Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2020/2021


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, wilson44 napisał:

Nie pochwalam kombinowania, ale też nie pochwalam czepiania się o pierdoły.

Wg mnie chodzi o draft w czerwcu. We wrzesniu wybieramy graczy, na podstawie draftu, który odbywa się w czerwcu i draft w realu jest sednem i punktem wyjścia tego co robimy potem. Taka jest moja interpretacja, ale nawet jak przyjmiemy Twoją, to rzucanie haseł, że trade jest nielegalny, bo handlowany pick jest z okresu 18.5 miesiąca, a nie 18 miesięcy to po prostu złośliwość. Nawet jak byśmy sie pomylli w takiej bzdurze jak to czy pick jest z 18 miesięcy czy lekko ponad 18 miesięcy to nie musisz rzucać wielkich słów o nielegalności :D . Jakby ten pick stanowił jakieś sedno, a to niewiele znaczący dodatek. Najwyżej go zmodyfikujemy o jakis inny pick, asset, czy usuniemy i tyle. Nie musisz operować retoryką na ostrzu noża i tupać nogami jakby ktoś Ciebie celowo chciał w bambuko zrobić. 

To jest właśnie definicja kombinowania. 

Czy 250 czy 251 to też bzdura. Obydwie te bzdury wynikają z regulaminu a Ty jesteś komiszem. Po prostu. 

Daruj sobie te teksty o tupaniu nogą. Albo coś jest zgodne, albo nie jest. Po prostu, bez kombinowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz, że celowo naginałem przepisy o 18 miesiącach dla jakiegoś niewiele wartego picku, który był tylko kosmetyką w tym dealu to nic tylko współczuje podejrzliwości. Takie było moje zrozumienie i nie interesuje mnie Twoja insynuacja.

Pick Bostonu idzie do @Sylvinho., możesz @Sylvinho. potwierdzić dla świętego spokoju

pick 2022 wraca do @Mikowal83;)

tyle w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wilson44 napisał:

Jeżeli uważasz, że celowo naginałem przepisy o 18 miesiącach dla jakiegoś niewiele wartego picku, który był tylko kosmetyką w tym dealu to nic tylko współczuje podejrzliwości. Takie było moje zrozumienie i nie interesuje mnie Twoja insynuacja.

Pick Bostonu idzie do @Sylvinho., możesz @Sylvinho. potwierdzić dla świętego spokoju

pick 2022 wraca do @Mikowal83;)

tyle w temacie.

 

 

Potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wilson44 napisał:

Jeżeli uważasz, że celowo naginałem przepisy o 18 miesiącach dla jakiegoś niewiele wartego picku, który był tylko kosmetyką w tym dealu to nic tylko współczuje podejrzliwości. Takie było moje zrozumienie i nie interesuje mnie Twoja insynuacja.

Nigdzie nie napisałem, że było to celowe. 

Po zwróceniu uwagi, oczekiwałem rozwiązania sprawy, jakiegoś prostego przepraszam i to wszystko.

Przede wszystkim klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Nigdzie nie napisałem, że było to celowe. 

Po zwróceniu uwagi, oczekiwałem rozwiązania sprawy, jakiegoś prostego przepraszam i to wszystko.

Przede wszystkim klasy.

Jak dla mnie jest spora różnica w pisaniu, dobra, ale poprawcie ten pick chłopaki w tym dealu bo coś tam coś tam, a w pisaniu, że "deal jest nielegalny". Ja odczułem w Twoich postach pretensjonalność, a nie oczekiwanie rozwiązania sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie chce tego cp3? To wciąż top20 ligi i stawiam ze jeszcze jednak ze dwa lata bedzie w top50. Od dwóch prawie lat nie opuscil prawie zadnego meczu. Jako ze zdaje sobie sprawę ze za rok już nic za niego nie dostanę to: Naprawdę nie będę wiele za niego chciał, może być nawet ktoś gorszy koło trzydziestki, szkoda mi go, marnuje się taki fajny sezon u mnie panowie. Wilson jest do ojebanie, trzeba tylko spróbować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęcam drużyny co na ten moment mają poniżej 300 rozegranych slotów do mobilizacji. (jak za komuny, pamiętajcie o dobrze ogółu)  

wiem, że kontuzje, covid, itp itd, ale często na ławce zostawiacie grających ludzi. Poza tym na pewno macie choć jednego typa w drużynie za 3 dolki, który jest ch u j a warty i którym możecie rotować i wymieniać na innego gracza za 3 dolki żeby nadrabiać mecze. warto żeby tabela na koniec była bardziej obiektywna.

w tym momencie, wyjątkowo utrudniacie grę drużynom które np. puntują kategorie, które są kategorami niezależnymi od ilości slotów czyli FG/FT . , więc prośba nie jest koniecznie w moim interesie, ale zobaczcie sami, że siłą rzeczy wtrącając się w FT i FG, a w kategorie sumowane już nie (bo niby  jak skoro bedziecie mieli po 100-250 rozegranych slotów mniej), psujecie poszczególne stratęgie gry innym drużynom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.