Skocz do zawartości

[1st round] Heat vs Pacers


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam drobny druk 

🙂

A poważnei rzecz ujmując to akurat Vogel miewiał dośc dziwne momenty w tych Magic i sam zacząłem w niego wątpkić. Ale tu ustawił świetną obronę i to jest spora jego zasługa. Spoelstra zawsze potrafił poszukać rozwiązania ofenwsne dla tej ekipy.

Dla mnie to TOP 5 trenerów od zawsze choć w tym roku zrobiło się ciasno bo i Vogel o sobie przypomniał a i Nurse pokazał duży kunszt bez Leonarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Pisanie o ,,psychofanach LeBrona'' zostaw forumowym idiotom, ely. 

Pisanie o "forumowych idiotach" zostaw na priv.

Teraz, ely3 napisał:

Dla mnie to TOP 5 trenerów od zawsze choć w tym roku zrobiło się ciasno bo i Vogel o sobie przypomniał a i Nurse pokazał duży kunszt bez Leonarda

Obecnie to chyba Spo, Nurse, Carlisle, Stevens, Bud?

Ofc jest wiele dobrych i coraz mniej randomów,  jak chociażby Twój z UTAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Od zawsze uważam Spoelstre za dobrego trenera. Chyba tylko psychofani Le Brona po nich jechali ,zę dostał samograj i to Le Bron trenowal a nie Eric.

Inna sprawa ,że Heat ma kilku bardzo bardzo dobrych obrońców na obwodzie. Butler , Jae, Iggy. Do tego fantastyczny Duncan .Oni mają kim spowolnić Giannisa i jeszcze wyłaczyć Middletona.. Heat dla mnie to faworyt Wshodu razem z Toronto 

Już chyba można o tym mówić głośno ale Heat mają wszystko by sprawić neispodziankę z Bucks.

O ile Middleton nie wejdzie na poziom all stara to brak drugiej gwiazdy zaważy o wypadzie Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podsumować I rundę z Pacers, ale wyszedł ten głupi bojkot i jakoś wena odeszła. Heat byli zdecydowanie lepszym teamem w tej serii praktycznie pod każdym względem. Jednak docenić należy charakter Indiany i naprawdę wolę wali ich graczy pomimo wąskiej rotacji i problemów z kontuzjami. Z giftu wyjdzie, że nie szanuję Indiany, ale to nie prawda. Cenię ich bardzo. Obiecałem sobie jednak że wrzucę to na koniec serii, co niniejszym czynię:

Image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.