Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem takie samo pytanie zadać. 

 

pojawilo się ogolnie jeszcze z trzech innych nowych z postami typu „Dziś przeczuwam zwycięstwo Mavs. Forza Juve!!!!” Pytanie czy ktoś jeszcze czuwa nad naszym forum, czy idziemy w stronę onetu. Może nie był bym tak drastyczny jak rw ale jakieś ostrzeżenia i pm z informacja jakich postów nie pisać by się im przydały na pewno..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rw30 napisał:

no to lecimy:

 

czy ktoś może usunąć tego sancho? żarty mu się wyczerpały, przynajmniej dla mnie przestał być zabawny, więc może by tak ostrzegawczo tymczasowego bana na 6 miesięcy czy coś?

 

@Dnc @ely3 @Borys

No ja odpowiem to samo co na pw które dostałem. Mogę usuwać mu posty ale bana mu nie dam bo od zmiany forum nie mam tej możliwości.

Pisałem o tym do Borysa ale nie było odpowiedzi więc dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał:

Tak na poważnie - MAcie opcje ignorowania to z niej korzystajcie. Cięzko banować kogoś bo jest irytujący i nic nie wnoszący bo tak szczerze jakbym miał banować użytkowników bo komuś nie odpowiadają to na forum by został w ciągu miesąca sam Borys

pls...

 

kilka osób narzekało na Borysa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Tak na poważnie - MAcie opcje ignorowania to z niej korzystajcie. Cięzko banować kogoś bo jest irytujący i nic nie wnoszący bo tak szczerze jakbym miał banować użytkowników bo komuś nie odpowiadają to na forum by został w ciągu miesąca sam Borys

troszkę Cię poniosło i w ogóle mieszasz zupełnie różne rzeczy (to czy ktoś jest dla kogoś irytujący  - bo pewnie pokłócili się w politycznym - vs. to że ktoś jest spamerem i 99% jego postów jest zupełnie nie na temat) ale wybaczam Ci. A wracając do tematu to bądź tak uprzejmy i usuń gościa albo przeprowadź z nim rozmowę na wiadomy temat, z góry dziękuję. 

5 godzin temu, Dnc napisał:

Mogę usuwać mu posty ale bana mu nie dam bo od zmiany forum nie mam tej możliwości.

spoko, ale uważam że np Twój czas - jak człowieka który przejawia tu jakąś chęć do działania, za co szacun & propsy - lepiej by było wykorzystać inaczej niż na sprzątanie takich śmieci, dlatego fajnie by było jakby ludzie z odpowiednimi uprawnieniami zrobili porządek. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie, zeby ktos do mnie pisal w tej sprawie. a na wazne rzeczy odpowiadam, chyba ze cos jest irytujacego, albo do zrobienia to potrafi troche potrwac.

tak jak ostatnia sprawa z doniesieniem o rasistowskich postach, na ktore uzytkownik ponoc czekal na odpowiedz, tylko nie wiem jaka, chyba, zebym go poklepal po ramieniu, albo zaczal plakac, ze cos takiego mialo miejsce na forum ;)

 

wracajac do sprawy przeanalizuje te posty i napisze do uzytkownika, ze cos takiego nie moze miec miejsca, jesli nie pomoze zbanuje.

to nie onet, tylko forum ludzi ambitnych, jesli chodzi o nba ;) przynajmniej w domysle - takze to moje prawo zbanowac osobe, ktora nic nie wnosi do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

A tobie co się poprzewracało?

Jeden z niewielu w polityce z którym, pomimo różnic poglądów dyskutuje się na poziomie

Chodzi o czas, czasami spędzam tu więcej czasu, niż planuje. A nie bardzo mogę sobie na to pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość powinien polecieć dawno temu za ciągłe pisanie o bukmacherce. Dawno temu ucięte zostały wszystkie formy zakładów na forum, typerów za kasę też nie ma, to i zgody na coś takiego być nie powinno. 

Inna sprawa, że jest to już w c*** męczące w kółko omijać posty o tym samym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.