Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem czemu ale mi się zrylo ze gafford został w bulls... ale mniejsza, nie ważne.. 

Nie ma Wendella gafforda i korneta 

Żaden z nich nie kwalifikuje się do bycia starterem w NBA a najmniej gafford, który poza paczkami i atletyzmem nie daje nic, absolutnie zero.

Pod nieobecność cartera mieliśmy okazję podziwiać jego występy w S5 ograniczone minutowy do absolutnego minimum 

Nienawidzę korneta, ale wolałem chwilami tego białego pseudoC niż Gafforda

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ely3 napisał:

JAk oglądałem nad ranem to myślałem ,że mam zawiechę bo to wyglądało jakby urwało kilka sekund z akcji

White to gracz o sporym potencjale .Ale czasem jego decyzje są .... delikatnie mówiac dziwaczne

White to scrub 

Mam serdecznie dość tego pajaca. Zero przeglądu pola, rzut nierówny, defensywnie najgorszy G w lidze.

Oby jego przygoda w Bulls dobiegła końca w najbliższym okienku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat na temat Vucevicia z GWBA.

Cytat

Tak stricte strzelecko, bo wiadomo że w elemencie rozegrania Joker kładzie go na głowę, a Embiid jest jeszcze mocniejszy fizycznie, to może być w tej chwili najlepszy center NBA.

I co Wy na to?

Jedno jest pewne. Carter, może mu co najwyżej buty sznurować. To był bardzo dobry trade.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemus napisał:

White aut jego minuty powinien grać wg.mnie Arcidiacono, Ryan (lubię tego gościa i może to być bardzo subiektywna opinia).

Ryan to taki fajny grajek z końca ławki. Fajny energizer ale nic wyjątkowego. Też go lubię choć chętnie bym mu te kitkę opierdzielił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chłopaki wymiatają. Niby fajny skład, wydawałoby się, że na play off wystarczający, a tu kompromitacja za kompromitacją. Wychodzi na to, że "Byki" będą jedyną drużyną, która ma dwóch aktualnych all starów a nie gra w play off. Takich przypadków w historii NBA pewnie zbyt dużo nie było.

Ciężkie jest życie kibica Chicago, ale trzeba to przeboleć i mieć nadzieję na lepsze jutro, pojutrze itd.

Pozdrowienia dla sezonowców wszystkich drużyn. Wy, to macie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Thomas napisał:

Wychodzi na to, że "Byki" będą jedyną drużyną, która ma dwóch aktualnych all starów a nie gra w play off. Takich przypadków w historii NBA pewnie zbyt dużo nie było.

 

Jeszcze Pelicans mają na to dość realną sznasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.