Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem odpowiedz. 

Dzięki. Chociaz wolalbym zeby brzmiala inaczej 😉😛

6 roznych negocjacji i prawie wszystkie bezowocne... Tylko z jednym z Was mam wstepnie dogadana drobna wymiane. 

Widocznie musze poczekac az zobaczycie jakich mam dobrych graczy zebyscie zaczeli bardziej doceniac moje propozycje 😏😉😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na opisywanie drużyn zbytnio, ale podzielę wg projekcji na tiery, chociaż tutaj to nie jest łatwe - wyszła najbardziej wyrównana liga z wszystkich, dla których robiłem projekcje w tym roku. Różnica między ekipą nr 1 w projekcjach (NH Big Bang) a 6 (Nic Nas Nie Łączy) to tylko 3 punkty roto. Dla porównania w II East między 1 a 3 drużyną w projekcjach wyszło mi aż 7 punktów roto różnicy.

Tier 1 - Najlepszy draft i świetna pozycja do walki o najwyższe cele

  • NH Big Bang
  • Planetarianie
  • NoImpact
  • Yellowblue
  • EM's Cubes
  • Nic Nas Nie Łączy

Tier 2 - Trzyosobowa grupka pościgowa

  • Warsaw Hornets
  • Dwuteownik
  • Trzebnica 76ers

Tier 3 - Walka o utrzymanie / małe szanse na awans

  • BarcaTeam
  • Solid as a Rock
  • Dragons Nest
  • Alkograss Nałogowo
  • Florida Pensioners
  • Holy Grail!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooz w trakcie draftu pisal ze przeplacilem Moranta za 31$...smirk thinking stuck_out_tongueMam wrazenie ze paru innych graczy przeplacilem ale nie Moranta

Np Carter... Troche Graham... Troche Turner...

Żałuję ze za duzo hajsu przykisilem na drafcie i moglem brac np. Jaylen Browna czy Lozno Balla

Ale z drugiej strony wydaje mi sie ze tez fajnie i tanio wylowilem Allena, Brooksa a przede wszystkim Haliburtona

Fajnie jeszcze jakby u mnie Wiseman wykielkowal

I jakby Bagley w koncu sprostal oczekiwaniom

Jest nadzieja

Wciaz jeden albo dwoch z tej trojki wysokich (Allen, Wiseman, Bagley) +Grahamka sa do sprzedania w pakiecie lub osobno zajakiegos grajka pokroju top 50-70

Chetnych zapraszam do negocjacji

Moje wypociny można rowniez przeczytac na Discordzie gdzie polecam ta formę dyskusji i kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikowal83 jakies dane ad. discorda? Gdzie szukać po zainstalowaniu?

Co do Wisemana. Oglądałem mecz z Nets, brakuje mu ewidentnie doświadczenia, ale ma unikalną technikę i niezły wingspan, trochę mi przypomina Townsa. Parę meczów i swoje warunki fizyczne i motoryczne przerobi na statystyki. Już pierwszy mecz miał całkiem fajny. Sprzedaż go tu i teraz jest obarczone sporym ryzykiem, bo nie wiem czy otrzymasz tyle, ile powinieneś za niego.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarne graczy typu McCollum, DAR, Sexton, Coby White, Hayward, Oladipo, Lonzo Ball, Brogdon...
W zamian oferuje pakiet Graham+jeden lub nawet dwoch (w zaleznosci od gracza pozyskiwanego) z grupy Allen/Wiseman/Bagley
Mam wrazenie ze wartosc Allena, Bagleya a zwlaszcza Wisemana bedzie wzrastac z kazdym meczem wiec teraz moze byc to cena promocyjna
Zainteresowanych zapraszam do negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morant pauza na 3-5 tygodni... :( 😕

nie zdażyłem pobrac Tyusa Jonesa ale dobrze że kilka dni wczesniej pobrałem Kyle Andersona. No i dobrze że zrobiłem wymiane zyskując DARa.

Nie wiedziałem ze taka będzie walka o Milesa Bridgesa którego wywaliłem na rzecz Andersona. nie dośc ze duzo chętnych to i cena wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.