Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Barron zdecydowanie lepszy pick niż Morrison. Niestety dla draftującego nadaje się na stretchera, nawet trójką groził co 12 rzut. 

Przykre jest to, że pamiętam tego gościa. W okresie ostrego tanku w marcu i kwietniu był najlepszym graczem Knicks. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, spokojnie Wybor Ingrama sie broni, jego rookie season byl epicko kasztanowy przy całkiem sporej roli w ataku. 

Domyslam sie że celujemy w graczy z pogranicza Plk, ale ja potrzebowalem prawdziwego lidera, kogoś komu w clutch będę mogl dac piłke bez obaw że trafi do kosza- a Ingram 17' to jest pewniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

@eF. tu składa lepszy team niż miał w normalnym atfie

Adam.jpg.ea9724bc2dbb3d740e231996ca8baadc.jpg

 

ciężko będzie przebić tego pojeba, w sumie to niewykonalne :D

 

5 minut temu, Lu- napisał:

Barron zdecydowanie lepszy pick niż Morrison. Niestety dla draftującego nadaje się na stretchera, nawet trójką groził co 12 rzut. 

Przykre jest to, że pamiętam tego gościa. W okresie ostrego tanku w marcu i kwietniu był najlepszym graczem Knicks. 

U mnie to będzie C, który ma nie trafiać.

Zresztą Morrison i tak pewnie pożre większość posiadań i c***kowi nie poda, bo on notował w karierze jakieś 1.5a/g. Z drugiej strony nawet jak poda to Barron nie trafi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_M

sorry ziom, ale zrobiłem due dilligence Speedy'ego i muszę Cię zmartwić

2004 - 12 w RAPMie (!!!!)

2005 - 74

2006 - 35 (!)

2007 (Twój rok) - 109...i kosmiczne 3,4 DRAPM

wygląda na to że on solo będzie stopował po 2-3 graczy drużyn przeciwnych :(

DPOTY tej zabawy luźniutko

 

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

12. Roshown Mcleod 00'

@P_M

no no

widać że kolo będzie miał pewną rękę na linii - w wybranym sezonie blisko 80% + w karierze trafił wszystkie (!) ft w PO's

w crunch nie będziesz miał sobie równych raczej

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Ratio?

cena nie jest stała, najczęsciej wynosi od 3 do 6 lajków za głos, w zależności od wielu parametrów, z których najważniejsze:

* komu dany user kibicuje

* skąd pochodzi & gdzie mieszka

* czy jest spoko czy mnie wkurwiał

*na którym miejscu ma Hardena  w rankingu all time

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim odkryłem Juniora Harringtona, przed draftem planowałem Poole'a na mój pick w pierwszej rundzie (nawet gdybym wylosował 1st), także dzięki że pozwoliliście mu spaść tak daleko.

Poole ma dwie główne zalety:
1. Prezentuje poziom, przy którym nie powinien w ogóle grać w NBA na ten moment
2. Doskonale zdaje sobie sprawę z punktu 1 i na boisku walczy głównie ze sobą, a nie przeciwnikiem.

Kiedy wasi doświadczeni i ograni zawodnicy będą na spokoju egzekwować atak, u mnie Jordan wchodzi na parkiet w trybie 100% meltdown i będzie przerywał drybling ze strachu przez zbliżającym się obrońcą, podawał w trybuny w rogu, do zawodnika, który ściął do kosza, wkozłowywał sobie piłkę w nogi i dawał zabierać piłkę z kozła na własnej połowie.

 

Co do Earla Barrona, miałem go na wstępnej liście, ale szybko go skreśliłem - atletyczny 7-footer ze zbiórką w ataku będzie niszczył jak ten jeden szóstoklasista na WFie, który jest o głowę wyższy od wszystkich. Za duży impact, pick raczej pod magię nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

lol, ale przejebanych scorerów pobrali

Poole - 8,8 ppg na mocnym 45 TS

Poole ma nabity TS z open shotów za 3, myślisz że mu takie ktoś u mnie wykreuje?

On ma unikalny skill, drugiego tak przestraszonego i zagubionego gracza, który nie ma pojęcia co robić nie znajdziesz.

4 minuty temu, julekstep napisał:

te filmiki z 'broken ankles' też wesołe - @Chytruz myślisz, że tutaj ktoś będzie umiał crossovera zrobić? xD

Oczywiście, przypominam że ten, co Poole'a dwa razy poskładał na filmiku nawet się nie łapie do naszej zabawy, bo zagrał w NBA 41 minut total.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.