Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Chytruz napisał:

Niby mozna, ale po co mamy wklejac co sobie uroil jakis randomowy niedorozwoj gdzies w internecie?

Bo to forum i mozna wstawiac co ktos chce? Przeciez jesli uwazasz to za glupote/urojenia czy ogolnie za c***nie, to nie musisz komentowac. Podobnie do reszty osob ktore tak mysla. Pogadaja sobie ci co chca o tym, a jesli nikt nie bedzie chcial to umrze smiercia naturalna.

Jedni zajmuja sie tylko "powaznymi" rzeczami na forum, inni tylko pierdolami, a niektorzy maja rozstrzal od faktow, przez plotki po okazjonalne pierdoly. Ja jestem gdzies w okolicach tej ostatniej grupy i oprocz wrzucania duzo info zwiazanych z trejdami/free agency, aczasem wrzuce jakas naprawde absurdalna rzecz, ktora przykula moja uwage i ja sobie doczepie do jakiegos posta jako uzupelnienie jak to bylo tutaj. Mozna? Chyba mozna.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nba2midnight napisał:

To nie mozna napisac jakie rzeczy niektorzy wymyslaja gdzies tam i nazwac tego ciekawostka?

Jak ktoś będzie pisał, że LeBron mógłby dodatkowo pozbyć się Vogela i być grającym trenerem, żeby tak wygrać mistrzostwo, to też będziesz wklejał? Trochę umiaru i polecam przesiewanie tego gówna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, airmax napisał:

 

Nie nazywajmy urojeń jakichś bobków z internetu ciekawostkami, proszę 

To nie "akceptujcie". Ja nie mam podejscia kolektywnego, wiec bede sobie nazywal jak bede chcial jesli pozwolisz. Dla Ciebie to urojenia - spoko, nie ma problemu. Nie chcesz czytac- nie czytaj. Uwazasz ze to urojenia i pierdoly i chciales to napisac - napisales i ok.

Nie ma sensu wiecej o tym dyskutowac chyba w takim razie.

1 minutę temu, matek napisał:

Jak ktoś będzie pisał, że LeBron mógłby dodatkowo pozbyć się Vogela i być grającym trenerem, żeby tak wygrać mistrzostwo, to też będziesz wklejał? Trochę umiaru i polecam przesiewanie tego gówna. 

Nie wiem co bede wklejal, a co nie. Zobacze co bedzie i zdecyduje. To wyjatkowo subiektywna sprawa.

 

Poki co ja wrzucilem jakas tam linijke doczepiona do posta - niech bedzie ze gowno/urojenie itd. U mnie to byl jakis tam dodatek (Zreszta niespecjalnie istotny), a juz mamy cala dyskusje i kilka osob poruszajacych ciagle ten sam watek. To po co to rozdmuchiwac? Mozna przeciez nie komentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nba2midnight napisał:

Bo to forum i mozna wstawiac co ktos chce?

"Czy mozna" i "czy jest sens to robic", to zupelnie rozne kwestie. Ja jak najbardziej moge sie zesrac obok kibla, pytanie po co?

Internet jest pelen tresci pisanych przez dzieci albo zwyczajnych kretynow, takich jak to co wrzuciles, chces zebysmy wszyscy zaczeli wklejac co glupiego ktos gdzies napisal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał:

"Czy mozna" i "czy jest sens to robic", to zupelnie rozne kwestie. Ja jak najbardziej moge sie zesrac obok kibla, pytanie po co?

Internet jest pelen tresci pisanych przez dzieci albo zwyczajnych kretynow, takich jak to co wrzuciles, chces zebysmy wszyscy zaczeli wklejac co glupiego ktos gdzies napisal?

Mozna tez sie ktorys raz doczepiac czegos co jest niby zesraniem sie obok kibla. Mozna? Mozna. Czy jest sens to robic? To tez inna kwestia. Pytanie po co?

Jak tak Cie w oczy kole i Ci zalezy, moge to usunac - naprawde nie problem dla mnie.

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nba2midnight napisał:

Mozna tez sie ktorys raz doczepiac czegos co jest niby zesraniem sie obok kibla. Mozna? Mozna. Czy jest sens to robic? To tez inna kwestia. Pytanie po co?

Glownie po to, zeby sranie obok kibla nie stalo sie czyms nagminnym i w efekcie doprowadzilo do zrujnowania lazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, matek napisał:

Jak ktoś będzie pisał, że LeBron mógłby dodatkowo pozbyć się Vogela i być grającym trenerem, żeby tak wygrać mistrzostwo, to też będziesz wklejał? Trochę umiaru i polecam przesiewanie tego gówna. 

ja np uważam że to całkiem nie głupi pomysł :o Podobnie z GMemowaniem.

Z tym, że obecnie już chyba jest taka narracja i tak, że LeBron to GM i trener w każdym zespole ( ciekawe jednak jakby np jakimś cudem LAC weszło do finałów konfy, to każdy trener z którym Lebron zdobywał mistrza, będzie mieć na koncie bez niego finał konfy .. taka sytuacja ).

Co do zaś wstawiania/nie wstawiania bo to forum.

To tak samo jak ktoś może coś dowolnego wstawić, ktoś inny to skomentować etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Glownie po to, zeby sranie obok kibla nie stalo sie czyms nagminnym i w efekcie doprowadzilo do zrujnowania lazienki.

Tylko ze to co dla Ciebie jest gownem nie znaczy ze jest gownem dla innych, pomijajac juz to, ze to nie Twoja prywatna lazienka oraz ze nie musisz do niej wchodzic.

No ale dobra - nigdzie nas to nie zaprowadzi. Zrobmy tak. Skonczmy ten koprofiliczny watek. Nie mam doprawdy zamiaru debatowac nad czyms co dla mnie bylo niewiele wartym watkiem, ktory dla niektorych urosl do rangi wielkiego problemu.  Ja juz koncze ten offtop. Jak chcesz mozesz to ciagnac, ale ja juz nie bede sie do tego odnosil, bo to naprawde jalowa dyskusja. 

Mozesz uznac ze wygrales te rozmowe - naprawde. Nie mam ambicji tu bitwy prowadzic.

6 minut temu, mac napisał:

 

 

To tak samo jak ktoś może coś dowolnego wstawić, ktoś inny to skomentować etc.

Swieta prawda! Ja jednak zwracalem uwage na cos innego. Mniejsza juz. Bezsensowny offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, nba2midnight napisał:

Mozesz uznac ze wygrales te rozmowe - naprawde. Nie mam ambicji tu bitwy prowadzic.

To chyba już 2-0 dla Chytruza, bo to że LAL bez AD i LBJa to nie zespół na PO chyba też jasne i klarowne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

To chyba już 2-0 dla Chytruza, bo to że LAL bez AD i LBJa to nie zespół na PO chyba też jasne i klarowne :o

Nie takie zalozenie tam bylo,  ale jak Ty widzisz przyslosc jasno i klarownie i wiesz jak bedzie (w tym przypadku jak by bylo) to zazdroszcze (szczerze). I moze byc nawet 200-0 dla Chytruza. Naprawde nie mam z tym problemu.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, nba2midnight napisał:

Tylko ze to co dla Ciebie jest gownem nie znaczy ze jest gownem dla innych, pomijajac juz to, ze to nie Twoja prywatna lazienka oraz ze nie musisz do niej wchodzic.

Moja prywatna nie, ale jesli lazienka ma wielu wspoluzytkownikow niezadowolonych z faktu, ze zesralem sie obok kibla, to pewnie bym sie zastanowil czy powinienem nasrac znowu czy moze nie wypada 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Od samego zainteresowanego - mozna czytac na rozne sposoby

 

 

 

Ciekawy komentarz Duranta tam.

To co mniej najbardziej zaskakuje w tej plotce, że jedyna szansa by trafił Drummond to Lakers to wykupienie przez Cavs.

A to jest zależne od Dana Gilberta Juniora. Gdyby nadal Senior prowadził Cavs, to ciekawe czy by w ogóle brał pod uwagę takie coś, skoro mocno to zwiększy szansę LBJa na tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, że dostaną Lakers gracza na takim poziomie oddając tylko szrot w postaci Schroedera i KCP. Swoją drogą mocno under the radar jest chyba to jak żałosny jest właśnie Caldwell Pope w tym sezonie, miał dobre pierwsze tygodnie, ale od tamtej pory już kręci się w okolicach tego co grał na początku sezonu 19/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.