funkcje ponownie 😉

Planowany termin draftu - 

Link do ligi na Yahoo -

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich

Dzisiaj przygotuję ankietę co do terminu draftu i ruszymy z ustaleniem terminu.
Druga ważna sprawa to informacja " nick forumowy: - "nazwa zespołu" - nick na yahoo" t- to znacznie ułatwi potem komunikację i identyfikację.
A sprawa trzecia to kanał  https://discord.gg/faqxfuvmS2  jako dodatkowy sposób komunikacji

Pozdrawiam Witek (jakubo1313)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Link do ligi - termin draftu jest wpisany ale jest nieobowiązującu - przy tworzeniu ligi jakiś musiałem wpisać ;-)
https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/45107/invitation?key=06ee2a66bb306d13&soc_trk=lnk&ikey=c33db4a9cf74b3ce


Draft - https://doodle.com/poll/6a3zgn68x2sq8bzk
Nastawiłem czas od 10 do 21 grudnia, choć ostatnie dni to raczej dla formalności - ponieważ 22 zaczyna się liga.
Dużo wcześniej draftu nie ma co robić, bo dopiero 1 grudnia jest  rozpoczęcie obozów przygotowawczych.

Godzina zaznaczyłem w każdym terminie od 19, od 20, od 21, od 22 zakładając że jednak terminy wieczorne będą bardziej "przyjazne", ale jakby co to oczywiście  dyskutować i wspólnie wypracować inny termin.
Po głosowaniu będziemy widziec który termin ma najwięcej chętnych, ale trzeba pamiętać, że może komuś totalnie nie odpowiadać i wtedy też jakoś postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Pozdrawiam Witek (jakubo1313)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Mazi_24
Tobie nie pasuje draft po 14 grudnia, czy raczej nie zaznaczyłeś innych opcji?

Pytam, bo na obecną chwilę w głosowaniu przeważa 13 grudzień 22:00 oraz 14 grudzień 21:00, ale "silnym kandydatem jest też 17 grudnia - wszyscy na niego zagłosowali oprócz Ciebie - ale dwa wcześniejsze terminy są ok,  ale pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 13:19, Szuwar napisał:

Hej, u mnie 13 grudnia kompletnie odpada. Nie ma najmniejszych szans żebym był na drafcie tego dnia.

Hej,  rozwiązania są w zasadzie dwa - inny termin pasujący dużej grupie to poniedziałek 14 grudnia od godziny 21:00 - z tym że, nie pasuje on BetonBanane. Jeżeli by się udało uzgodnić ten termin to spoko, jednak  ... 
Druga opcja, to szukanie "transferu do równoległej ligi" - dopytam innych komiszów, czy mają już ustalony termin draftu i czy u nich w ligach wszystkim pasuje.
Jest jeszcze trzecia opcja - zlecenia komuś draftowania za Ciebie lub ustawienia automatu, ale to opcja kulawa bardzo.
Nie wszyscy jeszcze zagłosowali więc jeszcze poczekajmy z rozstrzygnięciami do niedzieli.
Druga sprawa, że ze zgłoszonych chętnych graczy jeszcze nie wszyscy się zalogowali do ligi i nie wszyscy głosowali za terminem - tu brakuje jednej osoby co zespół założyła, ale nie głosowała na termin.
Za chwilę będę jeszcze rozsyłał przypominajki - przy czym może być tak że Ci/Te z Was, którzy mają inny nick na forum i inny na yahoo dostaną ponaglenia  PM raz jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Termin draftu należałoby sfinalizować, ale mamy mały problem.

Po pierwsze jest nas 13, nie odezwał się ElManiaqeu, czekać nie ma co na niego - wysłałem dwa PM, minęło już trochę czasu. 

Terminy najbardziej pasujące to 13 grudzień od 22:00, ale nie pasuje to Knotai i Szuwarowi oraz GRB - choć w doodlach jest potwierdzenie - czyli 10 za
Drugi termin to 14 grudnia  po 22 ale, odpada BetonBananem chyba że  zaczniemy po 22:30, ale wtedy nie pasuje Knotai i Mazii (choć zaznaczyli że od 21 byłoby ok), a kompletnie odpada to dla asq_
No i ostatni termin czwartek 17 grudzień - nie pasuje dla Szuwar i BetonBananem oraz Mazi_24 

Pytałem innych komiszy III lig i u nich  termin draftu to 13 grudnia i 14.12 o 21, więc  tutaj wielkiego ruchu z transferami nie ma .

Moja prośba do osób które "wykluczają dany termin" do sprawdzenia czy sie nie da czegoś przesunąć, oczywiście rozumiem, że przesunięcie innego draftu nie wchodzi w grę, więc może zostaje tylko ten 17 grudzień

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.