Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Borys napisał:

nie przypominam sobie, zeby ktos do mnie pisal w tej sprawie. a na wazne rzeczy odpowiadam, chyba ze cos jest irytujacego, albo do zrobienia to potrafi troche potrwac.

tak jak ostatnia sprawa z doniesieniem o rasistowskich postach, na ktore uzytkownik ponoc czekal na odpowiedz, tylko nie wiem jaka, chyba, zebym go poklepal po ramieniu, albo zaczal plakac, ze cos takiego mialo miejsce na forum ;)

Borys napisałem do Ciebie pare pw - jeszcze w 2019 roku w tej sprawie. 

Wiem, że jesteś zarobiony wiec no hard feelings.

Po prostu jak możesz to włącz mi opcję dawania ostrzeżeń i banów. Bo obecnie mogę tylko przenosić, usuwać posty w dziale NBA i oznaczać spamera.

Z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dnc napisał:

Borys napisałem do Ciebie pare pw - jeszcze w 2019 roku w tej sprawie. 

Wiem, że jesteś zarobiony wiec no hard feelings.

Po prostu jak możesz to włącz mi opcję dawania ostrzeżeń i banów. Bo obecnie mogę tylko przenosić, usuwać posty w dziale NBA i oznaczać spamera.

Z góry wielkie dzięki!

oznaczanie spamera, to wlasnie ban. Bo taki hard ban moge dac tylko ja, nie moge dac inny uprawnienia, ostrzezenia zerkne i dam oczywiscie. Sorry, jesli to mialo miejsce staram sie jak moge robic rzeczy na biezaco, nie zawsze sie to udaje... :)

 

Zreszta wlasnie widze, że dales bana Sancho :) nie pisałem jeszcze do niego wlasnie mialem zamiar, a cos konkretnego przeskrobal, czy za całokształt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Borys napisał:

oznaczanie spamera, to wlasnie ban. Bo taki hard ban moge dac tylko ja, nie moge dac inny uprawnienia, ostrzezenia zerkne i dam oczywiscie. Sorry, jesli to mialo miejsce staram sie jak moge robic rzeczy na biezaco, nie zawsze sie to udaje... :)

 

Zreszta wlasnie widze, że dales bana Sancho :) nie pisałem jeszcze do niego wlasnie mialem zamiar, a cos konkretnego przeskrobal, czy za całokształt? 

Za Całokształt.

Nie chce wyjśc na niekompetentnego ale myslałem że to zwykły ban, ze pokliknięciu będą miał opcje wybrania na ile ten ban.

Chciałem dac na 24h czy coś podobnego.

14 godzin temu, matek napisał:

Oj Borys, oznaczanie jako spamer to jest atom, czyści wszystko. Na bank mocniejsze od zwykłego bana. 

Oznaczenie jako spamer kasuje konto i zawartość, która została z niego wysłana. 

Wiec jak mozesz to go przywróć Borys. Ja już zdjałem flage spamera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dnc napisał:

Za Całokształt.

Nie chce wyjśc na niekompetentnego ale myslałem że to zwykły ban, ze pokliknięciu będą miał opcje wybrania na ile ten ban.

Chciałem dac na 24h czy coś podobnego.

Wiec jak mozesz to go przywróć Borys. Ja już zdjałem flage spamera.

Nie da sie :) usunalea wszystkie posty uzytkownika... jesli sie nie myle to chyba miales ostrzezenie przy zaznaczaniu, ze wszystkie posty zostana bezpowrotnie usuniete... :)

p.s. jesli mozesz oznaczac jako spamera, ro ostrzezenia chyba tez mozesz dawac, ale musze to sprawdzic. moze jednak zareagowalem na tamta wiadomosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace swoje 3 grosze jesli moge

gosciu moze i spamowal, pisal jednozdaniowce, ale cos sie ta koszykowka interesuje

jaki jest taki jest, ALE moze skoro oglada koszykowke i wyraznie czyta forum, cos tam kuma, za jakis czas by zrozumial o co tu chodzi

plus nie wiemy tez ile ma lat

takze szkoda ze tak szybko zadzialaliscie i pozbawiliscie forum usera, bo wnioskuje po tym co tu czytalem ze nie zdazyliscie z nim porozmawiac

da sie cos jeszcze w tej sprawie zrobic czy nie bardzo?

@Borys

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

już jedno miał skasowane za spamowanie non stop stronami bukmacherskimi

Potwierdzam. I to powinno wystarczyć za wyjaśnienie sytuacji. Nie wiem, skąd jakaś zabawa Kubbasa w adwokata i to akurat w przypadku nic nie wartego gościa zaśmiecającego forum :) bo nawet szybko przestał być zabawny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SiostraSancho napisał:

Jestem siostrą użytkownika SANCHO. 

    Zrobiliście mu świadomie lub nie ogromną przykrość. Od poniedziałku nie je, nie pije, no może poza spirytusem. Nie chce wychodzić do ludzi. Myślał, że odkrył na tym forum grono znajomych. W rzeczywistości nie ma nikogo. Miał nadzieję, że po 24 godzinach będzie mógł pisać nadal. Niestety macie taki bałagan, że chyba nikt tych narzędzi nie ogarnia razem z adminem. Nic nie dało usuniecie historii przeglądarki itd  także ostrzeżenie równa się z całkowitym banem.

Przejrzalam posty niektórych z Was, ile tam przekleństw, rasistowskich haseł.. 

A co pisał mój Brat? Czasem śmiesznie, czasem głupio ale nigdy nikogo nie obraził.

Dlaczego nikt nie NAPISAL do niego wcześniej wiadomosci, że nie umiecie obsługiwać narzędzi z ostrzeżeniami i one na pewno skończą się banem? 

 

 

 

 

 

 

Hej, pisz w temacie odpowiednim do teog a nie losowym.

Ja usunąłem ci konto, przez przypadek gdyż myślałem że po oznaczeniu jako spamera będę miał opcję dania ostrzeżenia i tam bym napisał o co chodzi.

Sorry za kłopot.

Z teog co wiem już nie da się tego cofnąć.

Masz nowe konto i liczę że tym razem obejdzie się bez bukmacherki i ciaglych jednozdaniowcow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SiostraSancho napisał:

Jestem siostrą użytkownika SANCHO. 

    Zrobiliście mu świadomie lub nie ogromną przykrość. Od poniedziałku nie je, nie pije, no może poza spirytusem. Nie chce wychodzić do ludzi. Myślał, że odkrył na tym forum grono znajomych. W rzeczywistości nie ma nikogo. Miał nadzieję, że po 24 godzinach będzie mógł pisać nadal. Niestety macie taki bałagan, że chyba nikt tych narzędzi nie ogarnia razem z adminem. Nic nie dało usuniecie historii przeglądarki itd  także ostrzeżenie równa się z całkowitym banem.

Przejrzalam posty niektórych z Was, ile tam przekleństw, rasistowskich haseł.. 

A co pisał mój Brat? Czasem śmiesznie, czasem głupio ale nigdy nikogo nie obraził.

Dlaczego nikt nie NAPISAL do niego wcześniej wiadomosci, że nie umiecie obsługiwać narzędzi z ostrzeżeniami i one na pewno skończą się banem? 

 

 

 

 

 

 

Gornolotny humor macie panowie

anyway dalej stoje przy tym ze jesli mozna zebyscie sie jakos skontaktowali z Sanchem i jesli mozna odkrecili to.

3 godziny temu, matek napisał:

Potwierdzam. I to powinno wystarczyć za wyjaśnienie sytuacji. Nie wiem, skąd jakaś zabawa Kubbasa w adwokata i to akurat w przypadku nic nie wartego gościa zaśmiecającego forum :) bo nawet szybko przestał być zabawny. 

jakby co tamten post pisalem kompletnie powaznie

jedni zaczynaja zainteresowanie nba od bukmacherki, inni od nba live, inni od rzucania na podworku, kazda osoba aktywnie ogladajaca nba ma prawo sie wypowiedziec tutaj i jesli jednak nie spelnia jakichs kryteriow to mozna sie najpierw z nia skontaktowac, rozumiem ze @Dnc nie zrobil tego celowo, ale po prostu c***owo wyszlo.

mi tam nie wadzily jego posty bardziej niz nie wiem, julka?

3 godziny temu, julekstep napisał:

nie wiem czy autor najbardziej znielubionego posta w historii forum powinien wypowiadać się w takim tonie o innym userze 🤔

nie wiem o jakiego posta chodzi

ale po prostu za szybko zareagowaliscie i zbyt drastycznie

gosc ewidentnie dopiero co zaczynal sie wkrecac w nba, a tu taka przykra niespodzianka

nie wiem czy przy banie ip moze przegladac forum jako gosc czy nie?

anyway macie chyba maila do niego, mozna sie odedzwac @matek @ely3 @Dnc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubbas napisał:

Gornolotny humor macie panowie

anyway dalej stoje przy tym ze jesli mozna zebyscie sie jakos skontaktowali z Sanchem i jesli mozna odkrecili to.

jakby co tamten post pisalem kompletnie powaznie

jedni zaczynaja zainteresowanie nba od bukmacherki, inni od nba live, inni od rzucania na podworku, kazda osoba aktywnie ogladajaca nba ma prawo sie wypowiedziec tutaj i jesli jednak nie spelnia jakichs kryteriow to mozna sie najpierw z nia skontaktowac, rozumiem ze @Dnc nie zrobil tego celowo, ale po prostu c***owo wyszlo.

mi tam nie wadzily jego posty bardziej niz nie wiem, julka?

nie wiem o jakiego posta chodzi

ale po prostu za szybko zareagowaliscie i zbyt drastycznie

gosc ewidentnie dopiero co zaczynal sie wkrecac w nba, a tu taka przykra niespodzianka

nie wiem czy przy banie ip moze przegladac forum jako gosc czy nie?

anyway macie chyba maila do niego, mozna sie odedzwac @matek @ely3 @Dnc

Nie ma co się denerwować.

Gość jest na forum pod nickiem swojej siostry i już wszystko jest wyjaśnione

W dniu 9.09.2020 o 15:43, Borys napisał:

Nie da sie :) usunalea wszystkie posty uzytkownika... jesli sie nie myle to chyba miales ostrzezenie przy zaznaczaniu, ze wszystkie posty zostana bezpowrotnie usuniete... :)

p.s. jesli mozesz oznaczac jako spamera, ro ostrzezenia chyba tez mozesz dawac, ale musze to sprawdzic. moze jednak zareagowalem na tamta wiadomosc ;)

Wciąż nie mogę dać ostrzeżenia więc jak możesz to rzuć okiem na ustawienia.

Teoretycznie jak bym miał tą opcję widoczną to Sancho by nie dostał spamera i bana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.