Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ozzy110 napisał:

No rzeczywiście. Z całym szacunkiem do każdego.

Dziadek, acl, dziadek, dziadek, dziadek, dziadek roles

Jak widac po tych PO lepiej miec w skladzie dziadka Paula niz mlodziaka Schroedera. Pytanie czy Knicks chca zrobic szybko krok do przodu czy po prostu statystycznie odmlodzic druzyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Pablo81 napisał:

Mało widziałem Sextona . Broni ?

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

subject Leon Rose - żongler picków !!!!!!!!!!!!!! 

 

Chyba mimo wszystko czuję spory niedosyt ...... 😥

 

było: 19 / 21 / 32 / 58,   

PF-C Kai Jones / SF - Keon Johnson / PF - Robinson - Earl / PF-Sims

 

 a skonczylo sie: 

 

25 / 34 / 36 / 58 + future 1 round pick 

SG - Grimes / PG - Jokubaitis / PG - McBride / PF - Sims 

 

 

Wierzę w plan L. Rose ale trochę mi szkoda tej mocnej klasy draftu mimo wszystko .....

 

Tym bardziej ze w zasiegu byly calkiem fajne prospekty Jaden Springer Cameron Thomas Nah’Shon Hyland Josh Christopher Keon Johnson Ayo Dosunmu Jared Butler Sharife Cooper

 

#38 Ayo Dosunmu

#40 Jared Butler - kradzież w biały dzień 

 

Edytowane przez LukaszKopys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, bo gdyby tylko z :

 

# 19 Kai Jones

#21 -> # Grimes (jak juz tak museli)

#34 Butler lub Dosunmu

#36 McBride

 

To myślę, ze mieli by jeden z lepszych draftów ostatnich dekad......

 

New sqład :

 

C Robinson / Noel / Sims (Noel - ale żeby 32mln/3 lata ?  - oby żaden rok nie był gwarantowany)

 

PF : Randle / Toppin / czekamy na Gibsona  ( bez niego nie ma Thibbsa :) na boisku )

 

SF : Fournier / Knox / Simms

 

SG :  Barrett / Burks / Grimes 

 

PG : Rose / Quickley / McBride / Vildoza (sam brak Paytona to juz mega upgrade  hihihi / czyżby D.Rose wrócił do S5 ?)       

 

 

Fajnie, że znów nie przebudowują wszystkiego od nowa, jak co roku, tylko utrzymują trzon zespołu ..... 

Czy cos poszło nie tak ? 

- myślę, że Noel przepłacony  - a szkoda, bo mogli mieć lepiej za połwę ceny na ławce np. Whiteside, McGee, Drummond, Dedmon

- może szkoda trochę Ball`a , ale nie można mieć Ball`a, Rosa, Quickley`a, McBride i Vidozy na jednym boisku jednocześnie :) więc w sumie to PLUS bo będą minuty dla wszystkich ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LukaszKopys napisał:

 

Czy cos poszło nie tak ? 

- myślę, że Noel przepłacony  - a szkoda, bo mogli mieć lepiej za połwę ceny na ławce np. Whiteside, McGee, Drummond, Dedmon

 

 

Przesadzasz. NN jest zwyczajnie lepszym zawodnikiem od wyżej wymienionych (może nie pod względem nabijania pustych statsow), który przez ostatnie 3 lata grając na marnych kontraktach zapracował na wyższą wypłatę.  10 - 11 mln dla dobrego rolesa w tej lidze to norma a sam 3 letni kontrakt może być, w razie gdyby Knicks chcieli w okolicy TD czy przyszłe lato uderzać po jakąś "gwiazdę", ciekawym assetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli ponoć podpisac Nunna ale dał zniżkę Lakersom.

W świetle ruchów i draftu innych zespołów  - nie wyglądamy już tak kolorowo ...... 

 

wciąż będę się trzymał tego, że Noel (bez ataku) za 10mln jako BackUp C to błąd, który może nas kosztować .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.