Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2020/21


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej Jokic jako druga opcja, ale pewnie do KP trzeba byłoby dorzucić jeszcze z dwie drugie rundy.

Tak na serio, to pewnie jak to w Dallas zwykle bywa, skończy się na dużych planach. 

Z drugiej strony Turner w trade za KP i jakiś wybór, plus ktoś z wolnej agentury to nie jest jakiś kosmiczny scenariusz byś wyskakiwał z Davisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 08:46, Eld napisał:
  • Jerami Grant? Mógł by pasować tyle, że nie dostał by tyle rzutów po ile poszedł do Pistons. Za to Pistons pewnie by narobili ze szczęścia w gacie zgarniając potencjalnego "franchise playera". 

 

Kogo?! Odstaw tabletki, Eld... 

W dniu 3.06.2021 o 09:19, Grzechu napisał:

 

No way, na szczęście to już nie ten czas, kiedy Pistons dawali się zrobić na taki numer z 'franchise playerem', jak ostatnio w przypadku Griffina

Blake grał u nas najlepszy basket w karierze, weszliśmy do po, w końcu, po wielu latach nędzy, staliśmy się organizacją 'medialną', tak że.. o c... Ci chodzi, kolego?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego można sie było spodziewać, wiec zaskoczeniem to nie jest. Ja ostatnio myślałem o czymś innym. Na jakieś wielkie analizy jest za wcześnie, ale czy przypadkiem najważniejszą zmianą w Mavs w przyszłości nie powinno być znalezienie nowego GMa? Nelson ściąga nudno, bezpiecznie, bez polotu. Jak raz sie odważył to trafił w Porzingisa. A jest obecnie najdłużej pracującym GM w lidze. Nie wiem czy sie dobrze wyraziłem, ale Nelson daje gwarancje ze rewolucji nie będzie, a ona by sie przydała. Skład Mavs już chyba za długo ma za duzo średnich graczy. Bo niby kazdy jest przydatny, ale w chwili próby nie ma kto pomóc Luce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

 dopiero McMillan zaczął grać non-Trae possesions i cała Atlanta zaczęła nagle grać dużo lepiej.

Hawks majo sporo większy firepower to i łatwiej im coś takiego robić. Mavs majo raczej kiepski skład, w PO muszo rzezbić Marianowiczem a ich jedyny (nie-Doncic) sensowny kreator na piłce, Brunson, raczej musi sporo grać z 2. unitem.    Wiec ogólnie to łatwo krytykować Carlieslie, ale nie wiem czy z tym składem phil jackson albo Pop wyciągnęliby dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby KP mial rok krotszy kontrakt to zamiana KP - KLove bylaby najbardziej net=0 wymiana w ostatniej historii wymian, ale jakie byloby pompowanie fanbase'u po obu stronach, prawie jak hicior Lakers->Gasol.

A tak to w sumie extra rok lamliwego kolosa z Lotwy to chyba za duzo zeby podjac ryzyko, no i Cavs wchodza w Allena. koniec fantastyki 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, memento1984 napisał:

Sam jestem ciekawy ile ten Allen dostanie, ale midwest beggars cant be choosers ziom :]

Oby nie to ględzenie agenta

Recently, an NBA agent said that Allen could command a contract worth nearly $25 million per season.

Now, another report from Terry Pluto of Cleveland.com has stated that the Cavaliers will be giving Allen an extension worth at least $100 million in total.

“They are going to give Allen $100 million or more in a contract extension. Having both wasn’t going to work,” he wrote, referring to the Cavs having both Allen and Andre Drummond on the roster. “Trading for Allen (another bargain price) was a good idea long term, but made life rough for J.B. Bickerstaff due to how Drummond reacted.”

Allen is set to be a restricted free agent this offseason after averaging 13.2 points, 9.9 rebounds and 1.4 blocks per game in 51 appearances for the Cavaliers while shooting 60.9 percent from the field. After this type of play, the Cavaliers will surely want to lock Allen down to a long-term deal.

After being acquired in January by Cleveland as part of the multi-team deal that sent James Harden to the Brooklyn Nets, the 23-year-old Allen has proven that he can be a key part of Cleveland’s future.

Should Allen sign a deal with numbers similar to what is being rumored, he would become the team’s second-highest paid player, right behind Kevin Love, who will have a salary of around $31.3 million for next season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rw30 napisał:

Hawks majo sporo większy firepower to i łatwiej im coś takiego robić. Mavs majo raczej kiepski skład, w PO muszo rzezbić Marianowiczem a ich jedyny (nie-Doncic) sensowny kreator na piłce, Brunson, raczej musi sporo grać z 2. unitem.    Wiec ogólnie to łatwo krytykować Carlieslie, ale nie wiem czy z tym składem phil jackson albo Pop wyciągnęliby dużo więcej.

No tak to wygląda teraz, w czerwcu, ale 3 miechy temu gra Hawks wyglądała podobnie i każdy zawodnik, który łapał piłkę i nagle miał coś z nią zrobić (i akurat nie nazywał się Trae Young) był zaskoczony i zdezorientowany. Porzingis jest chyba trochę dzbanem, ale umi grać w kosza, Hawks nie mają w składzie kogoś takiego. To, że nie potrafił powieźć Nicolasa Batuma to jest jego wina, ale moim zdaniem nie całkiem jego, bo nie zaszkodziłoby mu dać trochę więcej touches na high post, dać więcej pokreować Brunsonowi czy nawet THJ. Czasem jest też tak, że jak jesteś bardziej wykorzystywany w ataku, to łapiesz rytm i lepiej też bronisz. To jest takie gdybanie z mojej strony, ale Łotysz w większej roli w ataku jest chyba też lepszym obrońcą, może on po prostu potrzebuje trochę piłki i mu niezbyt pasuje stanie w rogu i czekanie aż król Luka poda? 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.