Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał słuchać głosu wszystkich, to zawsze znalazłby się ktoś niezadowolony.

Tak w ogóle nie uważam bym komuś zabierał równe szanse zmieniając czas na wybór. Informuję o takim zamiarze wszystkich zainteresowanych 5 dni wcześniej, ba jak niektórzy się zepną i draft ruszy z kopyta, to w ogóle nie trzeba będzie nikogo poganiać i nic zmieniać. A jak się nie podoba pomysł poganiania Was w taki sposób, można wrzucić od jutra czas wyboru na 48h i nikt nie powinien mieć żadnego "ale".

btw. pamiętajcie, że zanim ruszy rynek FA, będzie kolejne 48h na zejście poniżej salary i do 13 zawodników w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Roger napisał:

Gdybym miał słuchać głosu wszystkich, to zawsze znalazłby się ktoś niezadowolony. 

Ja tam zawsze widzę jedną i tą samą osobę. Czy to otwarcie FA, czy draft, czy slońce, czy deszcz, zawsze można liczyć na Adasia Miauczyńskiego FBX1, któremu wiecznie coś nie pasuje.

Drogi Adasiu, a może by tak zmiana awatara na taki oto:

user_3489485_b5cac4_huge.jpg

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 12h to was nieco pojebało. Bulek 2 swoje picki  realizuje przez 8 dni, a potem reszta ma gonić w 12h na pick.

Draft zaplanowano na 96h x 20 picków, a teraz jest ciśnienie żeby skończyć do 11 grudnia. Preseason to nie jest żaden argument. Można skorygować czas na wybór, ale w odniesieniu do jakiegoś rozsądnego terminu.

Start sezonu jest 22 grudnia.

Draft do max 19 grudnia + 2 dni na zejście z salary.

Mamy więc 17 dni i 15 picków.

24h to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft do 19 grudnia bez szans.

Masz dwa dni na zejście z salary (i do 13 graczy), a dopiero po tym rozpoczynamy sezon, więc czekają nas kolejne 2 dni waiverów. Draft musi się skończyć do 16 grudnia, a powinien do 11 grudnia imo. Tak jak napisałem wcześniej, ruszy się to wszystko trochę, to zostanie 96h tak jak jest do tej pory, jak nie to będę myslał nad zmianą czasu wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wiLQ napisał:

Ale autopicki to przeciez mala cena by ktos nie mogl zobaczyc tego zlota jakim sa mecze preseason, PRESEASON! 
Wybaczcie, ale te oczekiwania to sobie zostawcie na normalny sezon, a nie taki gdzie cale offseason bylo tuz przed draftem

Taaa... Draft rookie 2018. Z numerem 11 wybrany Mitchell Robinson (numer 36 draftu NBA) . Wszystko dlatego, że w SL napierdalał 20/20. Chcesz nam powiedzieć, że też zostałby wybrany z takim numerem, gdyby grał słabo w SL? Koleś z II rundy draftu NBA! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morant, pick 6 i Baynes do Wilqa

Porter, Allen do mnie.

Po długich negocjacjach. To nie to, co chciałem, ale cóż, nie wykorzystaliście szansy pozyskać Moranta, teraz możecie pluć sobie w brodę :)

@Lu- bym nie zjebał picku, uwierz mi. Ja rzadko kiedy jebię pick. No ale jeśli Ty sugerujesz się Morrisonem sprzed dekady, to nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ai3 JJJ byś nie oddał pewnie, bo sam centrów nie masz.

A pisałem do wielu osób w sprawie wymiany, wprawdzie nie o Morancie, bo on wyszedł gdy nikt nie chciał Walla ani Baynesa, ale nic nie przeszkodziło zapytać. Lu zapytał, ale nie chciał oddać Collinsa, a ja chciałem centra, schodząc przy tym z sc.

Każdy wiedział, ze mam nadmiar PG i poszukuję centrów, takze dziwcie się, ale sobie :D

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bulek napisał:

@Lu- bym nie zjebał picku, uwierz mi. Ja rzadko kiedy jebię pick. No ale jeśli Ty sugerujesz się Morrisonem sprzed dekady, to nie mam pytań.

Alec Burks? Coś bym tam znalazł i to raczej niemało, ale naprawdę nie chce mi się. 

Poza tym po co miałbym to robić, skoro nawet jeśli nie zjebiesz picku, to go oddasz za rok za półdarmo. Trochę śmiechłem widząc, że oddaleś Moranta z pickiem za taki pakiet 😂

O mamo, ja w ogóle myślałem, że to ten Porter z Nuggets. No to pięknie wysmarowałeś się wazeliną przed Wilkiem. Brawo 👏 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.