Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kolader napisał:

Mam właśnie avasta ale mam go dobry rok i nigdy nie było jakiegokolwiek problemu

moze jakis updejt zrobili (ja nawet nie wiedzialem ze jest avast na telefony :) ) - bo wczesniej na desktopach na pewno krzyczal

daj simke do jakichs tam wyjatkow czy cus (z tego co pamietam to avast tam krzyczy na stare protokoly - ale poki do simbasketu masz inne haslo niz do bankowosci mobilnej to luz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

moze jakis updejt zrobili (ja nawet nie wiedzialem ze jest avast na telefony :) ) - bo wczesniej na desktopach na pewno krzyczal

daj simke do jakichs tam wyjatkow czy cus (z tego co pamietam to avast tam krzyczy na stare protokoly - ale poki do simbasketu masz inne haslo niz do bankowosci mobilnej to luz)

 

8 minut temu, Krzemo napisał:

Ja też mam, wcześniej sypał ostrzeżenia teraz była aktualizacja i stronka się nie ładuje 😁

No ja mam bazowo avasta na telefonie i działa. A na kompie fakt, wczoraj była jakaś gruba aktualizacja, może to być to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 99 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 117 - Warriors 108
play-by-play

Hawks 84 - Heat 119
play-by-play

76ers 112 - Raptors 101
play-by-play

Bulls 74 - Knicks 95
play-by-play

Hornets 124 - Nuggets 142
play-by-play

Mavericks 103 - Magic 125
play-by-play

Grizzlies 131 - Timberwolves 122
play-by-play

Bucks 108 - Pistons 133
play-by-play

Wizards 108 - Celtics 80
play-by-play

Lakers 115 - Pacers 121
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Brian Shaw - MIL - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tecu napisał:

Taa. 

Rose nie gra w 3 meczach w tym jednym przed 90 meczem - dziwne shut downa, w domyśle słabe. 

McGrady sadzany na miesiąc przed końcem - danie grania rezerwowym dla głębi, w domyśle - super. 

I nie mam pretensji, obaj robimy to co jest zgodne z regulaminem. Ale te dorabianie ideologii jest dla mnie koszmarne.

To simka, minuty nie mają znaczenia dla rozwoju zawodników. 

Ja też z nikim nie rywalizuje, tak samo jak Ty, mogę kogo chcę posadzić na ławie. Tylko, że Ty robisz z tego romantyczne dawanie grania rezerwowym a u mnie to wstrętne sadzanie graczy 🙂

A prawda jest prosta, obaj nie chcemy za dużo wygranych i działamy w zgodzie z regulaminem 😀 Ja się uczciwie przyznaję a Ty dorabiasz dziwną ideologię 😀

Na początku chciałbym podkreślić, że lubię i szanuję Ciebie Tecu i mam nadzieję, że żadna z moich wypowiedzi Ciebie nie urazi. :)

Jednak mamy diametralnie inne podejścia do gry. Nie chcę Ciebie krytykować za tank - Twoja sprawa, ale to nie w moim stylu. Ty tankujesz po kogoś z trójki Harden/Curry/Griffin. ja wezmę po prostu najlepszego wg mnie dostępnego gracza, który mi będzie pasował do drużyny i będzie mi sprawiało radość ogrywanie go pomimo że raczej nie będzie pewnie tak dobry jak Twój przysłowiowy Harden. Zajdę z moją drużyną najdalej jak się da wiedząc że zrobiłem wszystko na co mnie było z nią stać.

ja nie tankuję. Po co McGrady ma grać w tym sezonie, jak nikt mnie już nie wyprzedzi, ani ja nie wyprzedzę żadnego innego teamu? Dlatego, że może wygram 2 mecze więcej? Sensowniejsze jest sprawdzenie czym dysponuję na końcu ławki.

No i własnie.. ja dam pograć Jaredowi Dudleyowi, Jasonowi Smithowi, czy Anthonemu Morrow ponieważ to są moi gracze z którymi wiążę jakąś przyszłość, a u Ciebie grają - Bailey Dean, Sun Yue, czy Jackson Vroman których zwolnisz ja tylko przestaniesz tankować.

Ty masz 6W z których połowę przez przypadek, a ja 22W .

63 Rosea nie równa się 63 Lopeza, bo ja go nie posadziłem w ani jednym meczu ze słabym teamem, żeby czasami niechcący nie odnieść zwycięstwa.

Ty musisz rywalizować z Raptors cały czas, żeby mieć pewność że będziesz miał najgorszy team w tym sezonie w Simce. ja mogę zmieniać rotację bo Nets posadzili na liście kontuzjowanych Roya, Lowrego i Bargianiego grając teraz młodzieżą i wynalazkami z FA. ja mogę sobie pozwolić na grę głębią składu bo i tak będę lepszy od Nets, którzy żeby mieć pewność iż będą słabsi sabotują jeszcze taktyką. :)

Seattle nie tankują, a jak piszesz że robimy to samo to mnie po prostu obrażasz. :)

Pomimo że to gra, gdzie można kombinować naginając regulamin, ja dążę do podejmowania jak najracjonalniejszych decyzji przypominających w rl dobrze zarządzane organizacje. Ogólnie bardzo mnie cieszy tempo rozgrywek, bo w 1 rl sezon rozegramy 3, a ja już powinienem mieć do tego czasu batdzo solidny team. :)

Powodzenia Tecu w losowaniu w drafcie, obyś wybrał gracza, którego planujesz. :) ja będę zadowolony z mojego zapewne najwyższego na lata 6 picku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Spokojnie był w TOP5 przez połowę sezonu. Kasował najlepszych, sam ustawiasz mi często taktyki to wiesz ile spotkań przez Niego grałem. Do tego poprawił się w obronie.

@SlaKB to przyznał w swoim rankingu.

No ze SlaKBa to taki znawca jak z Amare MVP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.