Skocz do zawartości

Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

dbScKEm.jpg

Sezon NHL 2019/20 już za nami więc to najwyższa pora by rozpocząć nowe tematy związane z nadchodzącym sezonem 2020/21, który będzie ostatnim sezonem z nieparzystą liczbą drużyn (już za rok liga powiększy się o nową organizację Seattle Kraken)! Miejmy nadzieję, że sezon ruszy jeszcze w tym roku!

W tym temacie poruszamy wszystkie bieżące (i nie tylko) sprawy związane ze wszystkimi drużynami wchodzącymi w skład "Central Division" a są to kolejno:

  • Nashville Predators
  • Colorado Avalanche
  • St. Louis Blues
  • Minnesota Wild
  • Winnipeg Jets
  • Dallas Stars
  • Chicago Blackhawks

Zapraszam wszystkich do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Toews to fajny gracz. Całkiem niezły potencjał ofensywny. W obronie robi jeszcze błędy, ale trzeba podkreślić, że on dopiero 1,5 sezonu zagrał w NHL. Jest pole do poprawy. Ważne, że fajne doświadczenie już złapał na poziomie playoffs i grał w drużynie z dużym charakterem i wyjątkową determinacją. Lamoriello pewnie niechętnie go oddawał, ale trzeba było zrobić miejsce w cap space na Barzala i Pulocka. Dobrze, że chociaż dosyć dobry zwrot za niego, bo 2x2 runda draftu. 

Kapitan Islanders o wymianie Toewsa:

Odszedł Zadorov, silny fizycznie gracz, ale co najwyżej solidniak. Jego miejsce zajmie Toews. Gracz o innej charakterystyce, ale imho większy potencjał. 

Saad przyzwoity napastnik. Drogi, ale ostatni rok kontraktu, więc nie ma żadnego problemu. Przyda się do wzmocnienia głębi składu. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 6mln zostało cap space (czy jakieś wyjątki jeszcze przysługują to nie wiem), ale Toews jest RFA i go będzie trzeba podpisać. Pewnie jakieś 3-3,5mln to będzie. Z FA już nikogo nie ma, ale jakiś trade na pewno da radę wykombinować. Nawet taki Fleury byłby spoko. 

Ale podejrzewam, że zostanie duet Grubauer-Francouz. Sakić pewnie jest zdania, że zdrowie im przeszkodziło w tym roku. Zobaczymy czy ma rację :)

10 minut temu, vonBaron napisał:

Sporo słyszę głosów że AVS powinni wymienić Landeskoga.

Bardzo lubię Gabe'a i nie wyobrażam sobie jego odejścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, vonBaron napisał:

jak dla mnie może odejść, lepszy już nie będzie ale ciągle ma dobrą wartość w lidze.

To cały czas jest bardzo dobry zawodnik i jeszcze nie taki stary, bo za miesiąc skończy dopiero 28 lat. Sporo lat gry na poziomie jeszcze przed nim. W dodatku to kapitan zespołu, który dodaje tu dużo charakteru. Na lodowisku nie stroni też od ciężkiej pracy, poświęceń, często nie widocznych dla przeciętnego widza. Dobrze gra na bandach, nie boi się walki fizycznej i jest dobry, zdyscyplinowany w obronie. Wg mnie, bardzo szkoda by było go oddawać (i jak już to za co?). Chociaż masz jakiś luźny pomysł kogo byś widział w zamian??

16 godzin temu, vonBaron napisał:

Ponoć Landeskog mógł zagrać w G7 ze Stars ale nie chciał ryzykować

Ee, nie wierzę w to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron

Toews podpisał 4-letni kontrakt. 

Szczerze to się nie spodziewałem, że aż tyle dostanie. Obstawiałem rocznie te 3-3.5mln, a jest ponad 4mln*. Najwidoczniej Sakić mocno w niego wierzy :)

 

*aż się boję pomyśleć ile w takim razie będzie kosztował Wyspiarzy R. Pulock. Pewnie z 6-6.5mln rocznie, a liczyłem, że uda się to w max 5mln zamknąć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.