Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem Diallo bo wydaje mi się, że z wolnych młodych gości z upside'em ma największą szansę pograć w tym sezonie. Po niego też jak widać było najwięcej chetnych. Dodatkowo wahałem się między Carmello i Jakobem Poletlem. Wybrałem drugiego ze względu na niższe salary (mam dzięki temu dalej 10 do wykorzystania jak coś się pojawić na FA), jego pewne minuty i bardzo dobry okres w bubble.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę ustawiłem zbyt niskie pułapy $$, biorac pod uwagę jakie ceny poszły. Dobrze, że mi się choc ten Muscala trafił.

Też żałuje trejdu z Morantem, cóż, moja sympatia do Allena zbyt wzięła górę. Po tym, jak Lauri dostał C, okazało się, że bez sensu na siłe brałem Allena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wiLQ napisał:

Gdybym wiedzial, ze sie ustawi po niego tylko 2 GMow to tez bym dal mniej... ale wg mnie to najlepszy kasek z tej grupy.

Moje wątpliwości są co do minut Masona. Wiem, że jemu dużo nie potrzeba, ale Detroit jest na takim etapie, że mogą szybko uderzyć w tank i trudno będzie rozgryźć ich rotację. Swoją drogą olanie przez nich Wooda jest "beyond me".

U mnie niespodziewane wzięcie Okoro zablokowało salary, choć zastanawiałem się jeszcze czy nie wywalić Hardawaya. Ale ponieważ jakichś super okazji na razie nie widziałem na rynku, a poza tym tradycyjnie spodziewałem się corocznego przebijania cen na starcie waiverów, to zostawiam kasiorę na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wyżyłowałem na Jonesa z Blazers, a de facto nikt po niego nie uderzał. Co zresztą mnie dziwi, bo powinien dawać fajną produkcję. Miałem paru innych, ale nie dawałem wysokich stawek, więc poza Graysonem, który pewnie i tak na FA wyląduje nie pobrałem nikogo istotnego. Czekam zatem na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gerard napisał:

Moje wątpliwości są co do minut Masona. Wiem, że jemu dużo nie potrzeba, ale Detroit jest na takim etapie, że mogą szybko uderzyć w tank i trudno będzie rozgryźć ich rotację. Swoją drogą olanie przez nich Wooda jest "beyond me".

Odnosnie Wooda sie w pelni zgadzam, ale gramy z tym co faktycznie jest, a nie z tym co powinno byc 😉 Plus nie wiem co tam robi Okafor, ale wlasnie wydaje mi sie kluczowe to "jemu duzo nie potrzeba" bo jak juz zaczna ogrywac np Stewarta to Mason wciaz bedzie solidniakiem. Tak to przynajmniej widze na teraz, zobaczymy.

Godzinę temu, Mar napisał:

Ja się wyżyłowałem na Jonesa z Blazers, a de facto nikt po niego nie uderzał. Co zresztą mnie dziwi, bo powinien dawać fajną produkcję.

Pociesze Cie, ze mialem go na watch list, ale nizej w hierarchii, wiec do niego nie doszlo na liscie.

Moj entuzjazm opadl jak zobaczylem, ze tam w sumie gestawo na wingu.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Jonesa z Blazers bym uderzał, ale myślę, że dałbym max ok. 15$. Wyżej miałem Plumleego, a po obu nie chciałem bidować, bo jeśli udałoby się ich zwerbować, to przekroczyłbym SC i dupa zbita - nie miałbym żadnego z nich, a na dodatek $ by poszły w piach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o Jonesie, ale za ciężki dla mnie.

7 godzin temu, wiLQ napisał:

Tzn co w nim jest ciekawego? 5 wing w rotacji i patrzac na statsy z NCAA i GLeague to typowalbym "w niedalekiej przyszlosci liga poza Ameryka"...

To rzeczywiście rewelacyjne kryteria. :)

Horton-Tucker to longterm starter. Może w tym sezonie jeszcze nie będzie wielkim atutem w fb, ale na dłuższą metę zdecydowanie na to się zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, chyba zbyt subiektywnie do tego podchodzisz. Andre Ingram też kiedyś miał fajny mecz dla Lakers i w to w RS (co prawda to taki garbage RS był, ale jednak RS). Chcesz, to stashuj Tuckera, to nawet mi na rękę, ale ja tu upside'u na utila w fbx nie widzę (choć życzę Ci żebym się pomylił)

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lu- napisał:

Andrzej, chyba zbyt subiektywnie do tego podchodzisz. Andre Ingram też kiedyś miał fajny mecz dla Lakers i w to w RS (co prawda to taki garbage RS był, ale jednak RS). Chcesz, to stashuj Tuckera, to nawet mi na rękę, ale ja tu upside'u na utila w fbx nie widzę (choć życzę Ci żebym się pomylił)

A skąd wniosek, że ja opieram swoją opinię na jednym meczu?

Wcześniej pisałem, że miałbym go za darmo, gdyby draft skończył się wcześniej, bo na jego pobranie byłem zdecydowany od dawna.

Natomiast to o potencjale na startera nie jest moim wymysłem, tylko opinią coaching staffu Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks - Lorak
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Anthony Davis 27 73,35
2 DeMarcus Cousins 30 52,70
3 Derrick Rose 32 42,40
4 DeAndre Jordan 32 39,70
5 Davis Bertans 28 39,00
6 Mike Conley Jr. 33 35,15
7 Joe Harris 29 34,00
8 Dwight Powell 29 32,80
9 Dwight Howard 35 31,45
10 Eric Gordon 32 27,40
11 Obi Toppin 22 20,00
12 Alex Caruso 26 19,05
13 [wirtualny gracz] 15,00
Picki: New York Knicks 2021        
Średnia wieku: 29,58
Salary Cap: 462,00

Zapraszamy po 16.01.2021 ;]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.