Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 East 1st Round] Orlando Magic (48-23) – New York Knicks (44-27)


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ignazz napisał:

Słowo komentarza do głosów. 
uwazam ze po zmianach w lato GM knicks poszedł all in ale kontuzje #3 i #6 gracza zespołu zrobiły swoje i nie bylo szansy mimo Leonarda na wygrana bo po drugiej stronie zjawił sie DM 

W realu tez się zjawil DM i c*** z tego wyszło i tak .. 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy mega wyrównana serie. Trenerzy przez pół roku kręcą na treningu worki chłopakom jak ma zespół grać. Seria wymian idzie aby zamiast głębi pojawiła się mocna 6/7 osobowa rotacja dobra na PO. A potem 2 z 6 ważnych graczy się wysypuje. Drużyna gra dalej najlepiej jak może ale potrafię wyobrazić sobie dzwona od seedu #2 gdzie serie życia gra mały szybki Donovan który trafiał wszystko po pojedynczych zasłonach. Jak ma to 1:1 wszystko upilnować Leonard jak po prostu gościowi wszystko wpadało? 
przypomnę ze w obecnych PO najbardziej poszkodowana przez urazy/nieobecność ekipa są nasze bardzo dobrze zbudowane Knicks. Zbudowane na mistrza w pełnym składzie. A tu 2 mocnych brak. 

Przecież taki KAT stawia pojedyncza zasłonę na Leonardzie i dalej już wiemy jak to wyglada. Z ta różnica ze DM może w przeciwieństwie do rl jazz Goberta oddać na luk. A zamiast Conleya który się zastanawia czy jest w formie czy nie ma jednego z lepszych PG na PO Lowrego. A i tak piszemy o równej serii. Jeżeli taka trójka nie ma szans wyrwać serii w PO na osłabionym rywalu ( i to bardzo ) może kończymy głosowanie? Do finałów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Przecież taki KAT stawia pojedyncza zasłonę na Leonardzie i dalej już wiemy jak to wyglada. Z ta różnica ze DM może w przeciwieństwie do rl jazz Goberta oddać na luk. A zamiast Conleya który się zastanawia czy jest w formie czy nie ma jednego z lepszych PG na PO Lowrego. A i tak piszemy o równej serii. Jeżeli taka trójka nie ma szans wyrwać serii w PO na osłabionym rywalu ( i to bardzo ) może kończymy głosowanie? Do finałów? 

Conley rzuca z dystansu lepiej od Lowrego, a w tych PO na 53 % (lowry 34.8 %) i był lepszym zawodnikiem w 1 rundzie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Mamy mega wyrównana serie. Trenerzy przez pół roku kręcą na treningu worki chłopakom jak ma zespół grać. Seria wymian idzie aby zamiast głębi pojawiła się mocna 6/7 osobowa rotacja dobra na PO. A potem 2 z 6 ważnych graczy się wysypuje. Drużyna gra dalej najlepiej jak może ale potrafię wyobrazić sobie dzwona od seedu #2 gdzie serie życia gra mały szybki Donovan który trafiał wszystko po pojedynczych zasłonach. Jak ma to 1:1 wszystko upilnować Leonard jak po prostu gościowi wszystko wpadało? 
przypomnę ze w obecnych PO najbardziej poszkodowana przez urazy/nieobecność ekipa są nasze bardzo dobrze zbudowane Knicks. Zbudowane na mistrza w pełnym składzie. A tu 2 mocnych brak. 

Przecież taki KAT stawia pojedyncza zasłonę na Leonardzie i dalej już wiemy jak to wyglada. Z ta różnica ze DM może w przeciwieństwie do rl jazz Goberta oddać na luk. A zamiast Conleya który się zastanawia czy jest w formie czy nie ma jednego z lepszych PG na PO Lowrego. A i tak piszemy o równej serii. Jeżeli taka trójka nie ma szans wyrwać serii w PO na osłabionym rywalu ( i to bardzo ) może kończymy głosowanie? Do finałów? 

Knicks nie wypadli gracze 3 i 6 tylko 3 i 4 ;) w tym chyba jedyny gracz ktory poza Leonardem potrafi minac na kozle :) jak tacy Knicks mają awansowac to po co w ogole było to RS i PO, przyznawajmy tytuły przed sezonem bo nazwiska są głosne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Ciekawy jestem ile osób zmieniło by swój typ z Knicks na magic gdyby grał prince oraz Gordon;) 

Ja jak narazie jestem za Knicks choć przegrywa końcowa fazę dyskusji (nie podoba mi się np. wytykanie statow z serii 4:0 gdzie każdy mecz był pod pełna kontrola i przeciwnik marny). A z  samym Gordonem dałbym na Magic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lucas napisał:

Chyba zapominasz tez, ze Magic rowniez sa oslabieni, zwlaszcza na pozycji gdzie jest Kawhi :P 

Dopiero zacząłem czytać temat o serii Toronto - Philly..

Jednym z wniosków który wyciągnąłem (abstrahując od świetnej roboty jaką wykonali obaj GMówie), to że jestem głupi - bo uczciwy - że nie napisałem, że Gordon gra przykładowo od g5, czy g6. 

I nie podoba mi się to, że Longerowi się tam dostaje za graczy za to, ze grają - podobnie jak u mnie nagle Nunn stracił na znaczeniu, bo Spo zmienił rotację w I rundzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alonzo napisał:

I nie podoba mi się to, że Longerowi się tam dostaje za graczy za to, ze grają - podobnie jak u mnie nagle Nunn stracił na znaczeniu, bo Spo zmienił rotację w I rundzie. 

 

To przeczytaj jeszcze raz i daj znać czy nie powoływałem się też na staty z RS. Ja Ci liczę Nunna tak jakby grał, tak jakbym sobie wyobrażał, że zagra w tych minutach co dostaje od Ciebie na podstawie danych jakie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

To przeczytaj jeszcze raz i daj znać czy nie powoływałem się też na staty z RS. Ja Ci liczę Nunna tak jakby grał, tak jakbym sobie wyobrażał, że zagra w tych minutach co dostaje od Ciebie na podstawie danych jakie mam.

Odnośnie Nunna Tecu akurat nie Ciebie miałem na myśli :) 

ja Tobie w playoffs  liczę Klaya, ale wg mnie grałby na jakichś ograniczonych minutach - pewnie 25 może 30min. max. Ciężko jest tu to jednoznacznie ocenić. Dodatkowo niewiadomą jest jego dyspozycja po takim powrocie. U mnie w Waszej serii jest 3-3. Nie chcę Tego przenosić do tematu Magic-Knicks, ale obiecuję napisać jak ułożę sobie Waszą serię w głowie - a ją i Denver-Sacto zostawiam sobie na koniec, bo są zdecydowanie najbardziej wyrównane z tych, które oceniamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobrze wiesz co mam na myśli, pisałem o tym dawno temu

No mam nadzieję, że rl Wolves wreszcie zbudują wokół niego drużynę, choć szkoda że u nas przez kilku GMów gracz top15 jest tak oceniany pomimo gry z Mitchellem i Lowrym, ale to Twoja ocena  zatem nie krytykuję. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

No mam nadzieję, że rl Wolves wreszcie zbudują wokół niego drużynę, choć szkoda że u nas przez kilku GMów gracz top15 jest tak oceniany pomimo gry z Mitchellem i Lowrym, ale to Twoja ocena  zatem nie krytykuję. :) 

G7 Mitchella też nie pomaga, ale przymknałbym na to oko, cieszę się, że rozumiesz i mam nadzieję, że między nami już gitarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

G7 Mitchella też nie pomaga, ale przymknałbym na to oko, cieszę się, że rozumiesz i mam nadzieję, że między nami już gitarka :)

Ale przyznaj, że tej zaciętej końcówki by nie było, gdyby ich Donnie nie pociągnął w 3qw. gdy wydawało się, że jest już po wszystkim. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.