Skocz do zawartości

Player Option 2020 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Jeśli komuś bardzo zależy, żeby któryś z wyżej wymienionych panów, tj. McLaughin, Wiggins, Muscala zasilił jego team i wyrazi nim zainteresowanie (jeśli nie chce zdradzać swoich planów na FA dla ogółu to czekam na PM), a przy tym gracze nie stracą (szczególnie chodzi mi tu o Wigginsa), to jestem w stanie dzisiaj zmienić swój głos na "NIE".

Btw, o co chodzi z odrzuceniem PO przez Labissiere'a w tym momencie? 

@Eld

Zmieniłem decyzję co do Wigginsa i McLaughina. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew Wiggins

Z racji dosyć sporej liczby głosów na NIE w sprawie decyzji pozwólcie ze napisze pare zdań. Wszystkich którzy zagłosowali na TAK proszę o ponowne rozważenie głosu. Jako GM spurs nie mogę wpływać na głosowanie ale pozwólcie ze przypomnę najistotniejsze kwestie w spurs:

1. FA 2020 jest z pewnością mniej atrakcyjnym rocznikiem niż 2021 wiec konkurencja wśród innych graczy mniejsza. 
2. Wiggins czego nie ukrywałem cały sezon był rezerwowym i tu widzę trudność w wypromowaniu nowego kontraktu za rok. 
3. Finanse ogólnie. COVID z tego co widzę dopiero uderzy i mimo ograniczeń obecnie nie ma gwarancji ze kryzys finansowy na przełomie roku się nie pogłębi na tyle ze lato 2021 może być dużo gorsze. 
4. Niestety nie mogę na chwile obecna zdradzić planów FA i draftu ale pozwólcie ze uczciwie wspomnę ze następne ruchy GM sprawia ze Wiggins nie dostanie z marszu większych minut. To mogę przekazać Agentowi gracza gdzie tu na forum nie mogę publicznie ujawnić bo jesteście nie tylko głosująca częścią gracza ale przede wszystkim konkurencyjnymi GM. Mogę jedynie potwierdzić ze sytuacja w spurs za chwile może nie być korzystna dla Wigginsa. 
5. cześć GM nie uczestniczy w negocjacjach wiec więcej na PM. 
obecnie finanse spurs są uporządkowane wiec to nie jest bieda walka o pare $$$ a przypomne ze sam Wiggins gra u nas za dosyć niski kontrakt. U mnie jest rok tylko wiec wielkich żalów z obu stron nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Andrew Wiggins

Z racji dosyć sporej liczby głosów na NIE w sprawie decyzji pozwólcie ze napisze pare zdań. Wszystkich którzy zagłosowali na TAK proszę o ponowne rozważenie głosu. Jako GM spurs nie mogę wpływać na głosowanie ale pozwólcie ze przypomnę najistotniejsze kwestie w spurs:

1. FA 2020 jest z pewnością mniej atrakcyjnym rocznikiem niż 2021 wiec konkurencja wśród innych graczy mniejsza. 
2. Wiggins czego nie ukrywałem cały sezon był rezerwowym i tu widzę trudność w wypromowaniu nowego kontraktu za rok. 
3. Finanse ogólnie. COVID z tego co widzę dopiero uderzy i mimo ograniczeń obecnie nie ma gwarancji ze kryzys finansowy na przełomie roku się nie pogłębi na tyle ze lato 2021 może być dużo gorsze. 
4. Niestety nie mogę na chwile obecna zdradzić planów FA i draftu ale pozwólcie ze uczciwie wspomnę ze następne ruchy GM sprawia ze Wiggins nie dostanie z marszu większych minut. To mogę przekazać Agentowi gracza gdzie tu na forum nie mogę publicznie ujawnić bo jesteście nie tylko głosująca częścią gracza ale przede wszystkim konkurencyjnymi GM. Mogę jedynie potwierdzić ze sytuacja w spurs za chwile może nie być korzystna dla Wigginsa. 
5. cześć GM nie uczestniczy w negocjacjach wiec więcej na PM. 
obecnie finanse spurs są uporządkowane wiec to nie jest bieda walka o pare $$$ a przypomne ze sam Wiggins gra u nas za dosyć niski kontrakt. U mnie jest rok tylko wiec wielkich żalów z obu stron nie będzie. 

Z tego co czytam to nie widzę deklaracji, że jesteś gotowy dać Wigginsowi mniej pieniędzy, ale na dłuższym kontrakcie, tylko liczysz że się go pobędziesz i może kto inny w Niego zainwestuje. Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z tego co czytam to nie widzę deklaracji, że jesteś gotowy dać Wigginsowi mniej pieniędzy, ale na dłuższym kontrakcie, tylko liczysz że się go pobędziesz i może kto inny w Niego zainwestuje. Dobrze rozumiem?

Ja tu widzę wręcz szantaz że zostanie odsunięty od gry jak weźmie opcje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Z tego co czytam to nie widzę deklaracji, że jesteś gotowy dać Wigginsowi mniej pieniędzy, ale na dłuższym kontrakcie, tylko liczysz że się go pobędziesz i może kto inny w Niego zainwestuje. Dobrze rozumiem?

Nie wiem co napisać @MarcusCamby

W świetle moich planowanych ruchów rośnie mu konkurencja. A zmieniająca się sytuacja w zespole już za chwile może mu przeszkodzić w „zarobieniu” nowego $. Otwarcie o tym pisze. Jeżeli uważacie i DACIE SUGESTIE jako Agent Zawodnika Ze Wiggins byłby szczęśliwym w spurs grając z ławki ale zależy mu na 4 letnim niższym ( za rok) kontrakcie to podejmie rozmowy. To zależy od Was czyli Agentów gracza. 

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja tu widzę wręcz szantaz że zostanie odsunięty od gry jak weźmie opcje:) 

Oj. Daleki jestem do takich rzeczy. Raczej dosyć przejrzyście nakreśliłem jak to wyglada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy broni się przede wszystkim swoją gra. I tym można wywalczyć S5. Przecież jeżeli gracz zacznie szaleć i powtórzy te 9 meczy z rzędu na epickim poziomie to będę to wykorzystywał a nie zamiatał pod dywan. 

Dla zainteresowanych poproszę PM raczej bo niezręcznie pisać tu o planach spurs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilunia, aż podliczę tego Wigginsa bo parę głosów doszło. Zaraz się może okazać, że o nic kruszysz kopię @ignazz

Przy okazji - zwolniłem @BMF z obowiązku głosowania na Player Option. Chłopak ma za dużo do ogarnięcia s Memphis przed Poniedziałkiem kiedy to wybiera z #1. I tak ruszył z kopyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ignazz napisał:

Andrew Wiggins

Z racji dosyć sporej liczby głosów na NIE w sprawie decyzji pozwólcie ze napisze pare zdań. Wszystkich którzy zagłosowali na TAK proszę o ponowne rozważenie głosu. Jako GM spurs nie mogę wpływać na głosowanie ale pozwólcie ze przypomnę najistotniejsze kwestie w spurs:

1. FA 2020 jest z pewnością mniej atrakcyjnym rocznikiem niż 2021 wiec konkurencja wśród innych graczy mniejsza. 
2. Wiggins czego nie ukrywałem cały sezon był rezerwowym i tu widzę trudność w wypromowaniu nowego kontraktu za rok. 
3. Finanse ogólnie. COVID z tego co widzę dopiero uderzy i mimo ograniczeń obecnie nie ma gwarancji ze kryzys finansowy na przełomie roku się nie pogłębi na tyle ze lato 2021 może być dużo gorsze. 
4. Niestety nie mogę na chwile obecna zdradzić planów FA i draftu ale pozwólcie ze uczciwie wspomnę ze następne ruchy GM sprawia ze Wiggins nie dostanie z marszu większych minut. To mogę przekazać Agentowi gracza gdzie tu na forum nie mogę publicznie ujawnić bo jesteście nie tylko głosująca częścią gracza ale przede wszystkim konkurencyjnymi GM. Mogę jedynie potwierdzić ze sytuacja w spurs za chwile może nie być korzystna dla Wigginsa. 
5. cześć GM nie uczestniczy w negocjacjach wiec więcej na PM. 
obecnie finanse spurs są uporządkowane wiec to nie jest bieda walka o pare $$$ a przypomne ze sam Wiggins gra u nas za dosyć niski kontrakt. U mnie jest rok tylko wiec wielkich żalów z obu stron nie będzie. 

Ignaś, mimo że namówiłeś Braveharta na zmianę głosu i zakładając że pozostali którzy nie zagłosowali jeszcze - zagłosują na NIE, to Wiggins i tak podejmuje opcję zawodnika.

Może to niektórych oduczy szastania na lewo i prawo player option :).

A powyższe co napisałeś że Wiggins ma niski kontrakt to dobry troll. Taki na wieczór w sam raz. Ja bym kolesiowi może z 7M dał na rok. Nie więcej za lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Ignaś, mimo że namówiłeś Braveharta na zmianę głosu i zakładając że pozostali którzy nie zagłosowali jeszcze - zagłosują na NIE, to Wiggins i tak podejmuje opcję zawodnika.

Może to niektórych oduczy szastania na lewo i prawo player option :).

A powyższe co napisałeś że Wiggins ma niski kontrakt to dobry troll. Taki na wieczór w sam raz. Ja bym kolesiowi może z 7M dał na rok. Nie więcej za lenistwo.

Ta opcje to ja mu dałem 

i wtedy ten deal nie wydawał się zły, dla obu stron 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Ignaś, mimo że namówiłeś Braveharta na zmianę głosu i zakładając że pozostali którzy nie zagłosowali jeszcze - zagłosują na NIE, to Wiggins i tak podejmuje opcję zawodnika.

Może to niektórych oduczy szastania na lewo i prawo player option :).

A powyższe co napisałeś że Wiggins ma niski kontrakt to dobry troll. Taki na wieczór w sam raz. Ja bym kolesiowi może z 7M dał na rok. Nie więcej za lenistwo.

Chyba żartujesz z tym 7. Nasze forum ogólnie toczy rak z atakiem na pewnych graczy niezależnie co grają. Co do wpisu o szastanie PO to nie rozumiem bo nie ja mu proponowałem. 
a co do głosów to myśle ze wielu GM miało 50/50 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Chyba żartujesz z tym 7. Nasze forum ogólnie toczy rak z atakiem na pewnych graczy niezależnie co grają. Co do wpisu o szastanie PO to nie rozumiem bo nie ja mu proponowałem. 
a co do głosów to myśle ze wielu GM miało 50/50 

Przed chwilą dałem do zrozumienia Jaśkowi, że złożenie propozycji Ingramowi mnie interesuje tak, jak zeszłoroczny śnieg w Krakowie którego nawet nie było, więc chyba mam prawo do swojego zdania?

Są zawodnicy w tej lidze, których bym kijem nie tknął. Wiggins do nich należy. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Przed chwilą dałem do zrozumienia Jaśkowi, że złożenie propozycji Ingramowi mnie interesuje jak zeszłoroczny śnieg w Krakowie którego nawet nie było, więc chyba mam prawo do swojego zdania?

Są zawodnicy w tej lidze, których bym kijem nie tknął. Wiggins do nich należy. 

Tylko ze tu musisz być agentem gracza a nie korzystając z okazji zabierasz głos kogo lubisz i ile byś mu dał. Gubię się. Najpierw dalbys mu 7 a potem kijem nie ruszał. 

Ps. Jestem w Krakowie właśnie. Nie pada. Ani śnieg ani deszcz. Centusiu Krakowski. 

Te 6 PLN do 20:00 w sobotę to skandal. 

Teraz wiem dlaczego liczysz max do 7 

😷

Edit: klepniesz w takim razie moja nowa ofertę dla Wigginsa kontraktu 4 letniego ze startem 7.000.001 i 5% podwyżka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Tylko ze tu musisz być agentem gracza a nie korzystając z okazji zabierasz głos kogo lubisz i ile byś mu dał. Gubię się. Najpierw dalbys mu 7 a potem kijem nie ruszał. 

Ps. Jestem w Krakowie właśnie. Nie pada. Ani śnieg ani deszcz. Centusiu Krakowski. 

Te 6 PLN do 20:00 w sobotę to skandal. 

Teraz wiem dlaczego liczysz max do 7 

😷

Aż Ci daje lajka za dwa ostatnie zdania, ale opinii o Wigginsie nie zmienie.

Każdy kto chce odrzucić 15M w imieniu Wigginsa niech sobie przypomni, że kontrakt był dawany z myślą o rosnącym salary i z roku na rok miał mniej boleć a tu zonk, bo covid i mamy salary znów na poziomie 109M.

Więc będąc 1/29 agentem Wigginsa stwierdziłem, że wolę te pewne 15M w ciężkich czasach co jest odpowiednikiem 13,75% SC na sezon 2020/2021, bo teraz to on na pewno nie dostanie 60/4 przy SC przy 109M. Wolę poczekać na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@everyone. Z tego co wyczytałem Wiggins otrzyma ofertę dłuższego kontraktu 

mozecie spać spokojnie zmieniając głos na NIE

Gdzie wyczytałeś, że dłuższego?? :)

Wiem tylko, że ktoś będzie go chciał i raczej nie straci, a na ile podpisze to nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.