Skocz do zawartości

[1st Round] Denver vs Jazz


Lucas

Jokiciowcy vs Gobert  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii



Rekomendowane odpowiedzi

Początek jak widzę w poniedziałek o 19:30 czasu polskiego, więc całkiem przyjemna godzina. Niedawno oba zespoły dały bardzo przyjemny mecz w bańce, który skończył się dwiema dogrywkami, no i mamy bezpośrednia rywalizację topki centrów, gdzie Gobert będzie próbował spowolnić Jokicia.

Zapraszam do dyskusji, pewnie potem spróbuję się bardziej rozpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi się zdaje czy, pomijając Goberta, to taki Harden byłby dla Jazz defensywnym wzmocnieniem? a w dodatku Gobert będzie musiał kryć Joka daleko od kosza, a to woda na młyn dla licznych cutterów Nuggets, zwłaszcza MPJa

mało obczajałem Jazz w tym roku , ale raczej Nuggets w 5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

 

czy mi się zdaje czy, pomijając Goberta, to taki Harden byłby dla Jazz defensywnym wzmocnieniem?

 

Zdaje ci się. Chociażby z pierwszej piątki: Conley, O’Neale, Ingles. Wszyscy są lepsi od Hardena. 
 

Szansa dla Jazz jest obrona jokicia na gobercie. Jeśli w serii będziemy mieć często taka obronę Serba jak w pierwszej połowie ostatniego meczu to jest szansa. Dużo pnr i może być ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karl napisał:

Szansa dla Jazz jest obrona jokicia na gobercie.

serio? Jazz są 0-3 w tym rs i generalnie Jok robił z Goba wiatrak, w ostatnim spotkaniu może było gorzej, ale i tak ostatecznie to Francuz zszedł z 6 faulami, w tych trzech meczach Jok wykręcił średnie 29/12/9/3stl - chyba jednak Gobert musi się skupić na czymś innym, bo mu może sił nie starczyć ;]

szansą dla Jazz jest absencja Harrisa z Bartonem (niewiadomo czy wrócą w pełni sił) oraz generalnie mnóstwo świeżej krwi w rotacji gdzie niewykluczone, że duże minuty dostanie taki Dozier czy nawet Bol Bol

 

 

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karl napisał:

@LeweBiodroSmoka oglądałeś ostatni mecz? Bo do tego wyłącznie piłem, nie wracałem do meczów sprzed kilku miesięcy. Nie ten klimat. 

no kumam, tylko przecież Gob w drugiej połowie ten mecz zawalił, trafiając już tylko jeden rzut czy coś... to żadna próbka ani punkt odniesienia jak na moje po prostu

i ja bym tak nie lekceważył meczów przed pandemio, ten win w SLC gdy wygraliśmy 7osobową rotacją na pewno w głowach Jazz siedzi, nie tylko ten, bo ostatnio wygrywamy z Wami regularnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no kumam, tylko przecież Gob w drugiej połowie ten mecz zawalił, trafiając już tylko jeden rzut czy coś... to żadna próbka ani punkt odniesienia jak na moje po prostu

i ja bym tak nie lekceważył meczów przed pandemio, ten win w SLC gdy wygraliśmy 7osobową rotacją na pewno w głowach Jazz siedzi, nie tylko ten, bo ostatnio wygrywamy z Wami regularnie

Dlatego pisałem o pierwszej połowie z tamtego meczu. Wiadomo, ze zadna próbka, ale jednak pewne elementy mogą się powtórzyć teraz w serii.
W mojej głowie na pewno nie siedzi ten mecz, nie wiem o zawodnikach. Ale póki to nie są Rockets to już jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karl napisał:

Ale póki to nie są Rockets to już jest dobrze

też nie mogliśmy się doczekać na kolejne spotkanie z naszymi Wielkimi Przyjaciółmi znad Słonego Jeziora, no ale niestety, w tym roku się nie udało. Może w przyszłym! również tęsknimy :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aa daj Pan spokój, pierwsza runda g. znaczy, nie ma się z czego cieszyć, powinno się liczyć na więcej, a nie jak w siatkówce kombinować aby tylko za szybko nie odpaść

Odnosiłem się do „siedzenia w głowach”. Wiadomo, że każdy chce być mistrzem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karl napisał:

Odnosiłem się do „siedzenia w głowach”. Wiadomo, że każdy chce być mistrzem.  

aha, bo mnie ten cały restart mocno zirytował, brak HCA zabiła rywalizacje na szczycie i nie dało się na to patrzeć, jedni z drugimi prześcigają się w sadzaniu gwiazd aby tylko przypadkiem nie trafić na kogoś kogo się boją

słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Jeju Malone jeszcze igra z losem i dziś wystawił normalna s5

z czym igra? ten zespół nie zagrał ani jednej czwartej kwarty choćby z trzema starterami, kiedy oni mają złapać rytm to ja nie mam pojęcia, ale spokojnie, w 4q znowu Jok z Murrayem i Sapem usiądą, a na pierwszy mecz PO pewni będziemy tylko tego, że nic nie wiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.