Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Ice23 napisał:

Tym bardziej zal patrzec, jak mozna bylo rozjebac taka fajna ekipe, jaka byla w Pacers, za mojej kadencji.....Al Jefferson, T. Chandler, D. Williams....przeciez to teraz bylby scisly top wschodu.....

Do tego przeciez jeszcze byl Ray Allen......

przesadzasz

wiadomo że z punktu widzenia 'wygrania mistrzostwa' to w 90% przypadków najlepsza opcją dla młodych GMów na początku ich przygody z simką byłoby podejście na zasadzie 'nie ruszaj k**** bo zepsujesz!' -> z drugiej strony ultimate goal takich gierek to fun z gry...a sporo osób pewnie ma fun z robienia trejdów...i tyle (jeśli był fun z trejdu, to trejdujący jest wygranym)

No i kolejna sprawa -> pewnie większa będzie satysfakcja z wygranych ekipą, którą samemu się zmontowało niż taką 'odziedziczoną' (o nauce na własnych błędach nie wspominając - bo jesli to praeda to wariat zrobi tu wieksza dynastie niz 76ers ;) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

przesadzasz

wiadomo że z punktu widzenia 'wygrania mistrzostwa' to w 90% przypadków najlepsza opcją dla młodych GMów na początku ich przygody z simką byłoby podejście na zasadzie 'nie ruszaj k**** bo zepsujesz!' -> z drugiej strony ultimate goal takich gierek to fun z gry...a sporo osób pewnie ma fun z robienia trejdów...i tyle (jeśli był fun z trejdu, to trejdujący jest wygranym)

No i kolejna sprawa -> pewnie większa będzie satysfakcja z wygranych ekipą, którą samemu się zmontowało niż taką 'odziedziczoną' (o nauce na własnych błędach nie wspominając - bo jesli to praeda to wariat zrobi tu wieksza dynastie niz 76ers ;) )

Oho. Wielka czwórka @Qcin_69 @SlaKB @Pablo81 @julekstep już robi prolog do dymania @Koelner na wymianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

A nie wiem, ale chodziły słuchy od weteranów, że specjalizujesz się w dymaniu nowicjuszy! ;)

To co, dostał Koelner ten arkusz czy czekacie na powtórkę z Pacers? :P

tak to jest jak się wierzy w to co pisze SlaKB :P 

 

dostał link do pobrania i instrukcje skąd brać pliki :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

przesadzasz

wiadomo że z punktu widzenia 'wygrania mistrzostwa' to w 90% przypadków najlepsza opcją dla młodych GMów na początku ich przygody z simką byłoby podejście na zasadzie 'nie ruszaj k**** bo zepsujesz!' -> z drugiej strony ultimate goal takich gierek to fun z gry...a sporo osób pewnie ma fun z robienia trejdów...i tyle (jeśli był fun z trejdu, to trejdujący jest wygranym)

No i kolejna sprawa -> pewnie większa będzie satysfakcja z wygranych ekipą, którą samemu się zmontowało niż taką 'odziedziczoną' (o nauce na własnych błędach nie wspominając - bo jesli to praeda to wariat zrobi tu wieksza dynastie niz 76ers ;) )

Mój poprzednik na stanowisku GMa Seattle wykonał tu świetną robotę przy przebudowie Sonics i ja akurat planuje nie zepsuć :P Jakieś tam pierwsze przemyślenia mam (niektóre pewnie zweryfikuję w ramach nabierania doświadczenia), ale lubię wyzwania na zasadzie gramy tym co mamy. A ja mam całkiem obiecujący młody core. Wymiany dla samych wymian akurat mnie nie kręcą - Westa oddałem za Redda, bo zwyczajnie nie miałem dla niego minut na pf. A granie nim po 11-13min. i kiszenie na ławie Smitha i Andersona jest bez sensu. Odkryłem, że można grać centrem na pf i sprowadzony Sabonis, który okazał sie moim najlepszym ruchem kadrowym gra wreszcie solidne minuty i daje mi wsparcie przy młodym Lopezie. Do tego Smith gra/ł mi w rotacji chociaż po te parę minut. Niestety cały czas nie ogarnąłem jak zwiększyć minuty Ilyasovie.. a Mahinmim i tak będe jeszcze rotował niebawem, bo Sabonisa jednak cały sezon nie będę tak exploatował. 

Bardzo uprzywilejowaną pozycją jest pg., gdzie Sessions zrobił mi się z ławki przekotem. Pewnie mógłbym bez problemu sprowadzić jako rezerwowego pg jakiegoś doświadczonego gracza, który wspomógłby Dragicia, ale jednosezonowo to bez sensu dla mnie - lepiej ogrywać młodych Dragicia i Sessionsa, co pewnie będzie mnie kosztowało ilka W w tym sezonie, ale zaprocentuje w przyszłych. Redd w sumie też mi niewiele daje z ławki - bo gra po 10min. a zabiera jakiekolwiek minuty Dudleya i Morrowa. Tu też mam pewien plan, zeby dawać im czasami pograć, ale nie chce gróźb Redda o TR .. Chętnie bym ograniczył minuty Wrighta z 40 na 30 - ale nie mam jak tego zrobić.

Ogólnie po całkiem obiecujących meczach, gdzie dobiłem do bilansu 6-4 przegrałem głupio na wyjeździe ze słabszymi wg mnie (minimalnie, ale jednak) Clippers i znów dostałem wpierd%#l u siebie z Kings, pomimo, ze powinienem lepiej sie prezentować pod koszem. Mój entuzjazm, ze mam szanse włączyć sie jeszcze w walkę o playoffs został znów brutalnie wyhamowany.. Więc to nie jest tak @january jak piszesz, że na Zachodzie to wstyd nie awansować do playoffs. Staje na rzęsach i mój sufit wygląda na to, ze to okolice 30W w tym sezonie. Poanalizowałem sobie statsy drużyn i niestety w większości dwudziesty któryś lub w najlepszym wypadku ocieram się o top16. Te statsy się cały czas poprawiają i juz nie dostaje regularnie blowoutów, patrząc realnie ściany playoffowej w tym sezonie nie przebiję jednak. Co oczywiście nie zmienia faktu, że będziemy walczyć. 

s5 nie planuję zmieniać w tym sezonie - Dragic/Wright/McGrady/Millsap/Lopez to optymalna piątka - chyba, że jakaś kontuzja, to wiadomo. Na ławce będę kombinował, ale raczej czy X, czy Y będzie grał 15min. czy nie będzie grał, też raczej nie będzie miało znaczącego wpływu na wynik. Mam jednak pytanie - czaami będe chciał zrobic z Redda trzeciego sg żeby cos mogli pograć w tym sezonie Dudley i Morrow. Zwłaszcza Dudley. Nie jest to zadna niecna metoda tanku - nie mój styl - po prostu chcę zeby Dudley tez coś pograł, a Ilyasovy na sf zwyczajnie nie odsunę pomimo tych marnych minut, jakie mu daje McGrady. Podobnie czasem zrobię z Sabonisem - ale tu jakoś rotacyjnie - jakieś minuty dla Smitha i jakieś dla Mahinmiego. Czy mam na to zgodę Komiszów i starszyzny Simki? Zwyczajnie inaczej nie mam jak dać pograc młodzieży w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede podpowiadal, bo sam ogarniesz z czasem co i jak, o ile starczy zapalu i cierpliwosci.....ale z rookie bez obrony np PG to ty daleko nie zajdziesz :P wiec jak sklad ma byc taki jak jest, to jeszcze ze 2-3 sezony przecietnosci cie czeka, osobiscie na juz to bym raczej na Sessionsa stawial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że Sessions jest moim najlepszym młodym graczem z ławki. :) Ogólnie na grze Dragiciem w s5 tracę najbardziej, ale jak ma on być moim podstawowym pg na lata, to chyba warto tą katorgę i oranie go przez większość pg innych teamów przejść. To jest tak, że gra młodych ma wpływ na ich rozwój w kolejnych sezonach, z tego co się orientuję. Tu jednak pomyślę, czy w niektórych meczach nie popróbowac Sessionsa. :) 

Teraz, january napisał:

wstyd. 

.. powiedział GM, który trzeci sezon szoruje dno.. :P 

1 minutę temu, january napisał:

A mogą mnie komisze przenieść od przyszłego sezonu na zachód?

Jak Sylvinho zgodzi się na oddanie Suns za Celtics, to kto wie :P 

Byłbyś wtedy w tej samej Dywizji, co Qcin i ja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Piękne by było najpierw upokorzenie Januarego w beGM a potem łojenie mu dupska w simce :D 

Tu już dopasowanie graczy ma znaczenie i trudno pomieścić 4 graczy, którzy potrzebują piłkę by być efektywni ;) 

@january olej tych Celtics, może @Sylvinho. da sie ubłagać na oddanie Phoenix za Boston. Co prawda będzie miał tego kasztana Westiego, ale może te bieda picki co tam nachomikowałeś jakoś mu to osłodzą. :P 

Choć, pokażesz klasę na Zachodzie i wejdziesz tymi Suns do playoffs :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.