Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

heh myślałem że bez Nocioniego i Rdnouera to Martin będzie 30+ ppg siekał a tu w dwóch ostatnich meczach 13 i 14 pts, gdzie oba meczyki dość komfortowo wygrane z nie-tankerami na wyjeździe ❤️

Grande Magic! Grande Okur!

Dzisiaj to akurat Ci captain Kirk wygrał mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Kurde, trzeba @MarcusCambyprzyznac, że Amare mocno zaskakuję i przy słabszym początku sezonu w wykonaniu Webbera i Bakera oraz starzejącym się Malone rzeczywiście ten Amare wygląda jak najlepszy PF w lidze PF z najlepszym box-scorem w lidze, ciekawe jak długo utrzyma się ten stan rzeczy :)

poprawiłem :) 

Teraz, SlaKB napisał:

Dzisiaj to akurat Ci captain Kirk wygrał mecz

Kirk gra generalnie zajebiście od czasu wejścia do s5 - no ale mocna 7 grajków to mój znak firmowy, więc kontuzja 2 z nich nie robi na mnie wrażenia (szczególnie jak udało się tego underrated Todda dorwać na ten sezon) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

mogliby się uczyć tankowania ci w realu od naszych miszczów :) na dole tabeli "walka" bardziej zacięta niż na szczycie :P 

a żebyś to zobaczył od strony komisza....

większość contenderów (poza @MarcusCamby, ale on i tak pseudo contender) to robi zmiany po trejdzie/kontuzji

rycerze tanku to co mecz prawie korekty składu robią, walczą i szukają nowych rozwiązań xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

poprawiłem :) 

No tak, tak ja wiem że skillowo nie jest najlepszy, ale robi 26/12 dokładając 2,5 bpg i tak patrząc po wynikach rywali to w obronie całkiem nieźle sobie radzi.

Nie można patrzeć tylko przez pryzmat rywali, może to środowisko idealnie pasuje Amare i jest wart więcej niż wynika z cyferek? :P

Iverson też może po raz pierwszy zrobić 10+ apg bo ma dobrych finisherow pod koszem 

 

2 minuty temu, january napisał:

Kiedy gram z Dallas to wynik mi obojętny:)

Wygram - szansa na poprawę picku Mavs, który mam. Przegram - standardzik w walce o lotto.

Ogólnie nie kombinuję z taktyką, daję Brickowi nabijać st(R)aty .

Ps : Czemu Odom jest dalej u mnie? @SlaKB

Zaraz go nie będzie spokojnie.

PS. Ale te machlojki, żeby się salary zgadzało to trochę średnie :P

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ice23 napisał:

To niestety już od dwóch sezonow jest smutne....

W tym momencie są przepisy antytankowe i tankerzy grają tym co mają :)

zapomniałeś już jak zmarnowałeś jeden z ostatnich sezonów Jordana? To nie było smutne?

17 minut temu, eMeS napisał:

Cavs 3 graczy 30+ pkt. Niby na papierze jesteśmy słabsi niż w poprzednim sezonie, ale atak jest prima sort. Coraz bardziej ten Melo mi się podoba 🍩🍩🍩

Ewidentnie Deronowi i paczkowi pomogła zmiana klimatu, jeden i drugi wskoczyli poziom wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ice23 napisał:

A niech się ekscytuja. Stawiam ze 80% z nich nie dojdzie do finału przez najbliższe 10 sezonów :)

Ale czy to źle, że ktoś się ekscytuję grą i wykazuję jakieś zaangażowanie?

Dla mnie to bardzo dobrze i bardzo się z tego cieszę. Powiedz mi kto miał się ekscytować poprzednimi PO jak nie osoba, która je wygrała? A z tego co pamiętam to za bardzo się nie udzielałes.

Przecież January czy Tecu nie będą się ekscytować tym, że Kings wygrali misia. Dla nich co zrozumiałe jest ważniejsze to jaki będą mieli pick w drafcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

A to ciekawe, bo staty maja podobne :)

A to ciekawe co piszesz :P

Melo 31' 20-7-2,5

Melo 32' 25-8-2,3 

5 ppg to chyba sporo

Deron 31' 16,9-9,7-3,6-1,8

Deron 32' 22,3-10,1-3,6-2,5

tutaj również poprawa w ppg, lekki wzrost w asystach i spory w stealach

A to wszystko mimo tego, że mają obok siebie takiego zżeracza posiadan jak Isiah ;)

15 minut temu, Ice23 napisał:

Ja cały czas odnoszę się do ogolu, a nie do mojej skromnej osoby i jeszcze skromniejszej drużyny....

Ale fakty są takie, że Ci którzy grają o coś się nie udzielają, Ci którzy tankują i się udzielają bardziej jarają się draftem co zrozumiałe.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

W PO '32 obydwaj grali lepiej niz w RS '32.

Ale na RS zmiana im służy :P

W ogóle @eMeS imo zrobił bardzo fajny ruch pozyskując tą dwójkę. Po skończeniu kariery Thomasa musiałby liczyć na FA lub iść w mocniejszą przebudowę, a tak nie jakimś dużym kosztem pozyskał dwóch borderline allstarow wchodzących w prime. Oczywiście są lekko przepłaceni, ale mają jeszcze trochę potencjału żeby te kontrakty nie wyglądały źle, a dodając Joe Smitha jest już szkielet na kolejny liczący się team nawet po skończeniu kariery Thomasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Ps : Czemu Odom jest dalej u mnie? @SlaKB

Deal cofnięty :P Możesz go dopiero za miesiąc wymieniać 🤨

 

Seattle dziś fantastyczny mecz! W 4qw. odrobili 19pkt. i wygrali po rzucie Lopeza (najlepszego rookie na boisku, nieprawdaż @Qcin_69;) ) 1pkt. Właśnie tak mają grać!!! Coś czuję, że zaczyna się budować charakter drużyny. s5 jest od początku sezonu stabilna, jedyne co się czasami zmienia, to rotacja z ławki - tak jak wspominałem.  

@Ice23 nie jestem ani tankerem, a i chyba playoffs mi nie grożą. ;) 

@Pablo81 Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.