Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 26 (na pierwszym miejscu goscie)

Cavaliers 96 - Timberwolves 123
play-by-play

Trailblazers 106 - Lakers 120
play-by-play

Nuggets 109 - Warriors 107
play-by-play

Spurs 97 - 76ers 111
play-by-play

Pistons 85 - Raptors 112
play-by-play

Kings 121 - Hornets 118
play-by-play

Sonics 97 - Suns 124
play-by-play

Knicks 92 - Bulls 95
play-by-play

Bucks 111 - Nets 114
play-by-play

Celtics 101 - Pacers 115
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

Andrew Bynum (Trailblazers) - 6
Udonis Haslem (Knicks) - 7

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czemu Bux są aż tak c***owi? Czy w tej grze jest zakodowana Kultura Przegrywania, czy co? Bo spodziewałem się picku 10-16 a tu zapowiada się mocne top5 w tym roku 

@julekstep @SlaKB @Krzemo @reszta 

ja od początku pisałem że to lottery team...ale fakt 1-15 to grubszy mindfuck :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czemu Bux są aż tak c***owi? Czy w tej grze jest zakodowana Kultura Przegrywania, czy co? Bo spodziewałem się picku 10-16 a tu zapowiada się mocne top5 w tym roku 

@julekstep @SlaKB @Krzemo @reszta 

A kto ma tam robić wynik. Jest kilku nieopierzonych rooksaów, przyzwoity średniak na C, mocno przeciętny PG i tyle. Tam trzeba jeszcze ze 2-3 sezony rozwoju plus złapać jakąś gwiazdę co to pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzemo napisał:

A kto ma tam robić wynik. Jest kilku nieopierzonych rooksaów, przyzwoity średniak na C, mocno przeciętny PG i tyle. Tam trzeba jeszcze ze 2-3 sezony rozwoju plus złapać jakąś gwiazdę co to pociągnie.

Co nie zmienia faktu, że przegrywają z teoretycznie gorszymi drużynami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 19:11, eMeS napisał:

A patrzyłeś kto w końcówce nie trafił dwóch kluczowych wolnych? :P

oświeć mnie bo szukać mi się nie chce, ale jakbym miał strzelać to pewnie TD :P  

5 godzin temu, january napisał:

Prawie tych Pacers dopadłem.

 

z kobitami pewnie masz pan podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzemo

Mogę uzasadnienie ostrzeżenia? 

D. Griffith ma 38 lat, grał poprzednio jako rezerwowy a nie gwiazda a teraz też gra jako rezerwowy a też czasami w s5. Na co może narzekać? 

Tarpley - dostaję ostrzeżenie po meczu w którym grał 39 minut i poprowadził moją drużynę do zwycięstwa nad Knicks 😀 Słaby timing, po takim meczu z pewnością by nie narzekał. 

Oni + Ford są u mnie parę meczów w których grali, może czasami rotacyjnie, ale grali. Szukam im domu, ale nie rozumiem dlaczego w takich okolicznościach dostaję ostrzeżenie. 

Umówmy się, to nie są gwiazdy. Zresztą w sumie z chęcią zobaczę kto mi za nich coś da co nie będzie gorsze finansowo. 

Zapraszam do ofert, jeżeli marudzą po takich meczach to siadają na trybunach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu Są znacznie lepsi od zawodników, którzy u Ciebie startują i każdy z nich uzbierał już 3 mecze poza składem lub w naszym zdaniem zbyt ograniczonym zakresie. Timing jest w punkt, bo dopiero doprecyzowaliśmy zasady. 

Jak nie chcesz nimi grać to wywal na FA.

Traktujemy wszystkich równo. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

@Tecu Są znacznie lepsi od zawodników, którzy u Ciebie startują i każdy z nich uzbierał 3 mecze poza składem lub w naszym zdaniem zbyt ograniczonym zakresie. Timing jest w punkt, bo dopiero doprecyzowaliśmy zasady. 

Jak nie chcesz nimi grać to wywal na FA.

Traktujemy wszystkich równo. 

Czy wg regulaminu nie mogę dostać gorszej finansowo propozycji, czyli nikt nie może mnie zmusić do przyjęcia propozycji w której przyjmuję dłuższe kontrakty? 

Regularnie wrzucam ogłoszenia, że ich sprzedam. Na razie wiele się nie dzieje. Nie sądzę, żeby po TR nagle okazało się, że dostanę wiele ofert. To nie są gwiazdy. 

Z drugiej strony promujecie granie rookasami co samo z siebie prowadzi do tego, że weterani idą na ławę. 

Reasumując - z chęcią ich oddam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tecu napisał:

Czy wg regulaminu nie mogę dostać gorszej finansowo propozycji, czyli nikt nie może mnie zmusić do przyjęcia propozycji w której przyjmuję dłuższe kontrakty? 

Tak, kierujemy się tutaj rozsądkiem. 

58 minut temu, Tecu napisał:

Z drugiej strony promujecie granie rookasami co samo z siebie prowadzi do tego, że weterani idą na ławę. 

Nie mamy nic przeciwko startowaniu Hawesem czy Greenem, ale Douby czy Tolliver.... 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Tak, kierujemy się tutaj rozsądkiem. 

Nie mamy nic przeciwko startowaniu Hawesem czy Greenem, ale Douby czy Tolliver.... 

Oczywiście przyznaję, że polemizuję dla polemizowania, bo Ci gracze nie są mi do niczego potrzebni, chciałem ich zrzucić bliżej TD by było to bardziej realne i to wszystko. 

Teraz pytanie konkretne:

Skoro karą za granie nimi rotacyjnie jest TR, który spowoduje to, że muszę sprzedać spadającego weterana za inny spadający kontrakt (bo rozumiem, że nikt mnie nie zmusi do dołożenia w takim momencie jakiegoś assetu) i to, że nie będę go mógł zcutować, to zastanówmy się czy jest to kara i czy zawodnik na tym nie traci, bo jeżeli nikt nie da spadającego kontraktu za spadający kontrakt to nie zagra a nie można go zrzucić. 

Dodatkowo czy Griffin i Tarpley graliby w jakimś zespole więcej niż u mnie? 

Pytanie kolejne - dlaczego nie dostałem warna za Randolpha? 😀 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.