Skocz do zawartości

(2 runda Wschód) Raptors Celtics


ptak

Raptors Celtics  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors Celtics

    • Raptors Celtics 4-1
      0
    • Raptos Celtics 4-2
      15
    • Raptors Celtics 4-3
      13
    • Raptors Celtics 3-4
      5
    • Raptors Celtics 2-4
      10
    • Raptors Celtics 3-4
      3


Rekomendowane odpowiedzi

A cos czulem jak Sancho napisal ze nie wierzy w Raptors ze to wyrok smierci

Boston w nieciekawej sytuacji, Stevens troche panika w oczach

ale nadal jak dla mnie sa lepsza druzyna, moga spokojnie wygrac 2 nastepne z rzedu

Blad Browna przy trojce OG odwrocil cala serie

3 kwarta znowu tragiczna

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raps zagrali w końcu to, co było ich mocną stroną. Solidna obrona na obwodzie, ruch piłki, dobra gra liderów. Siakam się obudził, w końcu zaczął grać na miarę oczekiwań. Lowry profesor w obronie, naprawdę dobry występ. Ciesze się bardzo że zwycięstwa, ale martwię o kondycję. W drugiej połowie nie usiedli na ławie, biegali cały czas i oby się nie odbiło to w meczu 5. Chyba, że wyrobimy sobie przewagę, która pozwoli pograć rezerwom do końca meczu 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z Tym Siakamem ....Nadal potrafi być plusowy mimo iż cegli niesamowicie.Nie wiem czy odbiłą mu sodówka i dlatego pałuję trójki na potęgę czy po prostu Nurse widzi że cały zespół ma mało do zaoferowania w ataku i po prostu musi na nim opierać swoją ofensywę.Mam nadzieje że Masai to widzi bo już można stwierdzić że Siakam w pewnych elementach wyżej nie podskoczy i jego rola to maksymalnie druga opcja w ataku jeśli chcesz grać o coś więcej niż 2 runda na wschodzie.Dziwi mnie jeszcze sprawa zakopania  Bouchera na ławcę bo Gasol jest tragiczny i w takiej ewentualnej serii z Heat nie powinien wąchać parkietu dłużej niż 10 minut no chyba że chcą pomóc Adebayo w zagraniu jakiejś absurdalnej serii w liczbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna obrona Celtics (pisze to po pierwszej połowie, gdzie jest 60:35). 💪

Smart i Theis są kapitalni. Szczególnie o Niemcu mało się pisze, a to jest dobry roles. Wysokie BBIQ, waleczność, defensywa, okazjonalnie trafi za trzy, zbierze w ataku. Przyznam szczerze, że lubię jego styl gry, bo Theis ma zazwyczaj dużo energii, a przy tym jest wyjątkowo opanowany i dobrze czyta grę. Jeszcze 3 lata temu grał w Brose Bambeg, hehe. Celtics ładnie trafili z Niemcem, szacuneczek. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz w tej serii jaki oglądam w całości i znów trafiam na spotkanie gdzie wszystko kontroluje 1 zespół (czyt. Boston). W pozostałych 3 meczach emocje i walka do ostatnich sekund, a tu... No cóż za 2 dni znów zabieram się za oglądanie tej serii, także może tym razem trafię dobrze bo Toronto jest pod ścianą.

 

PS. Co prawda nie spodziewam się zmiany, ale ten post pisałem przed rozpoczęciem 4 kwarty gdy wynik brzmiał 87-63. Toronto Raptors gra na Boston Celtics a nie na Milwuakee Bucks, więc raczej ci drudzy nie przegrają 4 kwarty 40-13 i nie przewalą tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 12:53, Sancho napisał:

Bardzo martwię się że to już koniec dla raptors. 2 kolejne mecze dla bostonu

Jak ślepej kurze ziarno.

Rewelacyjna postawa całego zespołu. Bardzo na plus zaskoczył Wanamaker. Daniel jest rekompensatą za francuskie pomyłki (Yabusele i ten center). Mam nadzieję, że taki wpierdol zniechęci Raptors i zmotywuje Celtics, żeby zakończyć tobw następnym meczu. Gasol ma życiową formę w serii z Celtics 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurse wygrywając mecz nr 4, przegrał mecz nr 5. Źle rozłożył siły graczy podstawowych i teraz się to odbiło. Zmęczenie dało znać o sobie. Nie można oczywiście odebrać Bistonowi świetnej obrony, ale szkoda, że trener sezonu tak źle to rozegrał. No nic, trzeba się będzie pomęczyć w siedmiu meczach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, eF. napisał:

 Theis ma zazwyczaj dużo energii, a przy tym jest wyjątkowo opanowany i dobrze czyta grę. Jeszcze 3 lata temu grał w Brose Bambeg, hehe. Celtics ładnie trafili z Niemcem, szacuneczek. :D 

Grał, grał, ale trzeba pamiętać, że był gwiazdą ligi i co ważne robił rozpierdol w obronie, to nie był gościu pokroju Zipsera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś narzekał, że PO na wschodzie są nudne ? Oto mamy (moim zdaniem) przedwczesny finał konferencji. Dwie mocne ekipy, świetna obrona, walka, emocje, dogrywki. Naprawdę zajebista seria, niezależnie jak się skończy. Raps jako mistrzowie kolejny raz pokazali charakter, mimo że bez lidera. Buty lidera okazują się za duże dla Siakama, nie potrafi pokonać samego siebie w tych PO. Lowry próbuje jak może i kolejny mecz z sukcesem (przyp. Game 4). Liczę, że dadzą radę w piątek i zameldujemy się w finale konferencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry niczym Shaq w pamiętnej serii z Blazers postanowił dziś nie schodzić z parkietu. Niewiarygodne jak się on obudził w tej serii. Inna sprawa ,że nad ranem myślałem ,ze mam przywidzenia ale chyba jednak Brad postanowil zajechać swoich zawodników i grał cały czas tą samą piątką chyba od końcówki 3 kwarty. Ławka Bostonu jest słaba . Obok Jazz chyba najgorsza w PO niemniej ta strategia może okazać się kosztowna w kontekscie meczu nr 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.