Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, memento1984 napisał:

mi to sie najbardziej podoba reakcja Beala - "baba z wozu, koniom lzej" - juz nie chce trade'u z Wizards jak sie pozbyli Pana koszykarza Russell'a.

i ciekawi mnie dlaczego Kings mieliby wyslac Hielda a w tym dealu Wizz mieliby brac Schroedera w snt na jakims gowniaku 25-30mln/sezon, nowa, dluga umowa (super fit dla Beala co?) i oddac w miare ciekawego Harrella i przynajmniej "moveable" Kuzme do Kings????

Prawda taka że bez RW to pan Beal by PO w tym roku nie powachal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nba2midnight napisał:

Prawda taka że bez RW to pan Beal by PO w tym roku nie powachal.

Ale zespół to finansowo naczynie połączone. Jeżeli RW zabierał 44% salary to można tez stwierdzić ze z 4 innymi graczami rotacji po 10 średnio mógłby to być lepszy zespoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell Westbrook met with LeBron James and Anthony Davis approximately two weeks ago at the house of James to discuss the possibility of playing together with the Los Angeles Lakers, according to Broderick Turner of the Los Angeles Times. The Lakers and Washington Wizards agreed to a trade of Westbrook shortly before the draft on Thursday.

Westbrook talked about how his only intention is to return home to Los Angeles and become a champion. James and Davis talked about changing positions, playing more minutes at power forward and center, respectively, to accommodate Westbrook.

Westbrook attended Lawndale Leuzinger High School and then two seasons at UCLA. Westbrook will be on his fourth team in four years. Westbrook has two years left on his contract, $44.2 million for next season and $47 million for the 2022-23 season.

Shams Charania and Fred Katz of The Athletic reported that Westbrook formally informed the Wizards of his wish to be traded recently and that he preferred a deal to the Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, nba2midnight napisał:

Russell Westbrook met with LeBron James and Anthony Davis approximately two weeks ago at the house of James to discuss the possibility of playing together with the Los Angeles Lakers, according to Broderick Turner of the Los Angeles Times. The Lakers and Washington Wizards agreed to a trade of Westbrook shortly before the draft on Thursday.

Westbrook talked about how his only intention is to return home to Los Angeles and become a champion. James and Davis talked about changing positions, playing more minutes at power forward and center, respectively, to accommodate Westbrook.

Westbrook attended Lawndale Leuzinger High School and then two seasons at UCLA. Westbrook will be on his fourth team in four years. Westbrook has two years left on his contract, $44.2 million for next season and $47 million for the 2022-23 season.

Shams Charania and Fred Katz of The Athletic reported that Westbrook formally informed the Wizards of his wish to be traded recently and that he preferred a deal to the Lakers.

LeGM.

Mam nadzieję, że coś/koś uratuje ten deal, bo na dzisiaj to wyjątkowy gniot. Tyle, że to może uratować dwóch 3 & D. Może LeGM ma swoje dojścia skąd ich zgarnąć.

Ja wolnych w zasięgu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, starYfaN napisał:

LeGM.

Mam nadzieję, że coś/koś uratuje ten deal, bo na dzisiaj to wyjątkowy gniot. Tyle, że to może uratować dwóch 3 & D. Może LeGM ma swoje dojścia skąd ich zgarnąć.

Ja wolnych w zasięgu nie widzę.

to jak juz wiemy, ze ten trejd to c***nia, a Lakers poziom dna osiagneli, to co w tym roku obstawiamy? Druga runda max?

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanbase Lakers jest strasznie toksyczny (w dużej mierze przez popularność i ilość przyklejeńców, którzy bycie fanem kogoś traktują jako podbudowanie swojej pozycji społecznej. Dzbany, które chcą się poczuć częścią czyjegoś sukcesu). Zjawisko, które zaobserwowali fani Barcy w latach 08-15, Realu na początku lat 2000 i po 3x LM z rzędu, Liverpoolu no i można by wymieniać dalej. 

To właśnie tego typu śmietniki pierwsze co wyzywają graczy, hejtują na potęgę i przekraczają granice. Tak było od zawsze, a pokolenie tiktoka i fejmu to potęguje. Tych debili nie da się przekrzyczeć bo nie zejdziesz całkowicie do ich poziomu, a na racjonalną dyskusję nie ma co liczyć. 

W USA jest tego więcej niż w Europie wg mnie, ale opieram to tylko i wyłącznie na śledzeniu reddita, twittera czy stron fanowskich. Wiadomo, że dyskusje w real life wyglądają inaczej. Na forum pociśniesz sebka_crossover89 ostro bo nie zgadzasz się z jego TOP10 all time, a na zlocie już będziesz bardziej otwarty na jego zestawienie i argumenty :)

No więc trade po RW sprawia, że ostatni wydraftowany "młodziak" z przed ery Lebrona opuszcza Lakers. Generalnie podoba mi się podsumowanie @BMF i @Jendras w kwestii tej wymiany i tego co Westbrook da Lakers, a czego nie da. Przejmie on na pewno miłość Kuzmy wśród fanów, tego jestem pewien na 1000%. Nowy kozioł ofiarny w razie czego. Zaciętość i charakter Westbrooka mi imponują i to by chyba było na tyle. Zobaczymy jak dalej Lakers skompletują skład. Tu jest duży potencjał na katastrofę chyba, że nagle Westbrookowi zaskoczy jumper.

Kuzma mam nadzieję, że odzyska pewność siebie chociażby z poziomu pierwszego sezonu z Lebronem. Ciekawy gracz ciężki do oceny bo momentami pokazujący potencjał na allstara, momentami totalnie pogubiony. W LA przegrał z presją mimo, że w wywiadach mówił o pewności siebie itd.. Pod Vogelem niesamowicie się rozwinął w obronie i w czytaniu gry za to kompletnie zduszone zostały jego największe atuty w ataku. W grze innej niż toksyczny bronball tacy goście mogą pokazywać swoje i wcale nie zdziwi mnie jak w następnych latach gdzieś koło tego allstargame się zakręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nba2midnight napisał:

to jak juz wiemy, ze ten trejd to c***nia, a Lakers poziom dna osiagneli, to co w tym roku obstawiamy? Druga runda max?

Druga runda, była spokojnie do wczoraj :) 

31 minut temu, ttr napisał:

Fanbase Lakers jest strasznie toksyczny (w dużej mierze przez popularność i ilość przyklejeńców, którzy bycie fanem kogoś traktują jako podbudowanie swojej pozycji społecznej. Dzbany, które chcą się poczuć częścią czyjegoś sukcesu). Zjawisko, które zaobserwowali fani Barcy w latach 08-15, Realu na początku lat 2000 i po 3x LM z rzędu, Liverpoolu no i można by wymieniać dalej. 

To właśnie tego typu śmietniki pierwsze co wyzywają graczy, hejtują na potęgę i przekraczają granice. Tak było od zawsze, a pokolenie tiktoka i fejmu to potęguje. Tych debili nie da się przekrzyczeć bo nie zejdziesz całkowicie do ich poziomu, a na racjonalną dyskusję nie ma co liczyć. 

W USA jest tego więcej niż w Europie wg mnie, ale opieram to tylko i wyłącznie na śledzeniu reddita, twittera czy stron fanowskich. Wiadomo, że dyskusje w real life wyglądają inaczej. Na forum pociśniesz sebka_crossover89 ostro bo nie zgadzasz się z jego TOP10 all time, a na zlocie już będziesz bardziej otwarty na jego zestawienie i argumenty :)

No więc trade po RW sprawia, że ostatni wydraftowany "młodziak" z przed ery Lebrona opuszcza Lakers. Generalnie podoba mi się podsumowanie @BMF i @Jendras w kwestii tej wymiany i tego co Westbrook da Lakers, a czego nie da. Przejmie on na pewno miłość Kuzmy wśród fanów, tego jestem pewien na 1000%. Nowy kozioł ofiarny w razie czego. Zaciętość i charakter Westbrooka mi imponują i to by chyba było na tyle. Zobaczymy jak dalej Lakers skompletują skład. Tu jest duży potencjał na katastrofę chyba, że nagle Westbrookowi zaskoczy jumper.

Kuzma mam nadzieję, że odzyska pewność siebie chociażby z poziomu pierwszego sezonu z Lebronem. Ciekawy gracz ciężki do oceny bo momentami pokazujący potencjał na allstara, momentami totalnie pogubiony. W LA przegrał z presją mimo, że w wywiadach mówił o pewności siebie itd.. Pod Vogelem niesamowicie się rozwinął w obronie i w czytaniu gry za to kompletnie zduszone zostały jego największe atuty w ataku. W grze innej niż toksyczny bronball tacy goście mogą pokazywać swoje i wcale nie zdziwi mnie jak w następnych latach gdzieś koło tego allstargame się zakręci.

A tak w skrócie, to jakie masz zdanie :) bo parafrazując palisz, ale się nie zaciągasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, starYfaN napisał:

A tak w skrócie, to jakie masz zdanie :) bo parafrazując palisz, ale się nie zaciągasz.

Poczekam może jednak na dalsze ruchy i skompletowanie całego rosteru z bawieniem się w eksperta i proroka :) Mnie w Westbrooku najbardziej irytuje już nie tyle jego decyzyjność czy c***owy rzut (po za pullup jumperami, które mu nie raz siadają jak jest w transie) co jego fatalna obrona, ale kompletnie nie mam pojęcia jaką wersję Westbrooka zobaczymy przy LeBronie i Vogelu. Ty wiesz? 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ttr napisał:

Poczekam może jednak na dalsze ruchy i skompletowanie całego rosteru z bawieniem się w eksperta i proroka :) Mnie w Westbrooku najbardziej irytuje już nie tyle jego decyzyjność czy c***owy rzut (po za pullup jumperami, które mu nie raz siadają jak jest w transie) co jego fatalna obrona, ale kompletnie nie mam pojęcia jaką wersję Westbrooka zobaczymy przy LeBronie i Vogelu. Ty wiesz? 

A to nie jest tak, ze wszyscy juz tu wiedza i juz wiadomo ze „niedasie”?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ttr napisał:

 :) Mnie w Westbrooku najbardziej irytuje już nie tyle jego decyzyjność czy c***owy rzut (po za pullup jumperami, które mu nie raz siadają jak jest w transie) co jego fatalna obrona, ale kompletnie nie mam pojęcia jaką wersję Westbrooka zobaczymy przy LeBronie i Vogelu. Ty wiesz? 

Godzinę temu, nba2midnight napisał:

A to nie jest tak, ze wszyscy juz tu wiedza i juz wiadomo ze „niedasie”?

 

Jeżeli chodzi o wersję, to prawdopodobnie taką jak od 14 lat :) Nie sądzę, żeby w tym wieku był w stanie rozwijać swoją grę.

Tak więc zobaczymy przestoje w obronie, gapienie się na piłkę, gubione rotacje, polowanie na zbiórki, ryzyko z przechwytami.

Podejrzewam też, że podobnie jak LAL odpuszczało pałę na dystansie, tak samo zrobi każdy zespół. Więc zobaczymy gotującą się głowę, zirytowanego Bronka itd.

Czyli pełen pakiet RW0. To mogłoby wyglądać znośnie z wingiem i swingiem 3 & D. Tyle, że tu może być problem z 3, o D już nie wspominając.

 

Więc popatrzymy na heroiczny RS, może ktoś się nawet nabierze, bo pewnie będą zamiatać. I poczekamy na wykupy, bo assety = 0. Jak nie znajdą 2/3 i 3/4 z D i znośnym rzutem to w PO raczej muszą zostać sklepani. Bron i RW są tak długo w lidze, że nie trzeba być żadnym prorokiem, aby wiedzieć co grają i czego nie grają.

Gdyby do LBJ i AD dołożyć 6 dobrze dobranych rolsów, szansa byłaby większa. Zamiast tego do rotacji dokładano 10 takich sobie, a teraz RW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nba2midnight napisał:

A Green to nie był murarz nr 1?

Cofnijmy się w czasie do godziny po g6 NBA Finals. Green wszystkich wkurwial, miał problem trafić open looki. Schroeder 26 lat jakos, byl po chyba najlepszym sezonie, runner up po 6th mana itd. Rondo wszyscy wiedzieli, że odejdzie bo Lakers więcej niż min mu nie dadzą. Trzeba PG

Taka wymiane jeden do jednego naprawdę na tamta chwilę trudno zrozumieć czy uzasadnić? Myślenie bylo jak najbardziej sensowne u Pelinki. Chcieli dac Lebronowi I AD, to co wydawało się może dac Schroeder, ale nie dał. Tymczasem RW to na 99% da. Odciąży Lebrona, pociągnie grę gdy to nie będzie na parkiecie, przełamie obronę. RW jako franchise player to nieporozumienie, ale jako trzecia opcja?

Warto dodać że wraca do home town I podobno jest naprawdę zmotywowany. Czemu nie dac temu chociaż szansy?

Jak się okaże że jednak handluja z Kings też I wpadnie Hield za Schroedera i do tego podpisze Melo, to przy piatce AD/Lebron/Melo/Hield/RW mozna ukryc wady RW i poprawic spacing.

Zrozumcie w końcu, że Hield nie ma jak wpaść z Kings bo potrzebne do tego było by s'n't Schrodera, a snt=hard cap na 138M którego Lakers przekroczyć nie mogą,

Skończy się masą wetów, Melo, THT i czy ja jeszcze dobrze pamiętam, że oni spalili BaE w zeszłym roku na Wesleya? Zostaje im tylko tax payer MLE które muszą rozsądnie wydać, ale jak masz 5M to raczej nie poszalejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

Czy to jest legalne takie rozmowy z graczem pod kontraktem przed terminem FAM?

Pomiędzy graczami? Tak.

1 minutę temu, ignazz napisał:

Rudy Gay to niezła opcja. 

Podobno jest zainteresowany. Ale to już 35 lat.

23 minuty temu, Eld napisał:

Z czy ja jeszcze dobrze pamiętam, że oni spalili BaE w zeszłym roku na Wesleya?

Tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Zrozumcie w końcu, że Hield nie ma jak wpaść z Kings bo potrzebne do tego było by s'n't Schrodera, a snt=hard cap na 138M którego Lakers przekroczyć nie mogą,

Hard cap nakładany jest tylko na zespół, który pozyskuje zawodnika drogą sign and trade. Lakers w teorii nadal mogą zatem działać w ten sposób ze Schroederem (w praktyce to mało prawdopodobny scenariusz, a Hield to już raczej zamknięty temat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Hard cap nakładany jest tylko na zespół, który pozyskuje zawodnika drogą sign and trade. Lakers w teorii nadal mogą zatem działać w ten sposób ze Schroederem (w praktyce to mało prawdopodobny scenariusz, a Hield to już raczej zamknięty temat).

Jeżeli nikt nie łyknie Schroedera w pierwszych dniach, prawdopodobieństwo opcji snt będzie wzrastać w funkcji czasu. Byłoby miło dostać cokolwiek.

 

Ps. Nie wydaje Ci się dziwne, że Pelinka wydymał klientów Paula? KCP i MH mieli obiecany deal do KIngs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Jeżeli nikt nie łyknie Schroedera w pierwszych dniach, prawdopodobieństwo opcji snt będzie wzrastać w funkcji czasu. Byłoby miło dostać cokolwiek.

Owszem, ale do tego etapu jeszcze daleka droga.

Cytat

Ps. Nie wydaje Ci się dziwne, że Pelinka wydymał klientów Paula? KCP i MH mieli obiecany deal do KIngs. 

Myślę, że wszystko, co robi Rob, odbywa się we współpracy z Klutch. Obiecany deal według mnie mieli Kings i to oni czują się teraz wydymani.

KCP to ponoć bliski kumpel Beala, Wizards go najbardziej chcieli z całego pakietu, ma być starterem.

Nie wiem jak z Harrellem, ale skoro LeBron chciał Wesbrooka, to musiała pójść okejka z jego strony na taki ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.