Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie po lidze chodzą słuchy że Boozer to kasztan.

A on mi regularnie robi wynik i często mimo przeładowanego obwodu gra swoje mimo że Hill Finley i Brown zjadają rzuty.

Nic nowego 27/18/3st na 11/18 

Szukałem mocniejszego następcy pod koszem ale trudno znaleźć kogoś dostępnego gdy ma:

inside Scoring: 98

DefReb: 100

PosDef: 96

a jest przy tym silny: 85

podczas rozmów wielu całkowicie nie widzi w nim wartości gdzie tak zostałem nawet tu rok temu przywitany że to masakryczny kontrakt.

Robiłem przymiarki do innych podkoszowych za których wielu z Was chce dopłaty ale zawsze coś tam nie pasuje w zamienniku.Serio mimo że to w totalu najsłabszy gracz S5 ( czysto matematycznie) to serio mogę żyć bez jego punktów z kategorii rozgrywacza, Owszem przydałyby się bloki ale od tego jest Elden (96)

oj dawno nie byłem na takim rozdrożu co robić bo zespół gra dobrze ( wynik gorszy przez brak Hilla w 😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe derby!

--------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:05  Mavericks 95,  Spurs 94
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spurs ball:

Eddie Jones passes the ball to Elton Brand (Right wing).
Elton Brand shoots from the right wing.
It's Good.
Eddie Jones gets the assist.

Final Score - Spurs 96, Mavericks 95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 17 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 66 - Pacers 99
play-by-play

Wizards 118 - Jazz 92
play-by-play

Warriors 115 - Mavericks 104
play-by-play

Grizzlies 143 - Sonics 139
play-by-play

Hornets 113 - Nuggets 130
play-by-play

Celtics 58 - Nets 83
play-by-play

Bulls 108 - Heat 150
play-by-play

Timberwolves 126 - Kings 128
play-by-play

76ers 108 - Cavaliers 124
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Earl Watson - WIZ - 7 days
    Luol Deng - NJN - 7 days
    Kerry Kittles - 76ers - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Co to za ingerencje :P ?

Jacksonem nie grałem - źle.

Gra Jackson, nie gra taki leszcz jak Geiger - też źle :P ?

Masz w tym momencie 3 nominalnych podkoszowych -> logiczne że nie chcesz żadnego z nich dać na IL, tylko coś Ci się omsknęło i poszedł missclick.

Chętnie to poprawimy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Uzupełniajcie, uzupełniajcie, ale nie działajcie poza prawem :P 

Przecież pyszczący Rockets robią to samo na PG:)

k**** stary, że nie mam PG nie znaczy, że nie mam graczy co mogą tam grać Brown Jamal Crawcford - jednak różnica jak SG gra na PG , a SG/SF na Centrze? 
Nie będę na siłę pisać Brown Sg-> PG....

A zresztą nie chcę mi się kłocić jak dostanę polecneie mogę podjąć jakiegoś PG jak razi tak w oczy jak Jefferson na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał byn posta, że zmieniam mu pozycje i byś się nawet nie odezwał taka prawda, robisz sobie szopkę od tygodnia nic nie zostało ustalone i tyle robisz sobie jaja psujesz zabawę innym tak to widzę to już lepiej wróćmy do tankowania i tyle.
Jak bym był takim "cwaniakiem" jak Ty w dupie był miał trade requesty bym wywalił mega rezerwy i tyle i bym sobie grał.
Nie dostosowujesz się do zasad i tyle - kombinujesz na każdym kroku taka prawda ludzie niektórzy pewnie widzą tyle, że siedzą cicho i mają to gdzieś.
Jak Ci to sprawia radość to fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matiwrona napisał:

Napisał byn posta, że zmieniam mu pozycje i byś się nawet nie odezwał taka prawda, robisz sobie szopkę od tygodnia nic nie zostało ustalone i tyle robisz sobie jaja psujesz zabawę innym tak to widzę to już lepiej wróćmy do tankowania i tyle.
Jak bym był takim "cwaniakiem" jak Ty w dupie był miał trade requesty bym wywalił mega rezerwy i tyle i bym sobie grał.
Nie dostosowujesz się do zasad i tyle - kombinujesz na każdym kroku taka prawda ludzie niektórzy pewnie widzą tyle, że siedzą cicho i mają to gdzieś.
Jak Ci to sprawia radość to fajnie ;)

akurat Shannon Brown jako starting PG to jest ten sam poziom co Jefferson jako backup C :) (i ten i ten się nie nadają, i tu i tu lepsi gracze na tą pozycję -> Geiger i Paxson, są 'poza składem'

i fakt -> ruchy januarego z 'kasztanieniem składu' rzucają się najbardziej w oczy...z prostego powodu -> on ma po prostu najgorszy skład :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 18 (na pierwszym miejscu goscie)

Wizards 116 - Magic 129
play-by-play

Hornets 86 - Kings 128
play-by-play

Grizzlies 113 - Pistons 143
play-by-play

Pacers 127 - Bulls 123
play-by-play

Suns 80 - Jazz 95
play-by-play

Timberwolves 115 - Trailblazers 88
play-by-play

76ers 111 - Celtics 105
play-by-play

Spurs 105 - Lakers 97
play-by-play

Mavericks 116 - Nets 108
play-by-play

Raptors 79 - Hawks 105
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Yao Ming - SAC - 3 days
    Marc Gasol - BOS - 5 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 19 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 91 - Pistons 126
play-by-play

Hawks 115 - Nets 99
play-by-play

Bulls 79 - Kings 134
play-by-play

Raptors 121 - Cavaliers 124
play-by-play

Spurs 84 - Wizards 104
play-by-play

Nuggets 116 - Sonics 110
play-by-play

Jazz 108 - Warriors 116
play-by-play

Timberwolves 121 - Pacers 116
play-by-play

Bucks 97 - Grizzlies 122
play-by-play

Clippers 93 - Rockets 119
play-by-play

Lakers 110 - Trailblazers 81
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Luke Rindour - CHI - 35 days
    Luis Scola - SAS - 8 days
    Mike Dunleavy - IND - 3 days
    Brian Shaw - MIL - 6 days
    Corey Brewer - PTB - 4 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.