Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2020/21 Liga II West

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana moze sprawiac wrażenie nierownej ale na pewno nie "w cholere nierownej". 

W uproszczeniu i skrocie (przynajmniej z mojej strony) mialo to polegac na zyskaniu trojek, asyst i FT (w tych kategoriach u mnie slabo) w zamian oddajac zbiorki, bloki i FG (theANSWER w tych kategoriach kuleje) 

Oubre po przyjsciu Draymonda sie rozkreca i statsy na poziomie 16pkt 6zb 1,5as 1,5stl 0,8blk przy 45FG 1,5 trójki sa "tuz za rogiem" a Carter wdraża sie dopiero w system nowego trenera ktory go bardzo chwali i gdyby nie blowouty Bullsow juz teraz nabijal by znacznie lepsze statsy a to oznacza 50%FG 13pkt 9-10zb 2as 1blk

Lacznie daje to 29pkt 15zb 3,5as 1,5stl 1,8blk 1,5trojki i jakies 47FG i 73-75FT

Ja dostaje Bazleya ktory sie rozkreca ale raczej wszyscy mamy swiadomosc ze sdedniej 8,5zb nie utrzyma i jakies 6,5zb to maks, to samo dotyczy blokow gdzie  aktualne 1,3 zejdzie do 1,1blk, FG bedzie sie wahac 42-45FG,14-15pkt to tez maks no i 1,5 trojki. LaMello 40%FG niestety sie utrzyma, 2,0 trójek nie przekroczy (a szkoda), 5-6zb, 5-6as to tez raczej sufit na ten sezon a 1,8-2,0 stl wydaja sie realne tak jak i 75%FT.

To daje lacznie 26pkt 12zb 7,5as 2,5stl 1,4blk 3,5 trojki przy 42%FG i ok 80-85%FT

To oznacza dla mnie - 3pkt, - 3zb, +4as, +1stl, - 0,5blk, +2trojki, - 5%FG, +10%FT

4 kategorie dla mnie na + i 4 kategorie na + dla theANSWER i to tam gdzie kazdy z nas ma braki. 

Na poczatku sezonu (7 meczy) to oczywiscie troche gambling ale chyba dobrze wiesz @Szulim co to znaczy kiedy robisz wymiane DAR+PJ Tucker za Graham+Wiseman... 😏 

@theANSWER sam sie wypowiedz jak Ty to widzisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie w porządku trade, raczej Wendell i Kelly juz gorzej grać nie będą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oubre + Wendell za Bazleya + LaMelo, czy jak ten deal wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie dla mnie veto wymian powinno być tylko w sytuacjach, np. Harden za jakiś szrot. W sensie, na tym polega ta gra. Często ktoś musi przegrać wymianę, ktoś musi ją wygrać-jak w real NBA. 

Ja WCJ miałem wysoko przed sezonem. Nowy trener, większy usage w ataku. Oubre też opusci slump, zwiększy mu sie efektywność i % dzięki powrotowi Draya.

Oddaję Lamelo. Uważam, że będzie jeszcze dużo up and downs. Pewnie skończy jako border top100 ale i tak mi się szykował overkill w asystach. Bazleya mi szkoda ale to był główny cel Mikowala.

No i też zostało rozegrane tylko 7 meczy. Jak ktoś patrzy tylko przez pryzmat małej próbki, to sorry. Są jeszcze własne predictions ( wiadomo że już trochę korygowane ;) )

Kto miał rację-czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja veta swojego nie ogłosiłem jak coś ;) 

chcialem trochę ożywić temat i podnieść jakąś dyskusje ;) Jak dla mnie obaj panowie bardzo pięknie i jasno to wyjaśnili, także dla mnie w porządku 😇

przy okazji, zapraszamy na discort - tam coraz więcej takich dyskusji się dzieje także może i nasza liga mogłaby się tam ożywić 😁

Edytowane przez Szulim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Szulim napisał:

przy okazji, zapraszamy na discort - tam coraz więcej takich dyskusji się dzieje także może i nasza liga mogłaby się tam ożywić 😁

Też zachecam do tej formy konunikacji. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fultz zerwał ACL. Może to nie jest jakiś game changer ale oficjalnie przegralem ta wymianę, biorąc pod uwagę że schodzilem z asyst 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w tej sytuacji to faktycznie ewidentnie przegrakes wymiane. Straszny niefart. Ale patrzac na Twoj sklad mimo wszystko uwazam ze nue powinienes miec wiekszego problemu z asystami (Murray, Alexander, Hayward, Draymons a nawet Sexton i pobrany przez Ciebie Pritchard) robią robote. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@goozman chyba masz zapchana skrzynke a chcialem Ci wyslac pewna propozycję 😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak zrzucic Bagleya po to zeby 3 dni pozniej pobrac go z waivers za 55$... 😛

No ale raz: oczywiscie zaczal grac lepiej tuz po tym jak go wywalilem dwa: polamal mi sie Turner i spadla wartosc Allena wiec chlopak jednak mi sie przyda... A kto wie moze go wytransferuja i jeszcze odpali tak jak tego po nim oczekiwano... 

Trzeba szukac pozytywow i pozytywnym akcentem w calym tym manewrze jest to ze jeszcze do wczorajszego wieczoru mialem ustawiony za niego bid w wysokosci 50$ ale tuz przed zasnieciem stwierdzilem ze zwieksze bid dlatego ze ceny niektorych pobran w tym sezonie byly wysokie i najwyzsze siegaly 62$ i 55$.Pomyslalem trudno i podbilem do 55$ i to byl dobry ruch bo drugi najwyzszy bid byl za 51$. 

Swoja droga jak proponowalem Bagleya jako dodatek w roznych ofertach wymian to wszyscy nim gardzili a jak przyszlo do pobrania z Waivers to chetnych znalazlo sie az 9 GMow z czego polowa z nich dawala za niego od 20$ i wiecej... 😏 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bezsensowna strata kasy ale ja swoje 62$ wywaliłem na Cole'a A., którego po kilku dniach można było znaleźć na FA, także to ja mam wtopę waiverową sezonu ;)

byłem wśród ludzi, którym próbowałeś przehandlować Bagleya, ale w tamtej konfiguracji nie miało to dla mnie sensu, chociaż dostrzegałem jego potencjał mimo c***owej gry. a za darmoszkę, czy dolarki czemu go nie przygarnąć za jakiegoś bolka. myślę, że u innych mogło być podobnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@knt wyczyść skrzynke bo nie mozna Ci wysłać wiadomości 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobione, do Ciebie można ale nie czytasz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam tylko sie zastanawiam. Sorry ze nie odpisalem. Ostatnio troche zalatany jestem. Dam znac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@knt wyslalem Ci wiadomość

@Raven masz chyba zapchana skrzynkę bo nie da Ci sie wyslac wiadomości 

@ArtZTy tez masz chyba zapchana skrzynke.

Wyslalem Ci wiadomosc na czacie w aplikacji Yahoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rk18tw Ty chyba tez masz zapchana skrzynke.

Tez wyslalem Ci info na czacie w aplikacji Yahoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mikowal83 każdemu piszesz, że ma zapchaną skrzynkę, podczas gdy ja mam wolne ok 50% - może to u Ciebie jest problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi