Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Borys napisał:

Jedno wiem na pewno, od dziś usuwam do odwołania możliwość dawania lajków, downgradów, śmieszków itd. Stały się one sposobem na oczernienie kogoś, śmiania się, pokazania, że ktoś jest lepszy od kogoś... dokładnie taką miałem obawę i byłem przeciwny wprowadzaniu ich. Jednak zrobiłem tak jak chciała większość. 

imho samo usunięcie downvote'a by załatwiło sprawę (najbardziej toksyczna z tych emotek, generująca sporo dziwnych dram), usunięcie całości to chyba przereagowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System oceniania osunięty. Przynajmniej na chwilę, później może włączę, ale na pewno już nie z downgradami. Ogólnie miałem wątpliwości, żeby to wprowadzać, a już szczególnie downgrady, życie zweryfikowało.

Sancho to trochę taki żart i obstawiam, że to jedna z osób, która ostatnio sieje zamieszanie na Forum, bawi się z dodatkowym kontem. Samo, to że jest o nim dyskusja, a on ani razu ani z jednego konta, ani teraz od siostry tu nic nie napisał pokazuje, że ma to na wywalone.

Jak dalej będą to takie nic nie wnoszące posty, to lepiej bez słowa usuwać konta, tym bardziej patrząc na to co się ostatnio wyrabia na forum i ogólnie we wszelkich dyskusjach w kraju i na świecie. To pewnie przebiegunowanie się (korale koloru koralowego, ciekawe czy dobrze z tym biegunek odmieniłem ;) ), zaczęło się dawać we znaki ;)

Edit: zostawiłem same lajki, żeby nie było dużego biadolenia. Jak dalej będzie to wykorzystywane do wzajemnego lechtanie ego, tzw. grupy wzajemnej adoracji to całkiem to usunę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wykryłem raka, którym był daflou, ogólnie po tamtej akcji miałem już dość forum, więc jak wrócił pod nowym nickiem to zlałem typa. Ale kwasów generował bez liku, na czele z groźbami (WTF?). 

Nie zdziwi mnie, jeśli wróci z kolejnym kontem jako kibic np Bucks, tylko że po usunięciu aktualnego konta może być ciężko powiązać nowe posty ze starymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2020 o 13:23, Dnc napisał:

btw 

zgłaszajcie posty do spamu, będzie łatwiej usuwać.

Jak zobaczę że coś tam przesadza Sancho czy Deuce to usuwam ale nie wszystko zobacze.

ofc ja tylko w dziale NBA

 

Dzieki!

Nie wiem gdzie to napisać więc zrobię to tutaj.

Okazało się że mam moda nie tylko na NBA ale na wszystkie fora.

Jeśli tak ma być to spoko chociaż nie wszędzie wchodzę obecnie.

Jak nie to @Borys zmniejsz mi uprawnienia.

 

Ogólnie jak to zostanie to możecie zgłaszać się do mnie też że sprawami poza działu NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

mem

Cytat

niby tak -> ale nawet jak na 'kacową' twórczość to i tak jest efekt wow

Cytat

Przypominam ze w tej rundzie w ktorej ja bralem Joka to Ty wziales Westbrooka mistrzu i atfowy autorytecie 

Cytat

na potrzeby zrobienia gruntu dla LeBrona to nawet Kelly Olynyk bedzie lepszy od Joka ;)

Cytat

cieszę się też że wypełniasz lukę po efie przechodząc w retorykę obsranej zbroi ❤️ - bardzo tego brakowało!

Cytat

TAK MA BYĆ I KONIEC! xD

ef -> rób nowe konto, napisz że LeBron obsrał zbroję w 2011 i można zamykać temat!

Cytat

ktoś musi zrównoważyć MJ-loverów/LBJ-hejterów (niepotrzebne skreślić) tutaj :)

jeśli wejdziesz między ignazzy i koelnery wrony.....

Cytat

Kolejny odkrywca na forum!

Kolo myślał że jak da komuś ignora to ta osoba nie widzi jego postów xDDD

Ciekawe czy jak się chce schować to zasłania oczy.... 

Cytat

ahahahahahhahahahah

@Borys apeluję o przywrócenie reakcji, które są niezbędne na takie właśnie okoliczności!

czy ktos ma zamiar sie tym zajac czy nie bardzo?

to tylko na szybko w 2 minuty zebrane

na prawde nikt tego nie widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

@RappaR już za Ciebie zrobił . Wasza solidarność jest godna podziwu 🤣👏🏿

Ale szybko śledzisz moją aktywność. Nawet jak moje posty to szambo, i tak skutki biegunki i stoją wyżej od padalców wciskających kredyty na garnki emerytom, więc rozumiem drastyczną potrzebę obycia się z wyższą kulturą

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ale szybko śledzisz moją aktywność. Nawet jak moje posty to szambo, i tak skutki biegunki i stoją wyżej od padalców wciskających kredyty na garnki emerytom, więc rozumiem drastyczną potrzebę obycia się z wyższą kulturą

przetłumacz na polski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

czy ktos ma zamiar sie tym zajac czy nie bardzo?

to tylko na szybko w 2 minuty zebrane

na prawde nikt tego nie widzi?

Ooo totototo

@Borys pamiętasz jeszcze na xkomie te kilka czasami kilkanaście stron jednozdaniowych postów o niczym?

Chcemy to przywrócić w imię starych lepszych czasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, josephnba napisał:

Ooo totototo

@Borys pamiętasz jeszcze na xkomie te kilka czasami kilkanaście stron jednozdaniowych postów o niczym?

Chcemy to przywrócić w imię starych lepszych czasów?

Mavie jakies pomysly? to musi wyjsc od Was, co wiekszosvi przeszkadza. Nie moge wprowadzic limitu dlugosci posta, z kolei jak bedzie kasowanie takich postow to bedzie placz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.