Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2020/2021


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Przemek_Orliński 

"Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my POLACY-UŻYTKOWNICY E-NBA. ZBIERZMY GRUPĘ 300 USERÓW POD ARENĄ W MINNESOCIE, W ŚRODKU TŁUMU RADYKALNI GRACZE BEGM Z NOSZAMI ŻEBY PRZENIEŚĆ RUBIO DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO PRZY WEJŚCIU. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY DO SZATNI I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY TRENERÓW I OCHRONĘ. UŻYTKOWNICY  ROZKUWAJA RICKIEGO I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSLANIANI. IDZIEMY WSZYSCY PRZED I ZA ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTEP TRENÓW I OCHRONY DO UTALENTOWANEGO HIPSTERA Z ANDALUZJI I KIEROWCY W AUCIE. SŁUCHAJCIE TOWNS  I RUSSELL ZMARNUJĄ MU PRIME JAK BĘDZIEMY CZEKAĆ....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Wiem, że forum to nie jest miejsce na prywatę, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. 

Zwracam się do Was w trudnych chwilach w ogromną prośbą o uratowanie mojego przybranego syna Ricky'ego Rubio ze szponów tej organizacji. Próbowałem podjąć kroki w tej sprawie na własną rękę, jednak "Rutkowski Patrol" nie jest na na moją kieszeń. Może ktoś ma znajomego, który jak Ojciec Mateusz lub porucznik Borewicz sami z siebie zaoferują pomoc przy odbiciu tego chłopca z rąk porywaczy. 

Poniżej wklejam jego ostanie, aktualne zdjęcie. Mamy umówiony znak, że jeżeli coś będzie nie tak i będzie chciał uciec, to do wywiadów ma zakładać czapkę - logiem do przodu. 

Błagam, niech ktoś uwolni mojego przybranego syna! 

142566652_3815285551825110_5461300980756 

 

Poniżej niestety już bez czapeczki. Kibice Nets zajumali mu jak spał zmęczony po podróży, ale wczoraj widziano go na Centralnym w Wawie. Podjedź, przeszukaj perony. Może akurat.

538790,316785,16.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kołczu33 napisał:

@Przemek_Orliński 

"Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my POLACY-UŻYTKOWNICY E-NBA. ZBIERZMY GRUPĘ 300 USERÓW POD ARENĄ W MINNESOCIE, W ŚRODKU TŁUMU RADYKALNI GRACZE BEGM Z NOSZAMI ŻEBY PRZENIEŚĆ RUBIO DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO PRZY WEJŚCIU. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY DO SZATNI I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY TRENERÓW I OCHRONĘ. UŻYTKOWNICY  ROZKUWAJA RICKIEGO I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSLANIANI. IDZIEMY WSZYSCY PRZED I ZA ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTEP TRENÓW I OCHRONY DO UTALENTOWANEGO HIPSTERA Z ANDALUZJI I KIEROWCY W AUCIE. SŁUCHAJCIE TOWNS  I RUSSELL ZMARNUJĄ MU PRIME JAK BĘDZIEMY CZEKAĆ....."

Ale to uda się tylko wtedy, gdy Najman będzie temu przewodził. 

 

8 minut temu, Eld napisał:

Poniżej niestety już bez czapeczki.

To znak, że jest ok :) Śpi sobie smacznie :) 

Żeby było do tematu: DLO to jest taka padaka, że brak słów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.01.2021 o 12:02, Eld napisał:

Kolumbem nie jesteś, Ameryki nie odkryłeś ;).

Już mogli zostać z tym Wigginsem. Przynajmniej by pick mieli.

By mieli dwa wybory bo na razie to wygląda ,że pozyskali Russella za Wigginsa i Wisemana i teraz jeszcze muszą liczyć na duże szczęscie by obronić wybór TOP3. Na dodatek Sota oddała swój drugorundowy wybór do Thunder. Czyli Sota tankuje nie mając własnych picków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

teraz jeszcze muszą liczyć na duże szczęscie by obronić wybór TOP3. Na dodatek Sota oddała swój drugorundowy wybór do Thunder. Czyli Sota tankuje nie mając własnych picków

Tego nie wiedziałem, ale to pewnie przez znikome zainteresowanie nimi. Kto ma ich pick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

By mieli dwa wybory bo na razie to wygląda ,że pozyskali Russella za Wigginsa i Wisemana

Wiseman nie ma nic wspólnego z dealem Wiggins-DLO

36 minut temu, Eld napisał:

Czyli tam jest tylko top3 protected?

Dokładnie, a w razie czego przechodzi w 2022 unprotected.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Wiseman nie ma nic wspólnego z dealem Wiggins-DLO

Nom. Wybrali go ze swojego picku po złamaniu ręki Curry.

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Dokładnie, a w razie czego przechodzi w 2022 unprotected.

Dawać to draft lottery już!

Bęcwały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobrze pamiętam to Golden oddali pick top 20 protected 1st z '20 do Nets w tym double sign and trade i aby to przeprowadzić musieli zezłomować Iggy'ego to wysłali go razem z '24 top 4 protected 1st i to chyba tyle co Golden dla Russella zrobili a Sota wygląda jak zespół, który klauna zastąpił innym klaunem na stanowisku GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka spostrzeżeń z ostatnich meczów: 

- DLO to koszmar w defensywie i kompletnie pogubiony w ofensywie (Sota i-16 z nim na boisku, -1 bez niego - bez garbage), ale jak juz cokolwiek zaczynał grać i miał wrócić KAT....  kontuzja. Niemniej nie brakuje głosów, że może teraz zaczną grać Wolves ;)

- Rubio, cały sezon grał dobrze, w końcu zaczyna wyglądać jak stary dobry Ricky, ale może się okazać za moment, ż enie będzie komu podawać tych piłek...

- Edwards zaczął lepiej grać z ławki, ale S5 to jest o poziom za wysoko. Nie ma sensu go tam ładować, jeśli nie chcemy tankować

- Vanderbilt to świetny pomysł mega poprawia D, ale... musi ggrac obok min. 3 ultra ofensywnych graczy bo w ataku to klops totalny.

- McDaniels to lepszy fit, bo poza defensywą ma też instynkt w ataku i zdecydowanie lepiej wyglada obok KATa, chcę go więcej!

- Beasley musi grac z KATem i Rubio, nie widze innej opcji - pomysł z ławki trochę chybiony, choć swoje punkty robił.

- KAT - jeszcze trochę zardzewiały, ale bez niego Sota jest -10... z nim blisko +1,5 bez garbage. 

Nie wiem jak dalej potoczy się gra, ale dziś ten obrazek idealnie pasuje do tej ekipy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to po meczu z Thibsem.. którego miejsce zajął.. Znamienne..

Minnesota Timberwolves President of Basketball Operations Gersson Rosas tonight announced the team has relieved Ryan Saunders of his duties as Head Coach, effective immediately. 

 
Zastąpi go Chris Finch -  dotychczasowy asystent Raptors
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo to wisiało w powietrzu już przed meczem, znamienne wstawki w SM zawodników...  Może Ryan nie jest winny tych porażek, miał ekipę jaką.. zostawił po sobie TT, ale coś zmienić musieli bo inaczej KAT by odszedł...

Na razie KAT deklaruje chęć zostania:

 Co do nowego coacha:

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Zastąpi go Chris Finch -  dotychczasowy asystent Raptors

Finch to trener głównie odpowiadający za ofensywę i rozwój ofensywny graczy, a jego ekipy grają dosyć twarda i szybka koszykówkę. Uwielbia transition oraz budowanie schematów ofensywnych. Nie bez powodu jego ekipy często wygrywają czy to ligę angielska, GL czy ekipy uczelniane/szkolne. W reprezentacji GB to Nurse był jego asystentem :)

Mowi się, że miał spory wpływ na postęp Jokica i Harrisa oraz wielkim orędownikiem Murraya w S5. W Pels podobno był odpowiedzialny za indywidualny rozwój Ingrama i jego ofensywy oraz rzutu za 3... a Raptors za znaczną poprawę ofensywy, szczególnie Siakama, ale też umiejętne wykorzystywanie graczy mniej utalentowanych ofensywnie jak OG czy Boucher.

Na pewno umie świetnie pracować i rozwijać młodych graczy, a brak wykorzystywania potencjału ofensywnego Soty to w sumie największy zarzut do Ryana. 

Wydaje się więc idealnym człowiekiem na właściwym miejscu, a Rosas podobno już wcześniej o nim myślał - znają się z HOU gdzie jako asystent prowadził ich ekipę GL i wygrał ligę.

Cóż - jako kibic mogę tylko się cieszyć i czekać na pozytywne zmiany...

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota ma tylko TOP3 chroniony wybór.... Ja nie jestem pewien czy oni nagle zmienią kurs i zaczną wygrywać... Z drugiej strony to w jaki sposób oni wypuścili mecz z Raptors było niewiarygodne..Jakaś totalna aberracja umysłowa

Rubio dziwne straty. Podanie nie w tempo więc nagle trzeba rzucać z dziwnych . Już nie pamiętam ale on w tej koncówce prawie w ogóle nie podawał do KATA tylko do Malika który pudłował albo tak się wolno zbierał ,ze go Siakam zablokował przy rzucie za 3.. Błędy w obronie. Atak się pogubił. Sota wygląda jak pogubiony zespół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ely3 napisał:

Z drugiej strony to w jaki sposób oni wypuścili mecz z Raptors było niewiarygodne..Jakaś totalna aberracja umysłowa (...) Atak się pogubił. Sota wygląda jak pogubiony zespół

To wszystko prawda, to, że w D mogą się gubić - asami nie są, ale to, że w ofensywie mając taki potencjał dają ciała, to już nie można zrozumieć. Dlatego poleciał trener...

BTW. Nie mogłem patrzec na ost. mecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś ciekawego w tej smutnej jak pi@%a organizacji.

Patrząc na to z perspektywy czasu (a jak, mędrkowanie nad tym co już się wydarzyło przecież zawsze na propsie) wydaje mi się, że Sota tradycyjnie się skrzywdziła. Skoro Rosas miał zbudować cały roster wokół swojej koncepcji, to powinien też bezwględnie decydować o tym kto zostanie trenerem. Patrząc na to co się właśnie wydarzyło, wygląda na to, że Ryan był pomysłem papy Glena, za to Gersson od początku celował w Fincha. Świadczy o tym nie tylko fakt, że ekstremalnie szybko doszli do porozumienia w sprawie wieloletniego kontraktu i to, że Vanterpool nawet nie dostał szansy, ale też przeszłość w której Finch miał być brany pod uwagę już półtora roku temu. Z drugiej strony, skoro to młody Saunders bierze odpowiedzialność za wyniki to powinien mieć coś więcej do powiedzenia przy budowaniu składu, a przynajmniej mi się cały czas wydaje, że to Rosas szczególnie naciskał na to jak ma wyglądać ich gra. Przynajmniej tu się sytuacja wyklarowała i teraz wszystko idzie na konto GMa.

Btw. to o czym wspomniał @dannygd jest przerażające. Oni nawet z KATem grali beznadziejnie ofensywnie, co jest dla mnie nie do ogarnięcia.

Tak czy inaczej, jedziemy dalej...

Dq0wMAC.png.21a0fe6dc085c2eb09ff7f0902cc4ce5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.