Skocz do zawartości

(2 runda Wschód) Raptors Celtics


ptak

Raptors Celtics  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors Celtics

    • Raptors Celtics 4-1
      0
    • Raptos Celtics 4-2
      15
    • Raptors Celtics 4-3
      13
    • Raptors Celtics 3-4
      5
    • Raptors Celtics 2-4
      10
    • Raptors Celtics 3-4
      3


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ptak napisał:

Dodaj temat, bo jestem w pracy, namęczyłem się, długi elaborat, ankieta i coś poszło nie tak i skasowało. Mam tylko telwfon i nie chce mi sie drugi raz z ankietą męczyć.

Hitler miał być u nas za Haywarda. Znowu Adolf za Jimmiego 😂

Seria z Toronto też nie była taka zła

Sam temat mogę wrzucić, ale też nie dam rady teraz z opisem. Zatem na spokojnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon Siakam miał świetny i był głównym liderem tej drużyny, ale końcówka sezonu była w jego wykonaniu słaba. Strasznie się rozczarowałem, bo liczyłem, że ta ekipa w którą po odejściu Kawhi mało kto wierzył, powróci raz jeszcze w trochę innym wydaniu i obroni tytuł, ale niestety  Siakam który ciągnął Raptors w RS teraz ich zahamował. Z drugiej strony sama rozmowa o tym, że Raptors odpadli mimo, że byli tak blisko jest raczej zasługą Celtics, którzy doprowadzili do tego, na własne życzenie. W Celtics słabo wypadł też Kemba, który co ciekawe mimo, że jest w tej lidze zdecydowanie dłużej od Siakama, to w play-offs ma mniejsze doświadczenie i grał dopiero po raz pierwszy w drugiej rundzie. Liczyłem, że Celtics odpadną, ściągną w offseason jakiegoś wszechstronnego centra i wrócą w następnym roku jako drużyna kompletna, natomiast w obecnej sytuacji obawiam się, że Raptors lepsi już nie będą. No cóż, może Ujiri coś wyczaruje, tak jak wyczarował dwa lata temu Kawhi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie można było wygrać grając tak okrojonym składem. Nie wiem co tam się dzieje, ale czy Ibaka i Thomas na 5 min to jedyni rezerwowi ? Reszta jest od przybijania piątek ?

Podstawowi gracze zajechani na maksa, jedynie Kyle miał trochę chęci i sił biegać, ale pozostali już nie mieli czym oddychać. Nie da się tak grać od trzech spotkań. Musiało to się taka skończyć. 

Gdyby cudem Raps wygrali, to z Miami byłby sweep. Lepiej dla nich, że jadą do domu. 

Brawa dla Celtics za walkę i za wygraną. Powodzenia z Miami, będą mieli ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie mi się te serię oglądało. Szacun dla Raptors, że mimo mniejszego talentu walczyli o swoje, ale no niestety z tak niechlujnym atakiem (te straty + no dziś w końcówce totalnie bez pomysłu i głupie rzuty) + źle grająca pierwsza opcja to i tak dziwne, że do G7 doprowadzili.

Czekam mocno na serię Spo vs Brad. Powinny być fajne szachy, choć w PO Spo ma dużo lepsze CV i no ma też większe kadrowo możliwości usprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubbas napisał:

Nurse tego nie zrobil, Gasol zlapal faule, a Ibaka mial kontuzje i tez chyba faule

Nie mieli foul trouble. Nurse najpierw spróbował w drugiej kwarcie, a potem w końcówce.

Niestety dzisiaj znowu spartolił sprawę. Jego błędy do pary z fatalnym Siakamem (ktoś powinien zrobić kompilację jego closeoutów do muzyczki z Benny Hilla) to były główne przyczyny porażki. Chociaż i tak szacun dla Raptors za doprowadzenie do siódmego meczu.

Boston jest zwycięzcą, ale też trochę przegranym, bo zamiast kontrolowanej wygranej w 5-6 meczach, mają w nogach 7 spotkań z wyjątkowo trudną końcówką serii, a w finale konferencji czeka wypoczęte Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jendras napisał:

Nie mieli foul trouble. Nurse najpierw spróbował w drugiej kwarcie, a potem w końcówce.

Gasola sciagnal na poczatku 4q jak zlapal 5 faul, odrazu po tym byla zmiana

jakby nie to, to jestem pewien ze by gral nim dalej

G7 jeszcze nie widzialem ale Boston lepsza druzyna, nie potrzebnie sobie sami cala serie robili problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

Ale small ball poszedł już w drugiej kwarcie, a w czwartej przecież zawsze mógł grać Ibaką.

Ibaka byl questionable przed meczem 6, ale moze w sumie masz racje

tak czy inaczej wydaje mi sie ze nie wyciagnal wnioskow i gdyby nie faule Gasola to by nim gral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest chyba odpowiedź na pytanie dlaczego Siakam tak źle wyglądał. Trzy miesiące bez treningu?! Nie dało się wyjść poćwiczyć na hali? Do parku? Kupić sobie cały sprzęt czy nawet wyjechać do US. Liczył chyba że sezon nie zostanie wznowiony. To jest dla mnie niewytłumaczalne że max player sobie zrobił trzymiesięczne wakacje od treningu przed najważniejszą częścią sezonu. Dramat bo o ile Gasol to była kula u nogi przez większość sezonu to Pascal miał udowodnić że jest kimś więcej niż 2/3 opcją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.