Skocz do zawartości

Player Option 2020 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Dałem mu maxa jakiego mogłem dać i to w dwóch wersjach - dłuższej i krótsze. 

Naturalnie wspominałem o tym że teoretycznie ktoś mógłby zrobić z niego ufa i mógłby grać jeszcze dwa lata za minimum jakby nie wziął extension ( co, jak pokazuje przykład Hawks nie było przesada). Hornets z pewnością tego nie zrobia graczowi i pozwolą mu zarobić i poszukać oferty na rynku. 

@Pablo81 Ty masz w takiej samej sytuacji Wesleya Iwundu - możesz go pogonić teraz, albo zostawić i wyrównać jakąś ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Myślę, że Valowi ktoś zapłaci finalnie słono, ale jak jakiś gracz będzie miał dawać zniżki to raczej Nie wybierze Lakers, którzy są znani z skąpstwa  :P 

 

Pożyjemy zobaczymy, Golden to super miejsca do życia, biznesu i maja chłopaki mistrzowskie aspiracje 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ma ktoś ten artykuł w całości nie zablokowany?

Przeczytałbym chętnie.

Athletic jest za Paywallem, a to kilka artykulow + nie lubie krasc czyjejś pracy.

Mozesz wziac suba za dolara miesiecznie przez pol roku na promocji :) 

 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

Athletic jest za Paywallem, a to kilka artykulow + nie lubie krasc czyjejś pracy.

Mozesz wziac suba za dolara miesiecznie przez pol roku na promocji :) 

Wziąłbym, ale nie mam paypala. Nawet wczoraj patrzyłem.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, january napisał:

Hajs z McLaughlina i Harrisona będzie jak znalazł:)

Kurczę totalnie odpuściłem McLaughlina kilka miesięcy temu, bo byłem pewien, że odrzuci to PO i będzie na FA normalnie. Za minimum taki grajek to naprawdę fajna sprawa przy biedzie tegorocznego FA:)

No i chyba się udało:) też się nie spodziewałem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No i chyba się udało:) też się nie spodziewałem:) 

Nie chyba, acz na pewno choć był w gronie czterech graczy których losy wahały się do końca.

Gdyby Ci SlaKB i BMF zagłosowali na NIE, już był by wpisany jako UFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Nie chyba, acz na pewno choć był w gronie czterech graczy których losy wahały się do końca.

Gdyby Ci SlaKB i BMF zagłosowali na NIE, już był by wpisany jako UFA.

W sensie ze mi się udało, bo było chyba 15 na tak więc dwa pozostałe głosy i tak by nic nie zmieniły. Moge sie tylko cieszyć ze mi go zostawiliście za minimum:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W sensie ze mi się udało, bo było chyba 15 na tak więc dwa pozostałe głosy i tak by nic nie zmieniły. Moge sie tylko cieszyć ze mi go zostawiliście za minimum:) 

Zapomniałem dopisać do "gdyby Ci SlaKB i BMF zagłosowali na nie, oraz jedna osoba zmieniła zdanie" itd.

I dokładnie masz rację. Głosów było 15. Tak samo jak na Wigginsa ( @ignazz ) i Kieffa Morrisa ( @elwariato ). Do samego końca nie można było być pewnym czy ktoś czegoś nie zmieni, lub czy ktoś jeszcze nie zagłosuje. Reszta graczy to były za duże różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.