Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2020/2021


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos nie musi, nie chce, nie ma ochoty walczyc o najwyzsze cele to zachecam do składania ofert za Anthonego Davisa i Mitchella Robinsona. Razem, osobno whatever.

mimo kontuzji, na Davisa rabatów nie daje, bo ze wzgledu na jego slump osobistych na początku seoznu, jego cena w przyszlym sezonie jakby sie skonczyl dzis bedzie oscylować w granicach 50$, co przy budzecie 250$ może oznaczać tylko tyle, że ma szanse być w przyszłym sezonie zdecydowanie najlepszym graczem w kategorii cena do jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wilson44 napisał:

jak ktos nie musi, nie chce, nie ma ochoty walczyc o najwyzsze cele to zachecam do składania ofert za Anthonego Davisa i Mitchella Robinsona. Razem, osobno whatever.

mimo kontuzji, na Davisa rabatów nie daje, bo ze wzgledu na jego slump osobistych na początku seoznu, jego cena w przyszlym sezonie jakby sie skonczyl dzis bedzie oscylować w granicach 50$, co przy budzecie 250$ może oznaczać tylko tyle, że ma szanse być w przyszłym sezonie zdecydowanie najlepszym graczem w kategorii cena do jakości.

 

To wyczyść skrzynkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilson44 nie bierz tego do siebie 🙂

Trade Hardena, Adebayo, Poeltla za Davisa, Robinsona i Roziera.

Trade, który decyduje o mistrzostwie, trade wielkich graczy a jest puszczony po cichu i w ekspresowym tempie klepnięty przez komisarza. Troszeczkę niezręcznie to wyszło, wydaje mi się, że dla przyzwoitości, biorąc pod uwagę wagę tradu, powinno się to odbyć troszeczkę w inny sposób. 

Nie mam nic do tego tradu, zwłaszcza, że jestem zainteresowany, jest trochę dziwny, ale niesmak pozostał. Pewnie przemawia przeze mnie zawód, zazdrość, bo walka po czymś takim jest już rozstrzygnięta 🙁

To tylko moje zdanie. 

Przy okazji, chyba jest błąd w arkuszu, bo chyba nie możesz mieć picku Cha 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2021 o 09:30, Tecu napisał:

@wilson44 nie bierz tego do siebie 🙂

Trade Hardena, Adebayo, Poeltla za Davisa, Robinsona i Roziera.

Trade, który decyduje o mistrzostwie, trade wielkich graczy a jest puszczony po cichu i w ekspresowym tempie klepnięty przez komisarza. Troszeczkę niezręcznie to wyszło, wydaje mi się, że dla przyzwoitości, biorąc pod uwagę wagę tradu, powinno się to odbyć troszeczkę w inny sposób. 

Nie mam nic do tego tradu, zwłaszcza, że jestem zainteresowany, jest trochę dziwny, ale niesmak pozostał. Pewnie przemawia przeze mnie zawód, zazdrość, bo walka po czymś takim jest już rozstrzygnięta 🙁

To tylko moje zdanie. 

Przy okazji, chyba jest błąd w arkuszu, bo chyba nie możesz mieć picku Cha 2022.


jak mam nie brac jak piszed o mnie :D 

dobra do rzeczy, mam nadzieje, ze argumenty moje Cie przekonają:

kazdy trejd jaki byl w tym sezonie był akceptowany w najszybszym mozliwym terminie i zawsze tego samego dnia. czasami w godzine, czasami w 4.

wg Ciebie jak to sie powinno odbywac? penging transaction przez 3 dni zeby wszyscy mogli sobie popatrzec i wyrazic swoje zdanie, ktorego i tak by nikt nie wyraził skoro prawie i tak nikt tutaj nie komentuje niczego? pytam serio. wielcy gracze wielkimi graczami, ale wiadomo, ze trade jest równy sportowo, wiec i tak nikt by nie miał zadnych uwag. To powinnismy czekac sztuka dla sztuki? To nie jest zaden precedens tylko kazdy trade jest akceptowany momentalnie, każdy. nie było zadnego wyjatku w tym sezonie. trade wydarzył sie z rana, to nawet jakby nie byl klepniety od razu tylko zalozmy po 12 godzinach wieczorem to nie wplynalby w zadne sposob na rozegrane mecze. No chyba uwazasz, ze trade Davisa za Hardena musi czekac 2 dni, ale Bledsoe za Ibake moze byc klepniety w godzine. Wg mnie to bezsens. Trade poza tym to nie jest nic nie odwracalnego, jakby posypały sie zazelania o nierownosci trajdu to trade zawsze mozna recznie odwrócić ;)

Co do pickow 2022. Mozna wymieniac picki na 18 miesiecy naprzód. (d) Draftowe picki można sprzedawać tylko z tych draftów, które odbędą się w przeciągu 18 miesięcy od bieżącego momentu.)

Drafty przed pandemią zawsze odbywaly się w okolicach Czerwca, wiec wychodzac z załozenia ze daty w NBA wróca do normalnosci do tego czasu, to czerwiec 2022 to jest jednak mniej niż 18 miesięcy od dzisiaj, prawda? :) No taki logiczny standard wg mnie mozna przyjąć, chyba sie ze mną zgodzisz?

 

aa, jak ktos ma Currego i Duranta razem w cenie Hardena, to nie ma prawa mówić ze coś jest przesądzone w rywalizacji ;)

pozdro 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wilson44 napisał:

Co do pickow 2022. Mozna wymieniac picki na 18 miesiecy naprzód. (d) Draftowe picki można sprzedawać tylko z tych draftów, które odbędą się w przeciągu 18 miesięcy od bieżącego momentu.)

Tylko, że 18 miesięcy od draftu naszego a nie w NBA, czyli wrzesień, czyli można wymieniać dopiero w marcu. 

13 minut temu, wilson44 napisał:

wg Ciebie jak to sie powinno odbywac? penging transaction przez 3 dni zeby wszyscy mogli sobie popatrzec i wyrazic swoje zdanie, ktorego i tak by nikt nie wyraził skoro prawie i tak nikt tutaj nie komentuje niczego?

Tak, wydaje mi się, że taki Trade powinien być bardziej ogłoszony a nie po cichu. I nie chodzi mi o regulamin czy coś, po prostu niesmak pozostał i to wyraziłem. 

15 minut temu, wilson44 napisał:

ale wiadomo, ze trade jest równy sportowo, wiec i tak nikt by nie miał zadnych uwag.

Skoro tak twierdzisz to ok. 

16 minut temu, wilson44 napisał:

nie ma prawa mówić ze coś jest przesądzone

Pozwolę się nie zgodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

Tylko, że 18 miesięcy od draftu naszego a nie w NBA, czyli wrzesień, czyli można wymieniać dopiero w marcu. 

w ogóle nie pomyślałbym, że można tak to intrepretować. Wg mnie wyrażenie od bieżącego momentu to tutaj wyrażenie klucz. Można wymieniać picki 18 miesiecy od bieżącego momentu. bieżący moment to moment hadlowania, wymiany picku, a nie draftu, które odbył się we wrześniu, przynajmniej ja tak to rozumiem.

@b2b jako magister prawa i absolwent aplikacji może mógłbyś się wypowiedzieć :D ?

 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wilson44 napisał:

w ogóle nie pomyślałbym, że można tak to intrepretować. Wg mnie wyrażenie od bieżącego momentu to tutaj wyrażenie klucz. Można wymieniać picki 18 miesiecy od bieżącego momentu. bieżący moment to moment hadlowania, wymiany picku, a nie draftu, które odbył się we wrześniu, przynajmniej ja tak to rozumiem.

W regulaminie jest o drafcie naszym a nie NBA. Draft 2022 odbędzie się planowo we wrześniu 2022, więc od momentu tego tradu jest ponad 18 miesięcy, więc Trade jest nielegalny. Można handlować pickami od 1.03, czyli na 18 miesięcy od planowanej daty draftu (naszego). 

1.09.22 minus 18 miesięcy to 1.03.21

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

W regulaminie jest o drafcie naszym a nie NBA. Draft 2022 odbędzie się planowo we wrześniu 2022, więc od momentu tego tradu jest ponad 18 miesięcy, więc Trade jest nielegalny. Można handlować pickami od 1.03, czyli na 18 miesięcy od planowanej daty draftu (naszego). 

1.09.22 minus 18 miesięcy to 1.03.21

 jak dla mnie nawet jak przyjmiemy zalozenie, ze chodzi o nasz draft, to na jakiej podstawie wnioskujesz, że nasz draft powinien sie odbyc 1 wrzesnia 2022 ? Data naszych draftów jest datą umowna i drafty sie odbywaly wtedy kiedy po prostu był na to czas, chęci zorganizowania się i wspólna wola, termin zawsze był wspólnie uzgadniany na forum na zasadzie pytania, czy wszystkim pasuje? kojarze tez draft który zaczynalismy w sierpniu a nie wrześniu, wiec klocismy sie o jakies kilka kilkanascie dni, choc wg mnie nie ma to wiekszego znaczenia, bo wiadomo ze to przepis tzw pusty przepis, bo taki pick mozna przehandlowac w jakiejkolwiej innej wymianie za byle gówniaka z FA jak już regulamin teoretycznie na to przyzwoli. Nie mozna po prostu stwierdzic kiedy dokładnie bedą nastepne drafty, jedynie wiadomo ze prawdziwe sa jakos w czerwcu, a nasze sierpien-wrzesien. rownie dobrze mozemy draft 2022 zorganizowac w lipcu 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wilson44 napisał:

 jak dla mnie nawet jak przyjmiemy zalozenie, ze chodzi o nasz draft, to na jakiej podstawie wnioskujesz, że nasz draft powinien sie odbyc 1 wrzesnia 2022 ? Data naszych draftów jest datą umowna i drafty sie odbywaly wtedy kiedy po prostu był na to czas, chęci zorganizowania się i wspólna wola, termin zawsze był wspólnie uzgadniany na forum na zasadzie pytania, czy wszystkim pasuje? kojarze tez draft który zaczynalismy w sierpniu a nie wrześniu, wiec klocismy sie o jakies kilka kilkanascie dni, choc wg mnie nie ma to wiekszego znaczenia, bo wiadomo ze to przepis tzw pusty przepis, bo taki pick mozna przehandlowac w jakiejkolwiej innej wymianie za byle gówniaka z FA jak już regulamin teoretycznie na to przyzwoli. Nie mozna po prostu stwierdzic kiedy dokładnie bedą nastepne drafty, jedynie wiadomo ze prawdziwe sa jakos w czerwcu, a nasze sierpien-wrzesien. rownie dobrze mozemy draft 2022 zorganizowac w lipcu 😛 

Z regulaminu:

2.1. Co roku 1 września w specjalnym wątku na forum ligowym założonym przez komisarza ligi startuje nabór graczy pierwszorocznych w NBA, których nie było w systemie Yahoo w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Tecu napisał:

Z regulaminu:

2.1. Co roku 1 września w specjalnym wątku na forum ligowym założonym przez komisarza ligi startuje nabór graczy pierwszorocznych w NBA, których nie było w systemie Yahoo w poprzednim sezonie.

nie zauwazylem tego, ale nie zmienia to faktu, ze praktyka jest taka, ze 1 wrzesnia to nigdy nie był, tylko albo wczesniej albo pozniej, przepisy mają byc dla ludzi a nie utrudniac zabawe  i tak to funckcjonowało i funkcjonuje, ale przyjmijmy, ze skoro jest tak w regulaminie to oficjalnie jest 1 wrzesnia, co nie zmienia w zasadzie nic, bo mozemy te picki wymazać i tymi pickami wymienić się za 10 dni bo wtedy będzie marzec ;) . Sztuka dla sztuki. Druga sprawa, ze ja wychodzilem z zalozenia, ze chodzi tu o prawdziwy draft i działałem w dobrej wierze.

 

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Tak, wydaje mi się, że taki Trade powinien być bardziej ogłoszony a nie po cichu. I nie chodzi mi o regulamin czy coś, po prostu niesmak pozostał i to wyraziłem. 

 

Ale jak po cichu? zawodnicy zostali przeniesieni ręcznie przez Comisha? Przeciez wszystkie wszystkie wymiany widac w panelu gdzie widac pobrania zawodników. Kazda wymiana wygląda tak samo i Twoje użalania się, ze wymiana Davisa za Hardena jest jakas szczegolna wymianą i musi byc bardziej ogłoszona budzi mój niesmak 😛 . Sam dostawalem wiadomosci przy okazji innych trejdow z prosba o szybki akcept i zawsze staralem sie akceptowac jak najszybciej kazdy deal. Normalna sprawa. Nigdy zadna wymiana nie wisiala dluzej niz kilka godzin. Czy w ligach ktore organizuje Wooden jakies wymiany są bardziej oglaszane jak komisz je akceptuje po kilku minutach? W zyciu bym nie pomyslal, ze ktos oczekuje od takiej wymiany, ze bedzie specjalnie ogłaszana :D  . To tylko świadczyłoby o jakiejś chorej potrzebie atencji żebym miał myślec o tym, żeby pisać na forum "hej, wymieniam top1 grajka fantasy osatnich 3 lat, ktory za rok bedzie kosztowal 50 dolkow, dokladam Mitchella Robinsona i grajacy sezon zycia Roziera a biore 31 letniego Hardena, Adebayo i Poetla? Co myslicie?", sory, ale przez myśl mi nie przeszło żeby robić z tego dealu jakąś wielką sprawe.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wilson44 napisał:

nie zauwazylem tego, ale nie zmienia to faktu, ze praktyka jest taka, ze 1 wrzesnia to nigdy nie był, tylko albo wczesniej albo pozniej, przepisy mają byc dla ludzi a nie utrudniac zabawe  i tak to funckcjonowało i funkcjonuje, ale przyjmijmy, ze skoro jest tak w regulaminie to oficjalnie jest 1 wrzesnia, co nie zmienia w zasadzie nic, bo mozemy te picki wymazać i tymi pickami wymienić się za 10 dni bo wtedy będzie marzec ;) . Sztuka dla sztuki. Druga sprawa, ze ja wychodzilem z zalozenia, ze chodzi tu o prawdziwy draft i działałem w dobrej wierze.

 

Trade jest i był nielegalny cbdo. Ty jesteś Komiszem, więc powinieneś wiedzieć co z tym zrobić. 

Jeżeli jako komisarz pochwalasz kombinowanie, to nie mam nic do dodania. 

11 minut temu, wilson44 napisał:

Ale jak po cichu? zawodnicy zostali przeniesieni ręcznie przez Comisha? Przeciez wszystkie wszystkie wymiany widac w panelu gdzie widac pobrania zawodników. Kazda wymiana wygląda tak samo i Twoje użalania się, ze wymiana Davisa za Hardena jest jakas szczegolna wymianą i musi byc bardziej ogłoszona budzi mój niesmak 😛 . Sam dostawalem wiadomosci przy okazji innych trejdow z prosba o szybki akcept i zawsze staralem sie akceptowac jak najszybciej kazdy deal. Normalna sprawa. Czy w ligach ktore organizuje Wooden jakies wymiany są bardziej oglaszane jak komisz je akceptuje po kilku minutach? W zyciu bym nie pomyslal, ze ktos oczekuje od takiej wymiany, ze bedzie specjalnie ogłaszana :D  . To tylko świadczyłoby o jakiejś chorej potrzebie atencji żebym miał myślec o tym, żeby pisać na forum "hej, wymieniam top1 grajka fantasy osatnich 3 lat, ktory za rok bedzie kosztowal 50 dolkow, dokladam Mitchella Robinsona i grajacy sezon zycia Roziera a biore 31 letniego Hardena, Adebayo i Poetla? Co myslicie?", sory, ale przez myśl mi nie przeszło żeby robić z tego dealu jakąś wielką sprawe.

Jeszcze raz powtarzam, nie było to nielegalne, mogłeś tak zrobić, ja wyraziłem moje zdanie. Chyba mogę? To wszystko. 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

 

Trade jest i był nielegalny cbdo. Ty jesteś Komiszem, więc powinieneś wiedzieć co z tym zrobić. 

Jeżeli jako komisarz pochwalasz kombinowanie, to nie mam nic do dodania. 

Nie pochwalam kombinowania, ale też nie pochwalam czepiania się o pierdoły.

Wg mnie chodzi o draft w czerwcu. We wrzesniu wybieramy graczy, na podstawie draftu, który odbywa się w czerwcu i draft w realu jest sednem i punktem wyjścia tego co robimy potem. Taka jest moja interpretacja, ale nawet jak przyjmiemy Twoją, to rzucanie haseł, że trade jest nielegalny, bo handlowany pick jest z okresu 18.5 miesiąca, a nie 18 miesięcy to po prostu złośliwość. Nawet jak byśmy sie pomylli w takiej bzdurze jak to czy pick jest z 18 miesięcy czy lekko ponad 18 miesięcy to nie musisz rzucać wielkich słów o nielegalności :D . Jakby ten pick stanowił jakieś sedno, a to niewiele znaczący dodatek. Najwyżej go zmodyfikujemy o jakis inny pick, asset, czy usuniemy i tyle. Nie musisz operować retoryką na ostrzu noża i tupać nogami jakby ktoś Ciebie celowo chciał w bambuko zrobić. 

Theo Maledon do BOS za pick 2021

@Mazi_24 potwierdz :)

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.