Skocz do zawartości

ECSF 2020 Milwaukee Bucks vs Miami Heat


Gość eF.

Jak się skończy ta seria?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się skończy ta seria?

    • Bucks - Heat 4:0
      0
    • Bucks - Heat 4:1
    • Bucks - Heat 4:2
    • Bucks - Heat 4:3
    • Heat - Bucks 4:0
      0
    • Heat - Bucks 4:1
      0
    • Heat - Bucks 4:2
    • Heat - Bucks 4:3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.09.2020 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Hm, a może po prostu Bucks złą osobę na lidera ataku wybrali, bo Middleton dziś pokazał, że może być legitopcją nr1. Giannis może faktycznie powinien być jego Pippenem i zapieprzać dla niego w obronie ;) na pewno Khris jest znacznie bardziej wszechstronny w ataku. 

Yep. Giannis 8/10 z gry i 19 punktów w 11 minut (widać, że był wkurwiony), a Middleton 12/28 z gry i 36 punktów w 48 minut.

Dobrze prawisz. Middleton to true MVP tej ekipy. (co nie zmienia faktu - szacun, że wygrali to bez lidera, może ta seria jeszcze dam nam trochę funu?)

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Nom, dla mnie Middleton overall to takie top15w NBA, wiec nie wiem jak mógłby być najgorszą drugą opcją, na pewno nie dla mnie. 

Wow. Panowie, Wy tu naprawdę na grubo lecicie. Middleton miał bardzo dobry RS, zagrał bardzo dobry mecz w g4, ale TOP15 ligi? Daaamn.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

Bledsoe to się nadawał do Phoenix Suns, gdzie sobie nabijał statsy w słabym teamie. Kiedy przychodzi poważne granie, on wygląda jak Lonzo Ball... w słabym teamie. 🤣

Swoją drogą, niepoważne jest pisać o Bledsoe i Dragiciu w jednym zdaniu, kiedy Słoweniec wygląda zajebiście. Oddajmy mu co jego, Goran to kot.

Ty w ogóle mecze widziałeś bo zaczynam wątpić. 

1. Bledsoe to kompletnie inny rodzaj gracza niż Dragic, bdb obrońca, z bdb zbiórka jak na swój wzrost i bardziej drugi do rozegrania niż pierwszy. Do tego gra z kontuzją w ekipie gdzie trochę przy dominującej roli Giannisa nie wykorzystywany jest jego potencjał (wiele razy pisałem że tu nie pasuje i Brogdon byłby tu lepszy, ba może nawet Teague do gry z ABC byłby lepszy).

2. Dragic to.naturalny strzelec, dobry rozgrywający i przede wszystkim gracz o wysokim BBIQ. Niemniej mało fizyczny, z przeciętna do słabej defensywa (choć w MIA wygląda całkiem przyzwoicie). I chyba pierwszy raz od dawna gra w PO bez kontuzji.

Gdybym tu chciał przytoczyć "x" cytatów z tego forum to od kilku lat jednoznacznie więcej byłoby opinii, że Eric to lepszy gracz od Dragica (który wg wielu się skończył), którego tylko pojedyncze osoby (w tym ja) doceniały mimo kontuzji i gorszych okresów gry. 

Teraz raptem gra fajna serie i za moment w Twoich (i 3/4 userow  forum) oczach urośnie do rangi Stefka Currego 2. Szkoda że wcześniej nie pisałeś jaki to AllStar Dragic jest..

Od początku widać było że Bucka grają lepiej, drużynowo bez Giannisa i to w nim był problem, a dziś dostałeś policzka od tego nic nie wartego wsparcia... W końcu jest ruch piłki, w swoje role wchodzą strzelcy a Eric mógł grać swój basket. Do tego cała ekipa świetnie broniła - naprawdę brawa dla kozłów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd

Tak, oglądam mecze Bucks, dzięki za troskę. Gracz w stylu Dragić lepiej by pasował do Giannisa niż Bledsoe. I na tym można skończyć to pierdololo (Stefek 2.0? Yhy)

Eric B ma niskie BBIQ, słabo fituje się z Giannisem i nigdy nie zagrał dobrej serii w PO. Średni grajek, który może sobie nabijać statsy w średniej ekipie. Simple as fck.

<bezradny>

PS. Myślę, że każdy tutaj wie, że Dragić to inny rodzaj gracza niż Bledsoe, ehh, ale mimo wszystko dzięki za post i wyjaśnienie tego. Pozdro. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

@dannygd

Tak, oglądam mecze Bucks, dzięki za troskę. Gracz w stylu Dragić lepiej by pasował do Giannisa niż Bledsoe. I na tym można skończyć to pierdololo (Stefek 2.0? Yhy)

Eric B ma niskie BBIQ, słabo fituje się z Giannisem i nigdy nie zagrał dobrej serii w PO. Średni grajek, który może sobie nabijać statsy w średniej ekipie. Simple as fck.

<bezradny>

PS. Myślę, że każdy tutaj wie, że Dragić to inny rodzaj gracza niż Bledsoe, ehh, ale mimo wszystko dzięki za post i wyjaśnienie tego. Pozdro. :) 

zdajesz sobie sprawe, ze budowanie druzyny to nie jest koncert zyczen? i nie mozna z kazdym graczem sobie wybierac zeby fitowal idealnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mikrofalowka napisał:

No jeśli patrząc tylko na grę z tego sezonu to mogę się z tobą zgodzić, że w top15 NBA gość może się znaleźć. Niemniej do tego by go nazwać legit 1 opcją w ataku to chyba bym się nie posunął (mimo całej sympatii do niego). No chyba, że dla jakichś organizacji typu Knicks. O przepraszam. "Organizacji".

 

No wiadomo, ze trochę przesadziłem i to była typowa overreaction tuż po meczu i z przymróżeniem oka mój post trzeba brac. Ale de facto nigdy nie był typowany na 1-sza opcje wiec nie wiemy jak by się sprawdził w takiej roli, wiec ja mowie takie „czemu nie?”. A wczoraj pokazał ze może i  potrafi poprowadzić do zwyciestw swoim atakiem jak musi.

 

całe clue wypowiedzi jednak miało tylko pokazać ze support daje radę w tej serii i to nie support był przyczyna 0-3.

8 godzin temu, eF. napisał:

 

Wow. Panowie, Wy tu naprawdę na grubo lecicie. Middleton miał bardzo dobry RS, zagrał bardzo dobry mecz w g4, ale TOP15 ligi? Daaamn.

Moim zdaniem za ten sezon łapie się do top15. Po obu stronach parkietu bardzo dodatni gracz. Ręki sobie uciąć nie dam ale stawiam że do All-NBA teams, czyli top15 za ten sezon się załapie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady niech będzie w top 30 i tak to jest maks...Żadnego naprawdę dobrego skilla.Overralovo to gość na poziomie prime Millsapa jeśli nie niżej.Do tego trzeba dodać że grając z Giannisem który często absorbuję dwóch trzech obrońców ma jednak też sporo łatwiej o w miarę przyzwoite posiadania w ataku.Z defensywą też bym uważał fakt jest inteligentnym gościem umie dobrze się ustawić czy czytać grę ale ma jednak też spore braki atletyczne i siłowe co w pojedynkach z niektórymi graczami wychodzi aż za bardzo.Dla mnie to impact na poziomie DeRozana może jest tylko trochę łatwiej go wkomponować w plusową obronę i atak przez posiadanie trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, StroSHow napisał:

Bez przesady niech będzie w top 30 i tak to jest maks...Żadnego naprawdę dobrego skilla.Overralovo to gość na poziomie prime Millsapa jeśli nie niżej.Do tego trzeba dodać że grając z Giannisem który często absorbuję dwóch trzech obrońców ma jednak też sporo łatwiej o w miarę przyzwoite posiadania w ataku.Z defensywą też bym uważał fakt jest inteligentnym gościem umie dobrze się ustawić czy czytać grę ale ma jednak też spore braki atletyczne i siłowe co w pojedynkach z niektórymi graczami wychodzi aż za bardzo.Dla mnie to impact na poziomie DeRozana może jest tylko trochę łatwiej go wkomponować w plusową obronę i atak przez posiadanie trójki.

Serio ? Wymień 30 lepszych graczy , powtarzam za ten sezon... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, StroSHow napisał:

Nie będę wymieniał bo to nie o to tutaj chodzi.Chodzi o faktyczny impact Middletona a ten jest bliżej graczy pokroju Laverta czy McColumma niż gościa z Top 15

i nie napisałem że jest 30 lepszych tylko że jest top 30:)

A mi chodziło o coś innego, ze miał ten sezon na top15 i ze bedzie pewnie w all-NBA teams.

 

ps. Napisałeś ze top30 to i tak jest maks :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Do tego trzeba dodać że grając z Giannisem który często absorbuję dwóch trzech obrońców ma jednak też sporo łatwiej o w miarę przyzwoite posiadania w ataku.

Pod budem

 

Middleton z Giannisem

23.4 pts per 100 na 57.6 TS%  / 114.8 ORTG druzyny

 

Middleton bez Giannisa

38.0 pts per 100 na 58.4 TS% / 117.0 ORTG druzyny

 

no tak, pełna tutaj zasługa Giannisa w "sukcesie" Middletona
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ale de facto nigdy nie był typowany na 1-sza opcje wiec nie wiemy jak by się sprawdził w takiej roli, wiec ja mowie takie „czemu nie?”. A wczoraj pokazał ze może i  potrafi poprowadzić do zwyciestw swoim atakiem jak musi.

W zasadzie w sezonie 2015-2016 przez pierwszy okres sezonu był nieoficjalną opcją numer 1 w ataku. Wtedy Jabari Parker nie osiągnął choćby części tego co mu wróżono i dodatkowo wracał po zerwanym ACL, a Giannis dopiero wchodził w te najwyższe obroty (czyt. buty lidera) i dopiero w drugiej części sezonu przejmował od Krzyśka pałeczkę lidera w ofensywie. Nie był to wtedy najlepszy okres w historii Bucks, ale Krzysiek robił co mógł. Niemniej na dłuższy okres czasu to nie miało mieć prawa miejsca, dla zespołu który chciał wtedy wchodzić na wyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Ktoś tam się nabijał z końcówki 4Q G4, że głupi wjazd Butlera, a  tam przy 107-106 oczywiście że był faul na Butlerze, łącznie strasznie przekręcili sędziowie Miami w końcówce.

 

Nie trzeba podpierać się twittami, żeby wiedzieć że tam był faul :) w sumie brakowało tylko żeby było słychać plask uderzenia w ramię w tej pustej hali. Kabaret. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie zamiast skupić się na całości to się skupili na ręce w której była piłka a plask poszedł w drugą, to jest trochę głupie, że przy weryfikacji nie mogą zmienić decyzji z autu na faul tylko jedynie mogą zmienić to co gwizdnęli a gwizdnęli aut. Nie zmienia to jednak, że następny wjazd Butlera był już całkowitym nieudanym "Hero mode" i tam mógł się mądrzej zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.