Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, julekstep napisał:

 

Boli ten prezent od Pablo dla SlaKBa bo niestety Pistons chyba nie beda dzielic losu z Knicks i Mavericks tej gierki :(

Prezent? :)

Ala oddałem przed campami, a kotem został dopiero po nich. Sam oceniłeś, że nie jest wart Grangera, którego potem oddałeś za paczkę frytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson kolejny wielki mecz 43/12 i 16-20 z gry, coś pięknego

2 godziny temu, julekstep napisał:

Skalp kolejnego contendera!

ale revenge game Finleya ❤️ Bucks za rok powinni byc PO teamem

Boli ten prezent od Pablo dla SlaKBa bo niestety Pistons chyba nie beda dzielic losu z Knicks i Mavericks tej gierki :(

Finley piękny meczyk, już czuję jak tam na meczu wymachiwał do @ignazz siedzącego na trybunach.

Doceniłbyś wreszcie kunszt GMa, który w uczciwym trejdzie pozyskał zawodnika wchodzącego w prime i umożliwiającego łagodne przejście w kolejny etap tej drużyny. Dodatkowo docen też GMa który jako jedyny docenił wielkiego Jameera Nelsona (przecież on nie dostał żadnej poważnej oferty) i cały prime będzie grał za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Prezent? :)

Ala oddałem przed campami, a kotem został dopiero po nich. Sam oceniłeś, że nie jest wart Grangera, którego potem oddałeś za paczkę frytek :)

Granger a Gill... przepaść jeśli chodzi o wartość assetu

no prezent prezent -> liga się powinna przyjrzeć, bo śmierdzi na kilometr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SlaKB napisał:

Doceniłbyś wreszcie kunszt GMa, który w uczciwym trejdzie pozyskał zawodnika wchodzącego w prime i umożliwiającego łagodne przejście w kolejny etap tej drużyny. Dodatkowo docen też GMa który jako jedyny docenił wielkiego Jameera Nelsona (przecież on nie dostał żadnej poważnej oferty) i cały prime będzie grał za grosze.

tia uczciwym, machloje w opór.

Nelson jest spoko backupem, tu kolejna machloja poszła z tym że całe FA odrzucał 5+ baniek, żeby w końcu klepnąć 3,5 (a 5+ to była uczciwa cena za niego) :P -> ale to miał być jedyny kolo z plusowym potencjałem w mojej wizji Pistons

 

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Gill + Haywood + Penny + 2x 1st >>>>>>>>>>>>>>>>>> TJ Ford + 2x 1st.

Tak więc bez populizmu proszę :)

te 2x1 1st byłyby może i fajne...jakby tam nie było AJ (który razem z Iverkiem zapewnia Pistons luźne PO na kila lat wprzód :( )

tu miała być geriatra ja już przygotowywałem się do tańczenia na grobie tego bieda-teamu i żeś wszystko popsuł ehh :( 

 

jbc to Magic mają OFICJALNĄ kosę ze Spurs teraz! o!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

tia uczciwym, machloje w opór.

Nelson jest spoko backupem, tu kolejna machloja poszła z tym że całe FA odrzucał 5+ baniek, żeby w końcu klepnąć 3,5 (a 5+ to była uczciwa cena za niego) :P -> ale to miał być jedyny kolo z plusowym potencjałem w mojej wizji Pistons

jbc to Magic mają OFICJALNĄ kosę ze Spurs teraz! o!

Ale to Ty albo Krzemo klepneliscie to 3,5 dla Nelsona :P

bo zaraz zrobię układ ze Spurs i nasi fani trafią gdzieś Was na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

 

tu miała być geriatra ja już przygotowywałem się do tańczenia na grobie tego bieda-teamu i żeś wszystko popsuł ehh :( 

Komisarzu i tak bedzie 76ers - Wizards w finale :)

1 minutę temu, julekstep napisał:

Magic jak Legia

NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH

Oprócz Zaglebia Sosnowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Derrick Rose pozdrawia :)

Coś złego zrobił? 

A tak serio to miałeś wyjątkowego pecha, bo gdy zobaczyłem, że posadziłeś Odena, to już wiedziałem, że wygram i nie kombinował emocji z taktyką, składem. A tu szok. Pozdrawiam kolegę tankera. Niech wygra lepszy 😀

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tecu napisał:

Coś złego zrobił? 

A tak serio to miałeś wyjątkowego pecha, bo gdy zobaczyłem, że posadziłeś Odena, to już wiedziałem, że wygram i nie kombinował emocji z taktyką, składem. A tu szok. Pozdrawiam kolegę tankera. Niech wygra lepszy 😀

Nie no odnosiłem się do poprzedniego posadzenia Rose, dlatego też w sumie myślałem, że teraz też go zbenc***esz, więc dałem Odenowi "odpocząć" ale jak widać średnio to wyszło :D

Wiadomo, niech wygra lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.