Skocz do zawartości

[1st round] Rockets vs Thunder


Chytruz

Kto wygra?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Rockets w 4
      0
    • Rockets w 5
    • Rockets w 6
    • Rockets w 7
    • Thunder w 4
    • Thunder w 5
    • Thunder w 6
    • Thunder w 7

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.08.2020 o 17:15

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogole ten wywiad:

 

potwierdza to co myslalem, jak w ogole gosc moze cos takiego mowic? Ze oni panikowali w ostatnich 2 minutach krzyczeli ze nie wiedza kto ma kogo kryc?

jak to jest w ogole mozliwe na tym poziomie?

ale tak chyba musi byc jak ma sie Westbrooka w druzynie i D Antoniego za sterami, dla porownania

 

jak duza role trener odgrywa to jest nie do opisania czasami, Budenholzer a Spoelstra, roznica miedzy execution a braku tego

dramat to Houston

potem przychodzi co do czego i Kerr rozrysowuje w game 5 finalow 2 zagrywki na Currego i wygrywasz jeden mecz w finalach dzieki temu ze gosc ma po prostu leb na karku a jakbys mial D Antoniego czy innego geniusza to konczysz zabawe szybko

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas jedz snikersa. Bo się nakręcasz nie wiadomo na co.

Przesadzasz wrzucając Buda i DAntoniego do tego samego wora. Houston z Mikem u steru jako jedyny zespół w lidze rzucili rękawice GSW z Durantem, to że zabrałko bywa w końcu Warriors to top all-time.
Zespoły, który zdobywa miśka ma +ileś tam do zajebistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirwir napisał:

Kubbas jedz snikersa. Bo się nakręcasz nie wiadomo na co.

Przesadzasz wrzucając Buda i DAntoniego do tego samego wora. Houston z Mikem u steru jako jedyny zespół w lidze rzucili rękawice GSW z Durantem, to że zabrałko bywa w końcu Warriors to top all-time.
Zespoły, który zdobywa miśka ma +ileś tam do zajebistości.

moze i tak, ide juz spac

po prostu glowa mnie boli jak patrze na debili na parkiecie

a to co sie dzisiaj dzialo...brak slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirwir napisał:

CP3 - ksywka znikający punkt. Z jednej strony pompuje się jaki to jest clutch guy a z drugiej strony przeszedł obok tej serii.

jak można takie bzdury pisać? przecież to głównie dzięki niemu w ogóle  doszło do G7, a i w 4Q, dopóki nie usiadł na ławkę, grał ZNAKOMICIE. ostatnie 3 minuty, to wiadomo, ale tak czasem bywa na tym poziomie. tylko ta słaba końcówka i tak nie zmienia jego ogólnego wpływu na tą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lorak napisał:

jak można takie bzdury pisać? przecież to głównie dzięki niemu w ogóle  doszło do G7, a i w 4Q, dopóki nie usiadł na ławkę, grał ZNAKOMICIE. ostatnie 3 minuty, to wiadomo, ale tak czasem bywa na tym poziomie. tylko ta słaba końcówka i tak nie zmienia jego ogólnego wpływu na tą serię.

Normalnie. Literka po literce. Dla Ciebie to bzdury, a to tylko moja opinia. .
Głównie dzięki niemu? No nie wiem w G3 był INC przeciwko Houston przy 103-101 dla Houston.
https://official.nba.com/last-two-minute-report/?gameNo=0041900173&eventNum=2173
Drużyny w bonusie. FT dla Gordona
Może by było 3-0 może nie.
Seria zakończyła się 4-3 dla Rox.  W G1 CP3 zagrał słabo. G2 nieobecny nieusprawiedliwiony G5 podobnie jak w G3 . G7 TRIPLE DOUBLE. i w ostatnich minutach  sekundach clutch rzut wykonuje Dort. No rzeczywiście masz racje.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

jest zatem niepoważna skoro "przejście obok serii" opierasz na ostatnich 3 minutach jednego meczu, albo gdy ignorujesz wszystkie spotkania, w których zagrał dobrze.

Doceniam, że tak pod mikroskopem badasz moją opinie. Szkoda tylko, że nie dostrzegasz spotkania G1, G2, G5.
Nie ignoruje spotkań w których zagrał dobrze. Tylko wynik jest 4-3 dla Houston. 3 dobrze 3 źle i w decydującym spotkaniu w decydujących momentach nie bierze ciężaru na siebie. Zgodziłem się z Tobą, że miał wpływ na to serie. Ja patrze na całość serii, a Ty widocznie tylko na te spotkania w których CP3 zagrał dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirwir

Tylko Chris Paul to nie jest Michael Jordan żeby w wieku 35 lat przejmować serie. Ten człowiek zaliczył w swojej karierze dużo kontuzji, po transferze do OKC nie wielu tutaj wróżyło im awans do PO (może ze dwie osoby?), a tymczasem OKC nie dość, że weszli do PO na pełnej, to grali całkiem dobrą koszykówkę. A kto jest ojcem tych sukcesów? Ano właśnie 35-letni Chris Paul. Jak dla mnie temu zawodnikowi należy się tylko i wyłącznie szacunek. Doszło do game7, odpadli, trudno, ale przy tym byli jedną z rewelacji tego dziwnego sezonu. :) 

W tych PO wykręcał 21p/7r/5a/1.6s na 60%TS. Nieźle jak na takiego "dziadka", całkiem nieźle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirwir napisał:

Zgodziłem się z Tobą, że miał wpływ na to serie. Ja patrze na całość serii, a Ty widocznie tylko na te spotkania w których CP3 zagrał dobrze

nie rozumiem jak można uważać, że przeszedł obok serii, gdy był najważniejszym/2naj w każdej wygranej, a w G7 zawalił ostatnie 3 minuty (swoją drogą przecież co innego być pasywnym i nie robić nic, a co innego próbować i popełniać błędy).

 

1 godzinę temu, eF. napisał:

W tych PO wykręcał 21p/7r/5a/1.6s na 60%TS. Nieźle jak na takiego "dziadka", całkiem nieźle. 

w 3 z tych kategorii był pierwszy w OKC, a w pozostałych dwóch drugi. ale czekam na argument o empty stats, bo zamiast próbować coś zrobić w 3Q gdy przeciwnik odjeżdża, to lepiej się poddać...

 

jeszcze taka ciekawostka:

https://www.reddit.com/r/nba/comments/ilmq6x/marc_spears_thunder_guard_chris_paul_says_referee/

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę przeboleć, że Dort tak zagrał tą ostatnią akcję. Chłopak był 6/11 za 3 do tamtego momentu i wyraźnie się podpalił, a była prosta sytuacja do wjazdu i pewnych punktów (chyba aż za łatwa 🤔). Szkoda, że ten świetny mecz z jego strony zakończył się w taki sposób. 

Schroder rozbudził apetyty w g3-g5 (pewnie bez niego by nie doszło aż do 7 meczów), ale niestety przygasł w najważniejszym momencie. Danilo następny. Kurde aż nie wierzę, że Bazley dostał dzisiaj tak mało minut. Billy why? Przecież chłopak wyglądał bardzo dobrze. Będziecie mieć z chłopaka sporo pożytku w Oklahomie. Wreszcie fajny pick. 

Ostatnia kwestia. Czemu Shai nie wznawiał piłki z autu do Adamsa, kiedy ten był otwarty pod koszem. Nie wierzę 😕

 

W sumie to byłem postronny w tym pojedynku, bo żaden z tych zespołów to nie moja bajka, ale z drugiej strony jak już doszło do g7 to liczyłem po cichu, że CP3 i spółka utrą nosa Rakietom. Było blisko... 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

w 3 z tych kategorii był pierwszy w OKC, a w pozostałych dwóch drugi. ale czekam na argument o empty stats, bo zamiast próbować coś zrobić w 3Q gdy przeciwnik odjeżdża, to lepiej się poddać...

Yep. Nie kupuję ataków na CP3, tym bardziej, że zakończył mecz z TD na koncie, a Dort był akurat hot as fck w tym meczu (30p, 6/12 za trzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lorak napisał:

nie rozumiem jak można uważać, że przeszedł obok serii, gdy był najważniejszym/2naj w każdej wygranej, a w G7 zawalił ostatnie 3 minuty (swoją drogą przecież co innego być pasywnym i nie robić nic, a co innego próbować i popełniać błędy).

Może gdybyś zwracał uwagę na cało serie i to w jaki sposób CP3 grał w P-R-Z-E-G-R-A-N-Y-C-H spotkaniach to byś zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirwir napisał:

Może gdybyś zwracał uwagę na cało serie i to w jaki sposób CP3 grał w P-R-Z-E-G-R-A-N-Y-C-H spotkaniach to byś zrozumiał.

zagrał 2 razy źle w przegranych. w jaki sposób to sprawia, że "przeszedł obok serii"? jak to równoważysz z tym, co robił w wygranych oraz w G7 przez większość czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lorak napisał:

zagrał 2 razy źle w przegranych. w jaki sposób to sprawia, że "przeszedł obok serii"? jak to równoważysz z tym, co robił w wygranych oraz w G7 przez większość czasu?

Bardzo mnie cieszy, że pomagam Ci przeskakiwać  przez kolejne etapy żałoby.
gniew - check
zaprzeczenie - check
depresja - check
targowanie się - check

Akceptacja - ten krok musisz wykonać sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.