Skocz do zawartości

[1st Round] Denver vs Jazz


Lucas

Jokiciowcy vs Gobert  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

No jak nie grał nimi w końcowe z Lakers to nie wiem po co grać w ogóle nimi w ostatnim meczu który nie ma znaczenia i ryzykować jakaś kontuzje. 

a co mają robić? przecież gołym okiem widać, że na teraz ta drużyna to zlepek nazwisk bez większego konceptu na grę, no i po co im dawać odpoczywać skoro nie zdążyli się zmęczyć?

a kontuzje mogą zdarzyć zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karl napisał:

Zdaje ci się. Chociażby z pierwszej piątki: Conley, O’Neale, Ingles. Wszyscy są lepsi od Hardena. 
 

Szansa dla Jazz jest obrona jokicia na gobercie. Jeśli w serii będziemy mieć często taka obronę Serba jak w pierwszej połowie ostatniego meczu to jest szansa. Dużo pnr i może być ciekawie. 

panie 

przeciez ja sie tu za glowe zlapalem

CONLEY nie potrafi od x lat przykryc swojego cienia

Ingles jest juz strasznie zdziadzialy, juz nie powtorzy serii jak z OKC

O'Neale jest zajebisty po obu stronach bardzo goscia lubie

moze Gobert cos uratuje bo gra zajebiscie

ale raczej lekki sweep dla nuggets

nuggets maja tyyyyleeee talentu

a jazz bronia tragicznie i atakuja tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że wśród nie fanów Nuggets większy optymizm niż u mnie. Niby Nuggets mają sporo argumentów, żeby te serię wyciągnąć i są faworytem, ale cóż tuż przed bańka nie było kolorowo i w samej bańce też. 

O Jokicia się nie obawiam, ale nie jestem pewny czy drużyna jako całość kliknie odpowiednio, zwłaszcza że tu te HCA nic nie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubbas napisał:

panie 

przeciez ja sie tu za glowe zlapalem

CONLEY nie potrafi od x lat przykryc swojego cienia

Ingles jest juz strasznie zdziadzialy, juz nie powtorzy serii jak z OKC

O'Neale jest zajebisty po obu stronach bardzo goscia lubie

mniej więcej o to mi chodziło.

i tak, pamiętałem o Rollsie O'Nealu, to fajny zawodnik, blue collar hard working & stuff, ale żaden game changer na poziomie PO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stryder napisał:

Moim zdaniem brak Bogdanovicia będzie bardzo bolesny dla Jazz. Już widzę palowanie Mitchella 1 na 4-5 i na koniec kilka cegieł bo brak sił a podać nie ma komu. Utah nie ma ataku i to się nie zmieni. Gentleman sweep i tyle. 

Za to Denver nie ma obrony, najgorsza w bubble, choc wiadomo, ze te mecze w Bubble byly dosc specyficzne.

No ale jeszcze Conley out na początku serii, wszystko wygląda zbyt pięknie pod Denver i trochę się tego obawiam, no ale mają obowiązek przejść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem łatwiej będzie Denver wrócić do dobrej obrony. Więcej Sapa i Granta kosztem Portera, więcej Craiga węższa rotacja i inna intensywność. Trzymam się swojej wersji Utah brakuje siły ognia żeby walczyć z Denver pomijając już fakt, że Jokic jest najbardziej niewygodnym centrem do obrony dla Goberta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie już proszę o tych sweepach, bo mnie nera szarpie

przewagą Utah jest zagranie w bańce o wiele większej ilości minut podstawowymi grajkami, w Nuggets regularnie nie grał praktycznie nikt, jak z takiego pułapu przeskoczyć nagle w regularne PO mode? 

faworytami może i jesteśmy, ale zostawiając sam papier, to wszystko zweryfikuje parkiet, szczerze to nie mam wielkich oczekiwań, niech to będzie po prostu fajna seria na miarę odwiecznej rywalizacji tych dwóch stanów, mecze rs były zazwyczaj zacięte i bardzo emocjonujące

tylko bez kontuzji i niech wygra lepsiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż musiał być crunch jak w RS. Świetnie trójki wpadały, ale no obrona zgodnie z przewidywaniami szału krótko mówiąc nie robiła. Obawiam się tego powrotu Conleya, choć Mitchell nie powinien tak trafiać w każdym meczu z Denver jak w tym i ostatnim w bubble. 

Jamalowi siedział g7 z Blazers w głowie, więc szybko stworzył sobie nowe wspomnienie z Playoffs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.