Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ice23 napisał:

Albo zrobic tak - o ile jest to technicznie mozliwe -, ze cuttuje ktos goscia np. za 16 baniek, to jak ktos go chce potem podpisac, to musi zaplacic tyle samo...

przecież ci cutowani goście to właśnie goście któych nikt nie wziął ze względu na zbyt wysokie konktrakty (i Odom i Sabonis byli na trade liście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 25 (na pierwszym miejscu goscie)

Nets 75 - Mavericks 109
play-by-play

Suns 118 - Trailblazers 106
play-by-play

Pacers 95 - Magic 98
play-by-play

Hawks 106 - Bulls 93
play-by-play

Wizards 96 - Pistons 120
play-by-play

Grizzlies 129 - Rockets 104
play-by-play

76ers 100 - Jazz 105
play-by-play

Celtics 81 - Clippers 110
play-by-play

Timberwolves 96 - Sonics 76
play-by-play

Hornets 121 - Heat 103
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • OJ Mayo (Celtics) - 3
    Armen Gilliam (Hornets) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideą wavers jest - tak mi sie wydaje - to, ze zwolniony gracz wybiera sobie klub, w którym gra. Końcówka poprzedniego zdania ma tu kluczowe znaczenie - gra :) a nie zostaje zdealowany dlatego, że teraz jest tańszy. 

Qrcze.. 3 raz w tym sezonie przegrałem zostałem rozniesiony z/przez Sotą(ę). Liczyłem na to, że Ilyasova na Robinsonie i TMac na Marburym to będzie dobry pomysł.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

Ideą wavers jest - tak mi sie wydaje - to, ze zwolniony gracz wybiera sobie klub, w którym gra. Końcówka poprzedniego zdania ma tu kluczowe znaczenie - gra :) a nie zostaje zdealowany dlatego, że teraz jest tańszy. 

Qrcze.. 3 raz w tym sezonie przegrałem zostałem rozniesiony z/przez Sotą(ę). Liczyłem na to, że Ilyasova na Robinsonie i TMac na Marburym to będzie dobry pomysł.. 

Z Ilyasovy będą ludzie zobaczysz ;) W końcu chłopak ode mnie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Principe napisał:

Z Ilyasovy będą ludzie zobaczysz ;) W końcu chłopak ode mnie! 

Na razie nie bardzo mogę mu znaleźć pozycję na boisku (i to pomimo zwolnienia się minut wśród skrzydłowych po przeniesieniu się do Houston Davida Westa). Nominalnie to w dzisiejszej koszykówce pf, ale tu w Simce chyba jednak bardziej sf i jednak tak przynajmniej na razie planuję go wykorzystywać na boisku. Oczywiście w przyszłym sezonie planujemy podpisać z Ersanem długi kontrakt. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.